Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Wyszukiwarka

Konkurs "Krajobraz i przyroda województwa śląskiego"
19.11.2017.

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do konkursu fotograficznego organizowanego przez zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Konkurs polegał na wykonaniu trzech zdjęć o tematyce przyrodniczej. Nadesłano łącznie 268 prac z całego województwa śląskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie: Krystyna Martynko 3a i Jacek Szpak 3e z oddziałów gimnazjalnych

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Próbna ewakuacja przeciwpożarowa
17.11.2017.
W dniu 27.10.2017 w Zespole Szklono Przedszkolnym w budynku Gimnazjum przeprowadzona została próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Cała akcję nadzorowała Państwowa Straż Pożarna z Ustronia.

Ćwiczenia przebiegły bardzo sprawnie-wszyscy uczniowie wraz z opiekunami dotarli na halę gimnastyczną ,która była wyznaczonym miejscem ewakuacji w ciągu 6 min.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za sprawne przeprowadzenie akcji dziękujemy bardzo. Opracowała:

Małgorzata Galej

zobacz zdjęcia

 
Dzień Nauczyciela
17.11.2017.

18 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą uświetniło przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów zarówno szkoły podstawowej, jak i oddziałów gimnazjalnych pod kierunkiem Cecylii Suszki i Haliny Skrzydłowskiej.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 16 - 18 z 513