Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Wyszukiwarka

Wiosenne imprezy
03.04.2017.

Z okazji Dnia Kobiet odbyła się w naszej szkole akademia. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas trzecich. Pod kierunkiem pani Ewy Czulak przygotowali oni kilka scenek kabaretowych, odnoszących się do lektur szkolnych , m.in. „Krzyżaków H. Sienkiewicza i „Balladyny” J. Słowackiego.

Doskonałą okazją dostarczenia nam kolejnej porcji wrażeń był Pierwszy Dzień Wiosny. Tym razem obejrzeliśmy kilka scenek kabaretowych – w wersji oryginalnej i góralskiej na podstawie utworów A. Mickiewicza czy K. I. Gałczyńskiego. Dodatkowo tego dnia uczniowie walczyli o nagrodę za najciekawszy strój wiosenny. Jak zwykle oryginalnych pomysłów nie brakowało, jednak główną nagrodę – tym samym miejsce pierwsze zdobyła klasa 3d.

 
Wspaniałe popisy teatralne naszych gimnazjalistów!
03.04.2017.

21 marca 2017 r. nasi uczniowie reprezentowali istebniańskie gimnazjum na Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych w Cieszynie.

Czytaj całość…
 
XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski
03.04.2017.

16 marca 2017 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej odbył się XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski. Gościem honorowym imprezy była Krystyna Kocybik – malarka pochodząca z Bielska-Białej, a od lat mieszkająca w Koniakowie. Jej obrazy pełne kolorów, ciepła i miłości do wiejskiego pejzażu stanowiły doskonałą oprawę plastyczną naszego konkursu.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 19 - 21 z 489