Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Wyszukiwarka

Grand Prix dla istebniańskiej grupy teatralnej!
22.06.2017.

6 czerwca 2017 roku nasza grupa teatralna udała się na koncert laureatów XVIII Miniatur Teatralnych Wojewódzkiego Przeglądu Krótkich Przedstawień Teatralnych i Monodramatów do Buczkowic, gdzie zostaliśmy uhonorowani najwyższą nagrodą przeglądu, a mianowicie Grand Prix. Było to szczególne wyróżnienie, zważywszy na fakt, iż w konkursie wzięło udział 35 podmiotów wykonawczych (jak głosi protokół konkursowy), w tym 21 grup teatralnych ze szkół podstawowych i gimnazjów województwa śląskiego.

Czytaj całość…
 
Kolorowy wernisaż z okazji Dnia Dziecka w Gimnazjum
21.06.2017.

Jak inaczej podkreślić ten wyjątkowy dzień niż poprzez kolory? Nagrodami w konkursie były kolorowanki, a dekoracjami wielobarwne, wykonane przez uczniów pompony z bibuły. Gimnazjaliści na co dzień nie chcą już być dziećmi, ale wszystko zmienia się z nadejściem 1 czerwca. Świętują ten dzień niezależnie od wieku.

Czytaj całość…
 
Sprawozdanie z konkursu.
15.06.2017.

W dzisiejszym świecie zjawisko wielokulturowości staje się powszechne. Ludzie z różnych krajów nieustannie napływają do Europy z różnorakich powodów. Często problemy zaczynają się przy próbie komunikacji. Gesty mogą być różnie rozumiane, pozostaje więc tylko język. I choć cały świat kłania się wszechobecnemu angielskiemu, coraz większy jego odłam dąży do porozumiewania się językami narodowymi. W tym celu szkoły oprócz angielskiego wprowadzają języki takie jak rosyjski, czy hiszpański. Na terenie naszej gminy uczy się języka niemieckiego i francuskiego.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 22 - 24 z 504