Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Wyszukiwarka

Sprawozdanie z konkursu "Z niemieckim w drogę!"
04.12.2017.

Sprawozdanie z konkursu „Z niemieckim w drogę!” Nauka jakiegokolwiek języka jest procesem wieloetapowym. Zaczyna się od podstaw słownictwa, później okraszając to gramatyką, a kończąc na wyższych zagadnieniach, osiągając biegłość w danym języku. Wymaga to od nas cierpliwości, zaangażowania i współpracy z nauczycielem. Jednak, choćbyśmy ile mieli w sobie zapału i chęci, samo uczenie się definicji, zdań i wykorzystywanie praktyczne zdobytej wiedzy jest zbyt jałowe. Po jakimś czasie wkrada się rutyna, zobojętnienie – to wszystko przekłada na obniżenie jakości przyswajanego przez nas materiału.

Czytaj całość…
 
Narodowe Święto Niepodległości
04.12.2017.

Narodowe Święto Niepodległości w tym roku przypominało nam o 99 rocznicy odrodzenia wolnej Polski po 123 latach zaborów. Młodzież gimnazjalna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. ks. Józefa Londzina w Istebnej pod opieką pani Moniki Michałek przygotowała na tę uroczystość montaż poetycko-muzyczny pt. „Nasz dom-nasz kraj” .

Czytaj całość…
 
"Zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji w Gminie Istebna"
23.11.2017.
Gmina Istebna realizuje projekt "Zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji w Gminie Istebna", którego celem jest zwiększenie kompetencji kluczowych 637 uczniów (314 CH, 323 DZ) poprzez stworzenie warunków poprawy jakości i efektywności nauczania, w wyniku realizacji zajęć dodatkowych, doposażenia 6 szkół oraz wsparcia 60 nauczycieli (48 K, 12 M), zgodnie z diagnozą przeprowadzoną w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Istebna, w okresie 12 miesięcy trwania projektu. Grupę docelową stanowią uczniowie szkół Gminy Istebna oraz nauczyciele prowadzący zajęcia. W ramach projektu przewidziano szereg zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, warsztaty rozwijające uzdolnienia oraz zajęcia specjalistyczne. Dodatkowo w ramach projektu powstaną pracownie przedmiotowe w szkołach osiągających słabsze wyniki. Projekt obejmie wsparciem 6 szkół podstawowych oraz 637 uczniów. Realizację przewidziano od VII 2017 roku do VI 2018 w szkołach w Gminie Istebna.
Wartość projektu: 1 228 033,32 zł
Wkład funduszy UE: 1 105 229,99 zł
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 22 - 24 z 524