Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Wyszukiwarka

Rajd Kukuczki
24.05.2017.

W piątek 19 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowym XV Rajdzie imienia Jerzego Kukuczki, którego celem jest popularyzacja turystyki, poszerzenie wiedzy o osiągnięciach Jerzego Kukuczki, propagowanie przyrodniczych i krajobrazowych walorów Beskidu Śląskiego oraz bezpieczeństwa w górach.

Wraz ze swoimi opiekunami przeszli wyznaczone trasy, spotykając się na mecie – w Amfiteatrze „Pod Skocznią” w Istebnej. Każdy uczestnik otrzymał gorący posiłek. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji, chętni mogli sprawdzić się, biorąc udział w różnych konkurencjach sportowych. Moc atrakcji i piękna pogoda sprawiły, że trud wędrówki na pewno się opłacał.

Należy podkreślić, że naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa spośród wszystkich uczestników rajdu.

 
Wręczenie nagród laureatom konkursu MIESZKAM W BESKIDACH
15.05.2017.

W tym roku odbyła się XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. Konkurs rozszerzył swoje kategorie o sztukę słowa i film, dzięki czemu GRAND PRIX zdobyli uczniowie pani Ady Czernieckiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej-Zaolziu wysyłając na konkurs film prezentujący sposób w jaki społeczność uczniowska pielęgnuje tradycje góralskie.

Czytaj całość…
 
Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
10.05.2017.

Dla uczczenia Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Czulak. Uczniowie przypomnieli okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz ważne wydarzenia z historii naszego kraju. Aby podkreślić rangę apelu, młodzież recytowała wiersze wybitnych polskich twórców zaangażowanych w odzyskanie niepodległości. Całość dopełniły pieśni patriotyczne. Akademia była piękną lekcją, podczas której mogliśmy pogłębić znajomość historii naszego narodu, który przez wieki musiał walczyć o suwerenność.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 30 z 504