Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Wyszukiwarka

Imponujące sukcesy naszych olimpijczyków!
19.03.2018.

Niebywały sukces odnotowali nasi uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału przedmiotowego konkursu z geografii. Po wytężonych, ofiarnych i rzetelnych przygotowaniach udali się 7 marca 2018r. do Bielska- Białej, gdzie przystąpili do ostatniego etapu olimpiady geograficznej. Test był ciężki i wymagał intensywnego wysiłku intelektualnego.

Czytaj całość…
 
I Gminny Konkurs Recytatorski w Istebnej
19.03.2018.

16 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Istebnej odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski. Idea jego powstania zrodziła się na skutek reformy edukacji, która wraz ze zniesieniem gimnazjów, położyła kres corocznie odbywającym się w Gimnazjum w Istebnej Powiatowym Konkursom Recytatorskim. Postanowiliśmy zatem, że nie zrezygnujemy ze święta żywego słowa, ponieważ byłoby to olbrzymią szkodą dla naszej utalentowanej społeczności uczniowskiej z terenu całej Trójwsi. Zdecydowaliśmy wobec tego, że zainaugurujemy konkurs recytatorski o nowej formule, a mianowicie Gminny Konkurs Recytatorski, którego czterej laureaci (po dwóch z każdej kategorii wiekowej) zostaną zakwalifikowani do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego w Bielsku- Białej.

Czytaj całość…
 
XIV Międzynarodowy Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Branicach
14.03.2018.

W ubiegłą sobotę, tj.10 marca br., odbył się XIV Międzynarodowy Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Branicach. Jak co roku, naszą szkołę reprezentowały uczennice z różnych klas gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 8 drużyn (w tym zespoły ze Słowacji, Polski i Czech). Rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 4 - 6 z 524