Strona gwna

Sonda

Jakie wartości cenisz sobie najbardziej w swoim życiu?
 

Losowe zdjęcie


Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Wyszukiwarka

Mikołajkowe przedstawienie Śpiącej Królewny
12.12.2017.

6 grudnia 2017 r. w naszej szkole miał wyjątkowy charakter. Otóż, jak powszechnie wiadomo, jest to dzień, kiedy obchodzone są mikołajki. Z tej okazji klasa III a przygotowała spektakl pt. Śpiąca Królewna, na który zaprosiła dzieci z klas 0 – 3 z terenów całej Trójwsi. Przedstawienie odegrane zostało w trzech odsłonach: najpierw dla maluchów z Istebnej- Centrum, Zaolzia i Rastoki, później dla Koniakowa, a wreszcie dla Jaworzynki i Zapasiek. Podczas każdej inscenizacji obecni też byli starsi uczniowie z klas: IV, V, VI oraz niektóre oddziały gimnazjalne.

Czytaj całość…
 
Sprawozdanie z konkursu "Z niemieckim w drogę!"
04.12.2017.

Sprawozdanie z konkursu „Z niemieckim w drogę!” Nauka jakiegokolwiek języka jest procesem wieloetapowym. Zaczyna się od podstaw słownictwa, później okraszając to gramatyką, a kończąc na wyższych zagadnieniach, osiągając biegłość w danym języku. Wymaga to od nas cierpliwości, zaangażowania i współpracy z nauczycielem. Jednak, choćbyśmy ile mieli w sobie zapału i chęci, samo uczenie się definicji, zdań i wykorzystywanie praktyczne zdobytej wiedzy jest zbyt jałowe. Po jakimś czasie wkrada się rutyna, zobojętnienie – to wszystko przekłada na obniżenie jakości przyswajanego przez nas materiału.

Czytaj całość…
 
Narodowe Święto Niepodległości
04.12.2017.

Narodowe Święto Niepodległości w tym roku przypominało nam o 99 rocznicy odrodzenia wolnej Polski po 123 latach zaborów. Młodzież gimnazjalna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. ks. Józefa Londzina w Istebnej pod opieką pani Moniki Michałek przygotowała na tę uroczystość montaż poetycko-muzyczny pt. „Nasz dom-nasz kraj” .

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 10 - 12 z 513