I
XII 2011r. - "Wariacje choinkowe"
Wyróżnienia otrzymali:
Justyna Żmuda If, Damian Marszałek IIIc, Hubert Karch IId, Justyna Małyjurek IIId, Martyna Łupieżowiec Id, Adrian Marszałek IId
Organizatorzy: Grażyna Pince-Polok
Opiekunowie: matematycy
II
14.05.2012r.
15.05.2012r.
16.05.2012r. Trzy łyki matematyki
KLASA 1:
I miejsce: Aleksandra Juroszek 1c
II miejsce: Szymon Jaroszyński 1b
III miejsce: Bartłomiej Małyjurek 1c
KLASA 2:
I miejsce: Anna Kaczmarzyk 2f
II miejsce: Agata Legierska 2f
III miejsce: Tomasz Kukuczka 2a
KLASA 3:
I miejsce: Damian Marszałek 3c
II miejsce: Przemysław Zawada 3c
III miejsce: Katarzyna Sikora 3c
Organizatorzy: Matematycy
Opiekunowie: A.Wawrzacz, H.Bestwina, E.Szarzec, A.Łacek, E.Goryczka
III
02.04.2012r. Pisanka Wielkanocna
I miejsce: Dawid Kohut 2c
II miejsce: Beata Kukuczka 3b, Rafał ¦leziak 2c
III miejsce: Karolina Pawlusińska 2a, Adrian Marszałek 2d
Wyróżnienie: Paulina Legierska 3f, Agnieszka Polok 1g, Izabela Juroszek 1f
Organizatorzy: A.Wawrzacz, E.Szarzec, A.Łacek, E.Goryczka
Opiekunowie: matematycy
IV
04.06.2012r.
18.06.2012r. 3 etapowy konkurs matematyczny
I miejsce: Tomasz kukuczka 2a
II miejsce: Jakub Sitek 2a
III miejsce: Domiinik Zawada 2a
Organizatorzy: A.Wawrzacz, E.Szarzec, A.Łacek, E.Goryczka
Opiekunowie: matematycy
V
14.06.2012r. Gminny Drużynowy Konkurs dla klas VI SP
I miejsce: SP nr 1 Koniaków
II miejsce: SP nr 1 Istebna
III miejsce: SP nr 1 Jaworzynka
Organizatorzy: A.Wawrzacz, H.Bestwina, E.Szarzec, A.Łacek, E.Goryczka
Opiekunowie: matematycy
VI
20.02.2012r.
05.03.2012r.
26.03.2012r.
16.04.2012r. Maraton Matematyczny
I miejsce: Adam Polok 3b
II miejsce: Marcelina Heczko 3d
III miejsce: Katarzyna Sikora 3c, Dawid Legierski 3b
Organizatorzy: G.Pince-Polok, E.Goryczka, E.Szarzec, A.Łacek
Opiekunowie: matematycy
VII
10.01.2012r. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki "Olimpus"
Klasa 1: Magdalena Sołtysiak 1d - laureatka
Klasa 2: Anna Kaczmarzyk 2f - najlepszy wynik
Klasa 3: Adam Polok 3b - laureat
Organizatorzy: G.Pince-Polok
Opiekunowie: matematycy
VIII
15.03.2012r. Ogólnoposlki Konkurs "Kangur"
Klasa 1: Aleksandra Juroszek 1c - najlepszy wynik
Klasa 2: Anna Kaczmarzyk 2f, Jakub Sitek 2a, Jan Stańko 2d - wyróżnienie
Klasa 3: Adam Polok 3b - najlepszy wynik
Organizatorzy: H.Bestwina
Opiekunowie: matematycy
IX
16.03.2012r. Konkurs Drużynowy L O im. M. Kopernika w Cieszynie
Udział: Anna Kaczmarzyk 2f, Marcelina Heczko 3d, Agata Legierska 2f
Organizatorzy: H.Bestwina
Opiekunowie: H.Bestwina
|