I
27 IV 2012r. - Mieszkam w Beskidach
II miejsce - A.Fiedor 2e
Opiekun: A.Michalik
Organizatorzy: GOK Świnna
II
06 VI 2012r. - Google4Doodle
K.Legierska 2e - finałowa 15
Opiekun: A.Michalik
Organizatorzy: Google Polska
III
H2O Design
zakwallifikowali się: K.Legierska 2e, A.Polok 3b, D.Cieciura 2f
Opiekun: A.Michalik
Organizatorzy: BOŚ BANK
IV
18 V 2012r. - Portret Jana Pawła II
I miejsce - K.Polok 3f
II miejsce - W.Kukuczka 1b
III miejsce - K.Chruścicka 3c
Wyróżnienie: B.Poloczek 1b, J.Łupieżowiec 2d
Opiekun: A.Michalik
Organizatorzy: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej
V
27 IV 2012r. - Konkurs Kolęd w językach obcych
I miejsce: W.Baraniok, J.Czepczor, T.Łacek, P.Kupczyk, M.Byrtus, K.Michałek, R.Mikołajek, K.Kupczyk,W.Michałek, Ł.Dragon
II miejsce - M.Heczko, K.Juroszek, M.Mchałek
Opiekun: B.Kawulok, P.Kohut
Organizatorzy: GOK Świnna
VI
Maj 2012r. - Mam talent
I miejsce - W.Baraniok, J.Czepczor 3d
II miejsce - zespół z 1c
III miejsce - Kinga Nokielska 1a
Opiekun: P.Kohut, Beata Kawulok
Organizatorzy: P.Kohut, Beata Kawulok
2012/2013
I
grudzień 2012r. -"Koronkowa zima"
I miejsce - Daria Suszka Ie
II miejsce - Paweł Golik Ie
III miejsce - Julia Bocek i Błażej Matuszny Ie
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: Magdalena Krężelok
II
grudzień 2012r. -Konkurs Kolęd
I miejsce - Karina Wojnar, Michał Stańko IIIe
II miejsce - Patrycja Arczewska IId
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: językowcy, P.Kohut
III
grudzień 2012r. -Kartka świąteczna w języku francuskim
I miejsce - Mateusz Haratyk Ie
II miejsce -Dominika Łacek IIIc
III miejsce -Paweł Golik Ie
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: E.Małyjurek, M.Krężelok
IV
marzec 2013r. -"Zimowy pejzaż z płatkiem w tle"
II miejsce -Kinga Pietras IIa
II miejsce -Aleksandra Juroszek IIc
wyróżnienie -Magdalena Łupieżowiec IIc, Artur Fiedor IIIe
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: Z.D.Z. Cieszyn, M.Krężelok
V
kwiecien - maj 2013r. - "Asnyczańskie inspiracje"
wyniki:
nagroda główna: Marta Czepczor IIc, Aleksandra Juroszek IIc
Organizatorzy:Magdalena Krężelok
VI
kwiecień 2013r. - Portret Przyjaciela
wyniki:
I miejsce:Marta Czepczor IIc
II miejsce:-Weronika Kukuczka IIb
III miejsce:-Barbara Poloczek IIe
wyróżnienie: -Aleksandra Juroszek IIc, Anna Małyjurek IId, Katarzyna Waszut Ie
Organizatorzy: Magdalena Krężelok
KONKURSY ZEWNĘTRZNE:
I
17 grudzień 2012r. -Ex libris Biblioteki Publ. w Istebnej
wyróżnienia: Dominik Bocek Ie, Artur Fiedor IIIe, Barbara Macoszek IIf, Ewelina Urbaczka Id, Rafał Wawrzacz Ib, Karolina Legierska IIIe
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publ. w Istebnej
II
grudzień 2012r. -Szopka Bożonarodzedniowa
udział: Krzysztof Golik, Michał Legierski IIe
Opiekun: Magdalena Krężelok
Organizatorzy: Stowarzyszenie Lokalna Grupa działania "Żywiecki Raj"
III
- "Mieszkam w Beskidach" ( Gok Świnna )
wyniki:
wyróżnienie: -Barbara Poloczek IIe
Organizatorzy: Magdalena Krężelok
IV
maj 2013r. - Karol Wojtyła - Miłośnik Sportu
wyniki:
I miejsce:Julia Czepczor IIa
II miejsce:-Marta Czepczor IIc
III miejsce:-Weronika Kukuczka IIb
Organizatorzy: Magdalena Krężelok
|