W-F
31.01.2014.

04.10.2012r. - Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody powiatowe.

I miejsce w Powiecie-drużyna chłopców
II miejsce w Powiecie-drużyna dziewczyn
Skład drużyny dziewcząt:
Weronika Legierska 3b, Dominika Juroszek 3c, Martyna Czepczor 2b, Anna Pasterka 1c, Patrycja Arczewska 2d, Patrycja Pawlusińska 1a
rezerwowa: Katarzyna Greń 1a

Skład drużyny chłopców:
Mariusz Sewastynowicz 3d, Bartek Dragon 3d, Andrzej Jałowiczor 3a, Maciej Legierski 3a, Mikołaj Michałek 2f, Mateusz Haratyk 2f
rezerwowi: Wojciech Kawulok 2b (oprócz etapu woj.), Aggeusz Czepczor 2b

Opiekunowie: Aleksandra Kawulok, Michał Nosowicz

10.10.2012r. - Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody rejonowe.

I miejsce -drużyna chłopców
I miejsce -drużyna dziewczyn

Opiekunowie: Aleksandra Kawulok, Michał Nosowicz

18.10.2012r. - Sztafetowe Biegi Przełajowe wojewódzkie w Rudzie śląskiej.

III miejsce -drużyna chłopców
VI miejsce -drużyna dziewczyn

Opiekunowie: Aleksandra Kawulok, Michał Nosowicz

01.10.2013r. odbyły się zawody sztafetowe w biegach przełajowych w Chybiu na szczeblu powiatowym. W rywalizacji brały udział drużyny chłopców i dziewczyn. Uczniowie rywalizowali na dystansie:
6 x 800m (dziewczyny)
6 x 1000m (chłopcy)

Drużyna chłopców zajęła I miejsce
skład drużyny: Mikołaj Michałek, Mateusz Haratyk, Karol Skurzok, Dariusz Jałowiczor, Marek Czepczor, Dominik Juroszek, Dawid Zawada

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce
Skład drużyny: Martyna Czepczor, Katarzyna Skurzok, Patrycja Pawlusińska, Kamila Gruszka, Natalia Sewastynowicz, Eliza Rucka, Elżbieta Heller, Magdalena Kobielusz

18.10.2013r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu rejonowym w Łące.

Drużyna chłopców i dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Skład drużyn j.w.

23.10.2013r. odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej. W rywalizacji brało udział 16 najlepszych szkół gimnazjalnych z województwa śląskiego. Uczniowie biegali na dystansie:
6 x 1000m (chłopcy)
6 x 800m (dziewczyny)

Drużyna chłopców po emocjonującej rywalizacji zajęła I miejsce. Po raz pierwszy w historii gimnazjum zajęliśmy I miejsce w województwie. Daje to awans do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się na wiosnę w Łodzi.

Skład drużyny j.w.

Drużyna dziewcząt zajęła bardzo dobre 7 - me miejsce na 16 sztafet.

Skład drużyny: Aleksandra Łacek, Katarzyna Skurzok, Marta Czepczor, Elżbieta Heller,Natalia Sewastynowicz, Patrycja Pawlusińska, Kamila Gruszka, Eliza Rucka.

Nazwa konkursu Data Organizatorzy
konkursu
Wyniki Opiekun
Międzynarodowy Turniej Ligii Beskidzkiej 22.10.2013r. wuefiści I miejsce: Gimnazjum w Istebnej