Konkurs plastyczny SZCZĘŚLIWA RODZINA
23.06.2014.
W ostatnich miesiącach nasi uczniowie brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Urząd Gminy w Istebnej. Składali na ręce pań pedagog swoje dzieła, które wykonywali zarówno na zajęciach plastycznych, jak również w instytucjach podlegających pod nasze Gimnazjum – jakimi są Świetlice Środowiskowe: ta w Gimnazjum i ta na Kubalonce. Prace uczniów były bardzo różnorodne i w ciekawy, często niekonwencjonalny sposób ukazywały szczęśliwą rodzinę – realistycznie bądź bardzo symbolicznie. Jako plastyk – miałam przyjemność wziąć udział w obradach Jury i pomóc wytypować najlepsze prace.

Spośród świetlic wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

I miejsce – Henryk Nowara
II miejsce – Justyna Matuszny
III miejsce – Sandra Nowara

Spośród uczniów ze szkół ponadpodstawowych Trójwsi:

I miejsce – Marta Czepczor
II miejsce – Katarzyna Legierska
III miejsce – Aleksandra Chrząstek

Osoby wyróżnione (w postaci ekspozycji na gazetce w holu głównym i fotografii prac na stronie internetowej): Karolina Wieczorek, Magdalena Kohut, Wojciech Ligocki, Kamil Kurowski, Kamila Juroszek.
Wszystkim serdecznie gratuluję, dziękuję za współpracę i życzę dalszych natchnień!

Magda Lena Krężelok

Zdjęcia można zobaczyć: tutaj