SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU
29.06.2015.
Dnia 10.06.15 r. o godzinie 1000 odbyły się zawody rowerowe organizowane przez uczniów klasy 3e pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego p. Michała Nosowicza. Dnia rajdu była nie lada wyzwaniem dla wszystkich uczestników. Słońce, które sprawiało, że zawodnicy szybciej się męczyli, nie zniechęciło jednak nikogo! Kamienie, woda czy wąskie ścieżki mimo, że były trudnymi przeszkodami, to pozwoliły każdemu szczęśliwie dotrzeć do mety. Przed startem zawodników trasę postanowiła sprawdzić p. Amelia Jałowiczor z czasem 8 min 16 s. Uczestników na stracie wypuszczali Józef Rejowicz oraz Krystian Fiedor. „Stróżami” na drodze i zakrętach byli Dominik Mianiecki, Łukasz Stanaszek i Marcin Bielesz. Na mecie z niecierpliwością oczekiwali na zawodników Dominik Worek i Kinga Gluza, którzy zapisywali wyniki. Wielu uczniów naszego gimnazjum kibicowało swoim kolegom uczestniczącym w rajdzie. Wśród ośmiorga zawodników znalazła się jedna dziewczyna Eliza Rucka, która popisała się niezwykłą siłą i odwagą. Najlepszym wynikiem w kategorii chłopców śmiało mogą się pochwalić Antoni Jałowiczor, który na mecie pojawił się po 7 min i 2 s – I miejsce oraz Jakub Jałowiczor z czasem 7 min i 11 s zajmując II miejsce. Na miejscu III uplasował się z czasem 7 min 20 s Adam Roszkowski. Nie możemy zapomnieć o naszej koleżance Elizie Ruckiej, która przebyła trasę rajdu z czasem 7 min 29 s. Gratulacje należą się także Grzegorzowi Zawadzie, Mateuszowi Kaczmarzykowi, Szymonowi Jojko, Janowi Chrapkowi oraz Grzegorzowi Bobkowi, ponieważ wszyscy wykazali się niemałym hartem ducha i sprawnością fizyczną. Na zwycięzców czekały małe upominki i dyplomy pamiątkowe. Szkoda, że tak mała grupa wzięła udział w rajdzie. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku uczestników będzie znacznie więcej.