Sukcesy naszych aktorów
30.03.2016.
17 marca 2016r. nasza utalentowana aktorsko młodzież wzięła udział w VIII Wi¶lańskich Teatraliach Międzygimnazjalnych. Dwie grupy przygotowane przez p. Ewę Czulak i p. Cecylię Suszkę zaprezentowały w Wi¶le montaż poetycko – muzyczny oparty na poezji T. Różewicza pt. Poeta ocalony oraz ¦witeziankę A. Mickiewicza. Poziom imprezy – mimo iż brało w niej udział jedynie siedem zespołów – był wysoki, a jurorki miały twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie przyznały dwa pierwsze miejsca dla grupy z Brennej i Wodzisławia, drugie miejsce pominięto, a na trzecim uplasowali się uczniowie klasy III b (Justyna Zogata, Jakub Czepczor, Patrycja Kukuczka, Natalia Legierska, Magda Karch, Faustyna Kubica, Bogusia Musiał, Marta Juroszek), którzy z duż± doz± ekspresji odgrywali Mickiewiczowsk± balladę. Ponadto Jakub Czepczor w roli Strzelca otrzymał indywidualne wyróżnienie. Naszym uczniom i opiekunkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!