Projekt - Grecja kolebką cywilizacji
22.06.2016.
Grupa 20 uczniów z klasy I e pod kierunkiem wychowawcy Iwony Bogdał przez 4 miesiące przygotowywała przedstawienie związane z mitologią grecką pt. „ Grecja – kolebka cywilizacji europejskiej”. Tematyka inscenizacji jest związana z materiałem omawianym na lekcjach historii. Uczniowie opracowywali scenografię, gromadzili rekwizyty i stroje, było to okazja dla szukania informacji dotyczących ubiorów antycznych Greków. W dniu realizacji projektu młodzież przygotowała scenografię i „kawiarenkę” w szkolnej czytelni. Dla rodziców przygotowano poczęstunek i kwiaty. Forma i termin realizacji : Przedstawienie dla uczniów klasy Ic, oraz dla rodziców uczniów klasy I e na spotkaniu z okazji Dnia Rodzica 17 czerwca 2016 r.