Kopciuszek
29.06.2016.

Wszyscy dobrze wiemy, że baśń braci Grimm pt. „Kopciuszek” cieszy się wielkim rozgłosem na całym świecie, zaś tytułową bohaterkę znają już najmłodsze dzieci.

W przedostatnim tygodniu czerwca nasza szkoła gościła dzieci ze szkół podstawowych Gminy Istebna. Sala gimnastyczna zamieniła się na kilka godzin w teatr. Gimnazjaliści z grupy teatralnej wcielili się w postacie tej przepięknej baśni i wprowadzili wszystkie dzieci w cudowny świat fantazji. Uroku całemu przedstawieniu dodały okazałe stroje oraz muzyka , młodzież wykazała się bardzo wysokim poziomem gry aktorskiej.

Całość została wyreżyserowana przez panią Ewę Czulak, oprawę muzyczną stworzyła pani Beata Kawulok. Występ bardzo zachwycił publiczność, kilka dni później baśń została wystawiona dla wszystkich gimnazjalistów.