Koncert Kamila Skickiego
30.03.2017.

Dnia 10.03.2017r. odbył się w naszej szkole koncert Kamila Skickiego, studenta Akademii Muzycznej. Kamil na skrzypcach gra od dziecka. Naukę zaczął w wieku 5 lat - chodził do przedszkola muzycznego. Swój pierwszy koncert w Filharmonii Krakowskiej dał jako przedszkolak. Twierdzi, że posiada słuch absolutny. Jako nastolatek rozpoczął poszukiwania innych niż klasyka inspiracji muzycznych - był członkiem zespołu celtyckiego Banshee. Od 3 lat współtworzy projekt Creo - orkiestra symfoniczna, wykonują muzykę operetkową, musicalową, filmową. Występują na deskach teatrów muzycznych w całej Polsce.
Jego występ wzbudził spore zainteresowanie wśród naszej młodzieży, wszyscy byliśmy pełni uznania dla jego talentu.