WIECZOREK POETYCKI
20.12.2006.
13 grudnia 2006 roku w Gimnazjum w Istebnej odbył się wieczorek poetycki poświęcony pamięci Marka Grechuty.
Imprezę zorganizowały polonistki: dr Cecylia Suszka i mgr Halina Krężelok. Scenografię przygotowała mgr Krystyna Kocybik. Pod ich kierunkiem młodzież naszej szkoły zaprezentowała montaż poetycko – muzyczny.
Okazało się, że jest wiele osób, które pragną choć na chwilę oderwać się od codzienności pogrążając się w poezji, która może dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.
Swoją obecnością zaszczyciła organizatorów Dyrekcja Gimnazjum w Istebnej, nauczyciele gimnazjum oraz szkół podstawowych, przedstawiciele Rady Rodziców. Przybyli również rodzice naszych uczniów, absolwenci szkoły i mieszkańcy gminy.
Należy dodać, iż tego dnia czytelnia gimnazjum zamieniła się w przytulną kawiarenkę, gdyż dla przybyłych gości organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek.