Strona gwna

Wyszukiwarka

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

29.06.2017.

We wtorek 20 czerwca 2017 roku o godz.16.00 odprawiona została msza święta w imieniu uczniów kończących gimnazjum. Po niej odbył się komers, będący świetną okazją do ostatniej, wspólnej zabawy. Rozpoczął się, jak co roku, uroczystym polonezem w wykonaniu trzecioklasistów.

zobacz zdjęcia

W czwartek 22 czerwca miała miejsce uroczysta akademia pożegnania klas trzecich.

W pierwszej części wystąpili uczniowie klas drugich, którzy pożegnali swoich starszych kolegów. Przedstawili miniatury dramatyczne K.I.Gałczyńskiego - Teatrzyk Zielona Gęś. Kolejnym punktem programu była uroczysta gala rozdania Oskarów. Spośród nominowanych trzecioklasistów przyznano nagrody w ośmiu kategoriach. Na zakończenie drugoklasiści przedstawili kilka scenek kabaretowych o szkolnej tematyce.

W kolejnej części uroczystości przyszedł czas na trzecioklasistów, którzy przypomnieli nam wszystkim najważniejsze dla nich chwile w ciągu ostatnich lat w krótkiej prezentacji multimedialnej. Szczególnie miłym akcentem były podziękowania dla Dyrekcji, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły oraz kwiaty złożone na ich ręce, będące symbolem wdzięczności za trud wychowania i nauczania.

zobacz zdjęcia

W piątek 24 czerwca nadeszła wyczekiwana chwila rozdania świadectw, jak również licznych nagród.

Uroczystość zapoczątkowali uczniowie klas trzecich, którzy zachwycili nas wspaniałym wykonaniem tańca narodowego - poloneza.

Następnie poznaliśmy wszystkich uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia za sukcesy w nauce.

Najlepszy uczeń w klasie pierwszej - Mikołaj Polok kl.1a

Image

Najlepszy uczeń w klasie drugiej – Wiktoria Legierska kl.2a

Image

Absolwentem roku zostali:

Paweł Legierski kl.3d

Image

Julia Małyjurek kl.3b

Image

Daria Janota kl.3b

Image

Tegoroczny egzamin gimnazjalny najlepiej napisał

Patryk Wawrzacz z kl.3f

Image

- Tytuł aktora roku zdobyli

Karolina Kobielusz kl 3aImage

Kacper Kohut kl 3aImage

Miłosz Suszka kl 3aImage

- Najlepsze talenty muzyczne w tym roku to

Łukasz Kukuczka kl 3bImage

Kacper Legierski kl 3fImage

Łukasz Juroszek kl. 3e

Image

- Najlepsze talenty plastyczne to

Marcin Legierski kl.3bImage

Dorota Sikora kl. 3dImage

Dagmara Matuszny kl. 3c

Image

- Najlepszy talent matematyczny to

Patryk Wawrzacz kl.3f

Image

- Mistrz sportu to

Grzegorz Zawada kl. 3b

Image

- Najlepszy recytator to

Adam Małyjurek kl 3e

Image

1. Uczniowie, którzy uzyskali średnią co najmniej 4,75:

KLASA I

KLASA IA

Ia Mikołaj Wojciech Polok 5,67
Ia Kamil Czyż 5,07
Ia Mikołaj Błażej Polok 4,93
Image

KLASA IB

Ib Natalia Kukuczka 5,33
Ib Karolina Legierska 5,27
Ib Justyna Klus 5,20
Ib Bartłomiej Suszka 5.13
Ib Janina Juroszek 4,87
Ib Julia Fiedor 4,87
Image

KLASA IC

Ic Wiktoria Faustyna Kukuczka 4.93
Image

KLASA ID

Id Anna Legierska 5,00
Id Aleksandra Greń 4,80
Id Magdalena Worek 4,80
Image

KLASA IE

Ie Weronika Rucka4,80
Image

KLASA IF

If Oliwia Sroka 4,80
If Małgorzata Stańko 4,80
Image

Najlepszy uczeń klas pierwszych: Mikołaj Wojciech Polok 1a śr.5,67

KLASA II

KLASA IIA

IIa Wiktoria Legierska 5,56
IIa Mateusz Kukuczka 5,50
IIa Michalina Legierska 5,25
IIa Dorota Zembik 5,19
IIa Krystyna Martynko 5,12
IIa Aneta Jałowiczor 5,06
IIa Filip Juroszek 5,00
IIa Karolina Waszut 4,94
IIa Jakub Legierski 4,75
Image

KLASA IIB

IIb Kinga Jochacy 4,88
IIb Milena Ligęza 4,75
IIb Magdalena Waszut 4,75
Image

KLASA IIC

IIc Karolina Kukuczka 5,38
IIc Anna Haratyk 5,12
IIc Julia Cieślar 5,06
IIc Daria Bujok 5,00
IIc Jan Juroszek 5,00
IIc Maria Krężelok 4,94
IIc Kinga Zawada 4,88
IIc Zofia Kukuczka 4,81
Image

KLASA IID

IId Martyna Matuszny4,75
Image

KLASA IIF

IIf Filip Gruszka 4,88
Image

Najlepszy uczeń klas drugich: Wiktoria Legierska 2a śr. 5,56

KLASA III

KLASA IIIA

IIIa Julia Polok 5,22
IIIa Wiktoria Kohut 4,83
IIIa Patrycja Bury 4,78
IIIa Karolina Kobielusz 4,78
Image

KLASA IIIB

IIIb Julia Małyjurek śr.5,33
IIIb Daria Janota śr.5,33
Image

KLASA IIIC

IIIc Kinga Dobosz4,94
Image

KLASA IIID

IIId Paweł Legierskiśr.5,33
IIId Radosław Woźniczkaśr.5,22
IIId Klaudia Czepczorśr.4,94
IIId Dorota Sikoraśr.4,89
IIId Julia Węglorz4,83
Image

KLASA IIIE

IIIe Alicja Zowada 5,28
IIIe Adam Małyjurek 5,00
IIIe Łukasz Juroszek 5,00
IIIe Paulina Maria Legierska 4,89
IIIe Teresa Mucha 4,83
Image

KLASA IIIF

IIIf Patryk Mateusz Wawrzacz 5,11
IIIf Małgorzata Legierska 5,06
IIIf Kacper Legierski 5,06
Image

Najlepsi uczniowie klas trzecich: Julia Małyjurek 3b, Daraia Janota 3b, Paweł Legierski 3d śr.5,33

PODSUMOWANIE: Najlepsi uczniowie w szkole:
I miejsce Mikołaj Wojciech Polok 1a śr.5,67

II miejsce Wiktoria Legierska 2a śr. 5,56

III miejsce Mateusz Kukuczka 2a śr.5,50

1. Uczniowie, którzy mają wzorowe zachowanie:

KLASA I

Ia Julia Czulak, Kamil Czyż, Wiktoria Legierska, Zuzanna Marekwica, Maria Marekwica, Karolina Pogorzelska, Mikołaj Błażej Polok, Mikołaj Wojciech Polok

Ib Julia Fiedor, Janina Juroszek, Justyna Klus, Natalia Kukuczka, Karolina Legierska, Agnieszka Mucha, Bartłomiej Suszka, Magdalena sikora

Ic Wiktoria Kukuczka,Krzysztof Juroszek, Magdalena Bojko

Id Aleksandra Greń, Anna Legierska, Magdalena Worek

Ie Dagmara Bury, Łukasz Gazurek, Jan Pasternak, Antonina Kukuczka, Weronika Rucka
If Oliwia Sroka, Małgorzata Stańko, Karolina Skurzok, Zuzanna Gwarek

KLASA II

IIa Aneta Jałowiczor, Zuzanna Kilian, Zuzanna Motyka,Filip Juroszek, Mateusz Kukuczka, Michalina Legierska, Wiktoria Legierska, Krystyna Martynko, Karolina Waszut, Dorota Zembik

IIb Justyna Borusiak, Kinga Jochacy, Wiktoria Juroszek, Katarzyna Łacek, Klaudia Łupieżowiec, Aleksandra Motyka, Magdalena Waszut, Katarzyna Żyrek

IIc Daria Bujok, Julia Cieślar, Anna Haratyk, Karolina Kukuczka, Zofia Kukuczka, Sabina Matuszny, Dominika Waszut, Maria Krężelok, Jan Juroszek

IId Monika Urbaczka, Julia Legierska, Mateusz Rucki, Karol Kawulok, Radosław Kawulok

IIe Dawid Krężelok
IIf Filip Gruszka

KLASA III

IIIa Patrycja Bury, Karolina Kobielusz, Wiktoria Kohut, Julia Polok, Miłosz Suszka

IIIb Julia Małyjurek, Daria Janota, Anna Heczko, Łukasz Kukuczka, Marcelina Wawrzacz, Marcin Legierski

IIIc Wojciech Bojko, Kinga, Dobosz, Karolina Kawulok

IIId Klaudia Czepczor, Paweł Legierski, Dorota Sikora, Julia Węglorz

IIIe Łukasz Juroszek, Paulina Maria Legierska, Magdalena Lorens, Bartłomiej Poloczek, Teresa Mucha, Franciszek Jaroszyński, Sandra Łacek, Adam Małyjurek, Alicja Zawada
IIIf Małgorzata Legierska, Kacper Legierski, Patryk Mateusz Wawrzacz, Zuzanna Niemiec

3. Uczniowie ze 100% frekwencją:

KLASA I

Ia Mikołaj Błażej Polok

Ib Justyna Klus, Bartłomiej Suszka, Agnieszka Mucha

Ic -

Id -

Ie Antonina Kukuczka

If Zuzanna Gwarek

KLASA II

IIa Mateusz Kukuczka

IIb -

IIc -

IId -

IIe Karolina Kobielusz, Dawid Krężelok

IIf Tomasz Górak

KLASA III

IIIa -

IIIb -

IIIc -

IIId Maciej Kajzar

IIIe -

IIIf -

5. ŚREDNIA OCEN

ŚREDNIA KLAS I

KLASA Ia Ib Ic Id Ie If
ŚREDNIA 3,70 4,00 3,39 3,17 3,48 3,28

Najwyższą średnią z klasy I posiada klasa Ib śr.4,00

ŚREDNIA KLAS II

KLASA IIa IIb IIc IId IIe IIf
ŚREDNIA 4,47 3,36 3,65 3,57 3,25 3,18

Najwyższą średnią z klas II posiada klasa IIa śr. 4,47

ŚREDNIA KLAS III

KLASA IIIa IIIb IIIc IIId IIIe IIIf
ŚREDNIA 3,95 3,88 3,41 3,82 3,98 3,74

Najwyższą średnią z klas III posiada klasa IIIe śr. 3,98

Najwyższą średnią z całej szkoły posiada klasa IIa - 4,47
-na drugim miejscu jest klasa Ib - 4,00
-na trzecim miejscu uplasowała się klasa IIIe - 3,98

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.