SPOTKANIE INTEGRACYJNE
09.01.2007.
18 grudnia 2006 roku zorganizowano spotkanie opłatkowe dla wybranych klas trzecich. Głównym celem była integracja zespołów klasowych z uczniami prowadzonymi tokiem indywidualnego nauczania.
Rozpoczęło się ono jasełkami, w których wystąpiła młodzież. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w zabawnych skeczach przygotowanych przez uczennice klasy IIId.
Spotkanie zorganizowały panie: mgr Sławomira Patyk, mgr Joanna Legierska, Sylwia Sikora – Biegun, mgr Barbara Matuszny. Scenografię wykonali uczniowie. Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi spędziła miło czas przy wspólnym stole wigilijnym, co zostało uświetnione uroczystym śpiewem kolęd. Oprawę muzyczną stworzyła pani mgr Beata Kawulok.
Całemu spotkaniu towarzyszyła ciepła, świąteczna atmosfera. Na zakończenie została otwarta wystawa prac wykonanych przez uczniów mających nauczanie indywidualne.