KOLĘDOWANIE
09.01.2007.
Okres świąteczny to czas składania sobie życzeń. Jest to również tradycją naszej szkoły. 22 grudnia młodzież gimnazjum, nauczyciele i wszyscy pracownicy spotkali się na wspólnym kolędowaniu.
Na początku obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Kubuś Puchatek”,w którym wzięli udział uczniowie klasy II b. W rytmie nowoczesnej muzyki wprowadzili nas w świat przygód ulubieńca dzieci - zabawnego misia Kubusia Puchatka, który wraz ze swymi wesołymi przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu poszukuje św. Mikołaja.
Na szczególną uwagę zasługują piękne stroje, które wykonali uczniowie z pomocą p. mgr Krystyny Kocybik, która wraz z p. mgr Ryszardem Kocybikiem zorganizowała imprezę.
Następnie zaproszona grupa oazowa w ramach akcji „Pokój to skarb w twoich rękach” wykonała kilka kolęd, a pozostali włączyli się do wspólnego śpiewu. Bardzo miłym akcentem były życzenia świąteczne, które zakończyły całe spotkanie.