Strona gwna

Wyszukiwarka

Szkolne sztafety bezkonkurencyjne w województwie!
09.03.2018.
Rozegrany na Kubalonce w dniu 28.02.2018 wojewódzki finał szkolnych sztafet w biegach narciarskich zdominowały ekipy ZSP Istebna, które wygrały kategorie Igrzysk Dzieci dziewcząt w składzie :

• Anna Probosz

Trzeba dodać, że zwłaszcza w starszej grupie wiekowej nasze sztafety były mocno osłabione z powodu chorób, które dotknęły wielu "pewnych" członków sztafet a mimo to zdołały one stanąć na podium zawodów.
W czasie zawodów szkolnych ich opiekunami i odpowiedzialnymi za przygotowanie sprzętu byli  Jarosław Hulawy wraz z Małgorzatą Galej.

Sztafetowa dominacja ZSP w Istebnej!
W dniu22 02.2018 na Trasach Kubalonki Zespól Szkolno Przedszkolny był organizatorem Gminnych i Powiatowych zawodów w biegach narciarskich.
Sztafety Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Istebnej reprezentowane przez biegaczy MKS Istebna wygrały cztery kategorie rozegranych w Istebnej Kubalonce powiatowych i gminnych zawodów szkół w sztafetach. Nasze sztafety zdecydowanie pokonały innych uczestników imprezy w kategorii dziewcząt i chłopców zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Poniżej przedstawiam skład sztafet: dziewcząt dzieci w składzie :

Chłopców dzieci w składzie:

oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolne sztafeta chłopców:

drużyna dziewcząt w składzie:

Opiekunami i organizatorami zawodów byli Jarosław Hulawy i Małgorzata Galej. Dziekujemy szczególnie Jackowi Kohutowi za nieoceniona pomoc przy zawodach .