Strona gwna

Wyszukiwarka

XIV Międzynarodowy Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Branicach
14.03.2018.

W ubiegłą sobotę, tj.10 marca br., odbył się XIV Międzynarodowy Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Branicach. Jak co roku, naszą szkołę reprezentowały uczennice z różnych klas gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 8 drużyn (w tym zespoły ze Słowacji, Polski i Czech). Rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie.

Piłkarki z ZSP Istebna w pierwszym meczu ustąpiły ekipie z Pietrowic Wielkich (co później okazało się zwyciężczyniom całej imprezy). To spowodowało, że poprzez gorszy bilans bramkowy, zajęły 3 miejsce w grupie i musiały zadowolić się walką o 5 miejsce w turnieju z drużyną ze Słowacji. Istebnianki dostarczyły nam wielu emocji i wygrały ten mecz po serii rzutów karnych.

Jeszcze lepiej spisały się młodsze koleżanki z SP nr 1 w Koniakowie, ponieważ zajęły 2 miejsce w tym turnieju, a ich skład tworzyły zawodniczki dużo młodsze od pozostałych ekip!

Dziewczyny z Trójwsi zdobyły również nagrody indywidualne:
- najlepsza zawodniczka z drużyny – Karolina Bojko - klasa 3b (ZSP Istebna)
- najlepsza bramkarka – Joanna Legierska (SP nr 1 w Koniakowie)
- najsympatyczniejsza zawodniczka turnieju – Kinga Legierska (SP nr 1 w Koniakowie)

WIELKIE GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I TRENERA MARCINA PUDALIKA!!!

Image

Image

Image