Strona gwna

Wyszukiwarka

Imponujące sukcesy naszych olimpijczyków!
19.03.2018.

Niebywały sukces odnotowali nasi uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału przedmiotowego konkursu z geografii. Po wytężonych, ofiarnych i rzetelnych przygotowaniach udali się 7 marca 2018r. do Bielska- Białej, gdzie przystąpili do ostatniego etapu olimpiady geograficznej. Test był ciężki i wymagał intensywnego wysiłku intelektualnego. Dlatego z tym większą radością dowiedzieliśmy się kilka dni później (dokładnie 12 marca), że Filip Gruszka z klasy III f (podopieczny p. Anny Dziewior) oraz Aneta Jałowiczor i Mateusz Kukuczka z klasy III a (przygotowywani przez p. Ewę Kożdoń – Waligórę) zostali laureatami tegorocznej olimpiady przedmiotowej z geografii.
Należy dodać, że mamy też dwie finalistki tegorocznych konkursów przedmiotowych, a mianowicie Annę Haratyk z klasy III c (geografia, opiekun – Ewa Kożdoń - Waligóra) i Ewę Kulik z klasy VII a (matematyka, opiekun - Grażyna Pince - Polok).

Uczniom i ich opiekunkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów!

Cecylia Suszka

Image

Image