Strona gwna

Wyszukiwarka

Językowy Omnibus
27.03.2018.

W czwartek, 22 marca 2018r. uczniowie klasy 3a gimnazjum - Dorota Zembik, Karolina Kohut, Mateusz Kukuczka i Filip Juroszek zajęli trzecie miejsce w corocznym konkursie 'Językowy Omnibus' organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Wiśle. Jest to konkurs pod Patronatem Starosty Powiatowego w Cieszynie. Gimnazjaliści brali udział w szeregu konkurencji sprawdzajacych ich znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Musieli również wykazać się wiedzą o kulturze Hiszpanii oraz krajów anglo i niemieckojęzycznych. Zawodnicy opisywali obrazek, brali udział w loterii, śpiewali piosenkę w czterech językach, uczestniczyli w programie 'Jeden z czterech' oraz grali w scrabble. Zabawa była przednia, a do domów wróciliśmy zadowoleni i z nagrodami. Konkurs 'Językowy Omnibus' jest konkursem, w którym chętnie weźmiemy udział w przyszłym roku. Łączy w sobie sprawdzenie wiedzy z zabawą, a to wszyscy lubimy.

Katarzyna Leżańska-Czulak

Image

Image

Image