Strona gwna

Wyszukiwarka

Dzień Rodzica przygotowany przez III a
28.05.2018.

17 maja 2018r. w czytelni gimnazjalnej odbył się uroczysty Dzień Rodzica, przygotowany przez młodzież z klasy III a. Na imprezę rodzice moich wychowanków przybyli tłumnie, nierzadko z całymi rodzinami. Po oficjalnym zebraniu odbyła się część artystyczna, na którą złożyły się przedstawienia kabaretowe: Gorączka walentynkowej nocy, Egzamin, Wywiadówka oraz W szkole. Aktorzy: Aneta Jałowiczor, Jakub Czepczor, Marta Fiedor, Karolina Kohut, Natalia Krężelok, Mateusz Kukuczka, Wiktoria Legierska, Jan Probosz, Bartłomiej Wawrzacz, Dorota Zembik, Justyna Zogata brawurowo zagrali swoje role, zbierając od rodziców gorące brawa. Oprócz popisów teatralnych moi uczniowie zaprezentowali się w tańcu (Aneta Jałowiczor, Dorota Zembik), recytacji (Jakub Legierski), grze na gitarze (Hubert Legierski, Filip Juroszek) i pianinie (Jan Probosz) oraz śpiewie (Karolina Waszut, Hubert Legierski, Faustyna Gwarek, Michalina Legierska, Iza Rucka, Zuzia Motyka). Imprezę z należytą powagą prowadzili Kamil Haratyk i Władek Procner. Za scenografię odpowiedzialne były: Zuzia Kilian, Zuzia Motyka, Karolina Waszut i Michalina Legierska. Serduszkowe laurki przygotowała z kolei Krysia Martynko. Po części artystycznej rodzice zostali uraczeni słodkim poczęstunkiem (uczniowie sami piekli ciasta!), kawą i herbatą.

Każdy z moich wychowanków miał udział w tej imprezie i każdy spisał się na medal. Wszyscy bowiem wykazali się olbrzymią odpowiedzialnością i dojrzałością, dlatego chcę im za to serdecznie podziękować!

Cecylia Suszka

zobacz zdjęcia