Strona gwna

Wyszukiwarka

WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH
13.04.2007.
ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE 2016/2017.


L. Nazwa Prowadzący Dzień tygodnia Godzina Sala/Uwagi
1 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. polskiego C.Suszka wtorek 14.35-15.20 21
2 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. polskiego H.Skrzydłowska wtorek 13.40-14.25
14.35-15.20
18
3 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. polskiego B.Matuszny piątek 14.35-15.20 20
4 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. polskiego E.Czulak wtorek 13.40-14.25 18
5 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. angielskiego K.Leżańska-Czulak termin ustalany indywidualnie według potrzeb 29
6 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. angielskiego E.Jochacy środa 14.35-15.20 19
7 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. niemieckiego B.Fojcik wtorek
13.40-14.25 38
8 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. niemieckiego A.Staniek wtorek
7.10-7.55 20
9 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. francuskiego E.Lubaczewska czwartek 7.10-7.55 13
10 Wyrównywanie szans edukacyjnych z muzyki P.Kohut czwartek 13.40-14.25 33
11 Wyrównywanie szans edukacyjnych z historii I.Bogdał wtorek 13.40-14.25 33
12 Wyrównywanie szans edukacyjnych z WOS-u J.Juroszek środa 14.35-15.20 32
13 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j. angielskiego T.Przybyła poniedziałek 14.35-15.20 19
14 Wyrównywanie szans edukacyjnych z geografii E.Kożdoń-Waligóra poniedziałek
7.10-7.55
34
15 Wyrównywanie szans edukacyjnych z geografii A.Dziewior środa 13.40-14.25 28
16 Wyrównywanie szans edukacyjnych z chemii R.Fułat wtorek 14.30-15.15 25
17 Wyrównywanie szans edukacyjnych z chemii L.Hernas środa 7.10-7.55 25
18 Wyrównywanie szans edukacyjnych z fizyki W.Czulak środa 14.35-15.20 38
19 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki G.Pince-Polok wtorek 13.40-14.25
14.35-15.20 wg potrzeb
39
20 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki H.Bestwina czwartek 13.40-14.25 41
21 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki E.Szarzec czwartek
12.45-13.30
14
22 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki E.Goryczka piątek 7.25-7.55 41
23 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki A.Łacek środa
13.40-14.25
42
24 Wyrównywanie szans edukacyjnych z informatyki M.Pudalik poniedziałek 14.30-15.20
25 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki/fizyki G.Kubica środa 13.40-14.25
39
26 Wyrównywanie szans edukacyjnych A.Jałowiczor czwartek
14.35-15.20
27 Wyrównywanie szans edukacyjnych z j.polskiego A.Paluszkiewicz piątek
7.10-7.55
28 Wyrównywanie szans edukacyjnych A.Glebowicz-Gazurek środa
wtorek
12.45-13.30
8.45-9.30
40 w miarę potrzeb
29 Wyrównywanie szans edukacyjnych A.Polok poniedziałek

14.35-15.15
świetlica
30 Wyrównywanie szans edukacyjnych z plastyki M.Krężelok piątek

13.40-14.25
19
31 Wyrównywanie szans edukacyjnych M.Krężelok wtorek
czwartek

14.00-15.00
13.05-13.35
gabinet
32 Wyrównywanie szans edukacyjnych S.Patyk środa
czwartek

14.30-15.30
14.30-15.30
gabinet
33 Wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki A.Wawrzacz wtorek

13.40-14.25
42
34 Wyrównywanie szans edukacyjnych B.Kawulok czwartek

7.10-7.55
czytelnia
35 Wyrównywanie szans edukacyjnych J.Kossowska wtorek

12.45-13.30
40
36 Wyrównywanie szans edukacyjnych S.Feliński wtorek

13.30-14.15
20
37 Wyrównywanie szans edukacyjnych A.Suszka czwartek

14.30-15.20
30
38 Wyrównywanie szans edukacyjnych M.Michałek wtorek

13.30-14.20
11
39 Wyrównywanie szans edukacyjnych K.Kiereś czwartek

7.10-8.00
31
40 fakultety z j.angielskiego E.Jochacy środa

14.35-15.20
19