Strona gwna

Wyszukiwarka

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
13.04.2007.
Koła Zainteresowań

L.P. NAZWA ZAJĘĆ PLAN ZAJĘĆ PROWADZĄCY ZAJĘCIA Uwagi/sala
1 Koło polonistyczne piątek 13.40-14.25 mgr C.Suszka 21
2 Fakultety z geografii środa 13.40-14.25 mgr Anna Dziewior 28
3 Fakultety z j. polskiego środa 14.30-15.15 mgr Barbara Matuszny 20
4 KÓŁKO fizyczne czwartek 7.10-7.55 mgr Wojciech Czulak 38
5 Kółko matematyczne piątek 13.40-14.25 mgr A.Wawrzacz 42
6 Kółko matematyczne/przygotowanie do egzaminu środa 7.10-7.55
wtorek 7.10-7.55
mgr G.Pince-Polok 39
7 Kółko matematyczne/przygotowanie do egzaminu środa 13.40-14.25 mgr Elżbieta Szarzec 14
8 Kółko matematyczne sroda 7.25-7.55
poniedziałek 7.15-7.8.00
mgr Elżbieta Goryczka 41
9 Kółko matematyczne "Ciekawa matematyka" czwartek 13.40-14.25 mgr Gizela Kubica 38
10 Kółko matematyczne środa 14.30-15.15 mgr Anna Łacek 42
11 KÓŁKO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO poniedziałek 14.30-15.15 mgr Katarzyna Leżańska-Czulak 29
12 Kółko muzyczne piątek 7.10-7.55 mgr Beata Kawulok czytelnia
13 Rusz głową poniedziałek 13.40-14.25 mgr Henryk Bestwina 41
14 KÓŁKO plastyczne piątek 14.30-15.15 mgr M.Kręzelok 19
15 Przygotowanie do egzaminu (kółko obywatelskie) wtorek 7.10-7.55 mgr Janusz Juroszek 32
16 Zainteresowani nauką j.francuskiego piątek 13.40-14.25 mgr E.Lubaczewska 13
17 Fakultety z chemii (przygotowanie do egzaminu) piątek 7.00-7.45 mgr L.Hernas 25
18 Kółko z j. niemieckiego poniedziałek 13.40-14.25 mgr Blanka Fojcik 32
19 Kółko z j. niemieckiego środa 7.10-7.55 mgr Aneta Staniek 20
20 Kółko Miłośników języka polskiego poniedziałek 13.40-14.25, 14.30-15.15
czwartek 14.30-15.15
mgr H.Skrzydłowska 18
21 Fakultety z chemii (przygotowanie do egzaminu) czwartek 13.40-14.25 mgr R.Fułat 25
22 KÓŁKO DECOUPAGE terminy ustalane na bieżąco z uczestnikami kółka E.Lubaczewska, A. Paluszkiewicz świetlica
23 Kółko szachowe piątek 13.25-14.35 A.Polok świetlica
24 Fakultety z j. angielskiego środa 13.30-15.10 T.Przybyła 13
25 Kółko informatyczne środa 14.30-15.20
czwartek 14.30-15.20
A. Suszka 30
26 Kółko polonistyczne czwartek 7.10-7.55
środa 7.10-7.55
M.Michałek 11
27 Kółko historyczne wtorek 7.10-8.00 K.Kiereś 13
28 Kółko geograficzne piątek 13.30-14.30 E.Kożdoń Waligóra 13