Plan zajęć Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej obowiązujący od 2.03.2020r.


1A1B1C2A2B
2C3A3B3C4A
4B5A5B5C5D
6A6B6C7A7B
8A8B


1A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
Język angielski
Buzek Ewa
13_
Język angielski
Buzek Ewa
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
2.
8.55
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
3.
9.50
WF
Gadacz Elżbieta
HALA3
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
WF
Gadacz Elżbieta
HALA2
4.
10.40
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
WF
Gadacz Elżbieta
HALA1
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
5.
11.50
Religia
Mojeścik Barbara
13_
  Religia
Mojeścik Barbara
13_
  KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Buzek Ewa
13_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


1B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Religia
Mojeścik Barbara
28_
EWS
Polok Sabina
28_
Religia
Mojeścik Barbara
28_
WF
Polok Sabina
15_
WF
Polok Sabina
HALA2
2.
8.55
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
WF
Polok Sabina
EWS
Polok Sabina
28_
Język angielski
Buzek Ewa
28_
3.
9.50
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
4.
10.40
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
EWS
Polok Sabina
28_
5.
11.50
Język angielski
Buzek Ewa
28_
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Buzek Ewa
28_
EWS
Polok Sabina
28_
   
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


1C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język angielski
Przybyła Teresa
21_
WF
Janoszek Anna

HALA3
EWS
Janoszek Anna

21_
WF
Janoszek Anna

HALA3
EWS
Janoszek Anna

21_
2.
8.55
EWS
Janoszek Anna

21_
Religia
Mojeścik Barbara
21_
EWS
Janoszek Anna

21_
Religia
Mojeścik Barbara
21_
EWS
Janoszek Anna

21_
3.
9.50
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
4.
10.40
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
Język angielski
Przybyła Teresa
21_
5.
11.50
WF
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Przybyła Teresa
21_
   
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


2A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Suszka Andrzej
30
2.
8.55
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
WF
Juroszek Katarzyna
HALA3
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
Religia
Mojeścik Barbara
29_
3.
9.50
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
30
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
4.
10.40
Język angielski
Przybyła Teresa
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
Religia
Mojeścik Barbara
29_
Język angielski
Przybyła Teresa
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
5.
11.50
  EWS
Juroszek Katarzyna
29_
WF
Juroszek Katarzyna
HALA3
WF
Juroszek Katarzyna
HALA2
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


2B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
EWS
Zowada Mirosława
26_
Religia
Mojeścik Barbara
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
Język angielski
Przybyła Teresa
26_
2.
8.55
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
WF
Zowada Mirosława
HALA2
3.
9.50
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
30
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
4.
10.40
WF
Zowada Mirosława
HALA2
EWS
Zowada Mirosława
26_
Język angielski
Przybyła Teresa
26_
Religia
Mojeścik Barbara
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
5.
11.50
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Zowada Mirosława
26_
WF
Zowada Mirosława
    EWS
Zowada Mirosława
26_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


2C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
WF
Krężelok Anna
HALA2
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
30
EWS
Krężelok Anna
20_
WF
Krężelok Anna
HALA3
2.
8.55
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
3.
9.50
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
4.
10.40
EWS
Krężelok Anna
20_
Język angielski
Przybyła Teresa
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
WF
Krężelok Anna
HALA3
Religia
Mojeścik Barbara
20_
5.
11.50
Język angielski
Przybyła Teresa
20_
    Religia
Mojeścik Barbara
20_
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Suszka Andrzej
Czytelnia
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


3A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
EWS
Solawa Sylwia
11_
WF
Solawa Sylwia
HALA1
WF
Solawa Sylwia
HALA3
Religia
Mojeścik Barbara
11_
Religia
Mojeścik Barbara
11_
2.
8.55
WF
Solawa Sylwia
HALA2
EWS
Solawa Sylwia
11_
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Suszka Andrzej
30
3.
9.50
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
30
4.
10.40
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
5.
11.50
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
  ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
Biernacki Robert
Czytelnia
EWS
Solawa Sylwia
11_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


3B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
2.
8.55
EWS
Szymańska Agata
HALA3
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
3.
9.50
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
Religia
Mojeścik Barbara
14_
WF
Szymańska Agata
HALA1
4.
10.40
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
14_
WF
Szymańska Agata
HALA3
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
5.
11.50
WF
Szymańska Agata
HALA3
Religia
Mojeścik Barbara
14_
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
Biernacki Robert
30
EWS
Szymańska Agata
30
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


3C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
WF
Kobielusz Joanna
HALA3
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
30
EWS
Kobielusz Joanna
15_
2.
8.55
EWS
Kobielusz Joanna
15_
WF
Kobielusz Joanna
HALA1
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
3.
9.50
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
Religia
Mojeścik Barbara
15_
WF
Kobielusz Joanna
HALA2
EWS
Kobielusz Joanna
15_
4.
10.40
Religia
Mojeścik Barbara
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
Suszka Andrzej
5.
11.50
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Kobielusz Joanna
15_
Język angielski
Przybyła Teresa
15_
  EWS
Kobielusz Joanna
15_
Język angielski
Przybyła Teresa
15_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


4A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Język polski
Łupieżowiec Teresa
33
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Technika
Biernacki Robert
42
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
2.
8.55
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Język polski
Łupieżowiec Teresa
33
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Przyroda
Legierska Joanna
34
3.
9.50
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Przyroda
Legierska Joanna
34
WF
Gazurek Henryk
HALA1
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
4.
10.40
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Informatyka
Biernacki Robert
30
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
WF
Gazurek Henryk
HALA2
Język polski
Łupieżowiec Teresa
42
5.
11.50
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Wychowawcza
Wawrzacz Anna
41
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI
Wawrzacz Anna
41
Język polski
Łupieżowiec Teresa
39
Język polski
Łupieżowiec Teresa
42
6.
12.55
Religia
Mojeścik Barbara
31
  Plastyka
Gorzołka Renata
19
  Religia
Mojeścik Barbara
33
7.
13.45
         
8.
14.35
         


4B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język polski
Łupieżowiec Teresa
19
Przyroda
Legierska Joanna
34
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
 
2.
8.55
Religia
Mojeścik Barbara
10
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
3.
9.50
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Język polski
Łupieżowiec Teresa
18
Przyroda
Legierska Joanna
34
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Język polski
Łupieżowiec Teresa
18
4.
10.40
Wychowawcza
Krężelok Elżbieta
31
Religia
Mojeścik Barbara
10
Język polski
Łupieżowiec Teresa
38
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI
Wawrzacz Anna
41
Technika
Biernacki Robert
25
5.
11.50
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Czajkowski Grzegorz
30
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Język polski
Łupieżowiec Teresa
18
WF
Gazurek Henryk
HALA3
Informatyka
Biernacki Robert
30
6.
12.55
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Plastyka
Gorzołka Renata
34
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
WF
Gazurek Henryk
HALA3
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
7.
13.45
         
8.
14.35
         


5A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
2.
8.55
Język angielski
Przybyła Teresa
32
Geografia
Legierska Joanna
34
Biologia
Kierczak Urszula
25
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Historia
Krężelok Elżbieta
31
3.
9.50
Religia
Mojeścik Barbara
18
Technika
Łacek Anna
42
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Język angielski
Przybyła Teresa
32
4.
10.40
Język polski
Suszka Cecylia
19
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
5.
11.50
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język angielski
Przybyła Teresa
32
Plastyka
Gorzołka Renata
38
6.
12.55
  Religia
Mojeścik Barbara
33
Wychowawcza
Przybyła Teresa
32
Informatyka
Biernacki Robert
30
 
7.
13.45
         
8.
14.35
         


5B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Historia
Krężelok Elżbieta
32
WF
Gazurek Henryk
HALA2
Język polski
Michałek Monika
33
Matematyka
Łacek Anna
25
2.
8.55
Język polski
Michałek Monika
33
Matematyka
Łacek Anna
39
WF
Gazurek Henryk
HALA3
Język polski
Michałek Monika
33
Informatyka
Biernacki Robert
Czytelnia
3.
9.50
Biologia
Kierczak Urszula
25
Religia
Mojeścik Barbara
31
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
33
Technika
Łacek Anna
19
4.
10.40
Matematyka
Łacek Anna
41
Język polski
Michałek Monika
33
Język polski
Michałek Monika
33
Wychowawcza
Biernacki Robert
30
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
41
5.
11.50
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Matematyka
Łacek Anna
32
Geografia
Legierska Joanna
34
Religia
Mojeścik Barbara
33
6.
12.55
Plastyka
Gorzołka Renata
38
WF
Gazurek Henryk
HALA2
     
7.
13.45
         
8.
14.35
         


5C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język polski
Michałek Monika
33
  Język polski
Michałek Monika
33
Historia
Krężelok Elżbieta
31
 
2.
8.55
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
39
Religia
Strządała Grzegorz
10
Historia
Krężelok Elżbieta
34
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
3.
9.50
Geografia
Legierska Joanna
34
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Biologia
Kierczak Urszula
25
Język polski
Michałek Monika
33
4.
10.40
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
WF
Kawulok Aleksandra
HALA3
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Język polski
Michałek Monika
33
5.
11.50
Religia
Strządała Grzegorz
10
Wychowawcza
Michałek Monika
33
WF
Kawulok Aleksandra
HALA1
Język polski
Michałek Monika
33
Technika
Łacek Anna
41
6.
12.55
  Informatyka
Biernacki Robert
30
  WF
Kawulok Aleksandra
HALA1
Plastyka
Gorzołka Renata
19
7.
13.45
  WF
Kawulok Aleksandra
HALA1
     
8.
14.35
         


5D
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
    Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Język polski
Michałek Monika
33
2.
8.55
Technika
Łacek Anna
19
Język polski
Michałek Monika
33
WF
Kawulok Aleksandra
HALA2
Historia
Krężelok Elżbieta
Czytelnia
Matematyka
Łacek Anna
33
3.
9.50
Matematyka
Łacek Anna
42
Język polski
Michałek Monika
33
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Informatyka
Biernacki Robert
30
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
25
4.
10.40
Biologia
Kierczak Urszula
25
Matematyka
Łacek Anna
42
Wychowawcza
Kierczak Urszula
25
Język polski
Michałek Monika
33
Geografia
Legierska Joanna
34
5.
11.50
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
WF
Kawulok Aleksandra
HALA2
Język polski
Michałek Monika
33
WF
Kawulok Aleksandra
HALA1
Religia
Strządała Grzegorz
10
6.
12.55
Religia
Strządała Grzegorz
10
WF
Kawulok Aleksandra
HALA1
Matematyka
Łacek Anna
42
   
7.
13.45
Plastyka
Gorzołka Renata
19
       
8.
14.35
         


6A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
  Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
2.
8.55
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Biologia
Kierczak Urszula
25
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
Język polski
Skrzydłowska Halina
19
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
3.
9.50
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Religia
Strządała Grzegorz
10
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Technika
Biernacki Robert
41
4.
10.40
Język angielski
Buzek Ewa
34
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Religia
Strządała Grzegorz
10
Język angielski
Buzek Ewa
31
5.
11.50
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
Legierska Joanna
34
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Plastyka
Barbara Bielesz
19
Wychowawcza
Skrzydłowska Halina
18
6.
12.55
  Język angielski
Buzek Ewa
38
  Geografia
Legierska Joanna
34
Informatyka
Biernacki Robert
30
7.
13.45
  WF
Hulawy Jarosław
HALA2
     
8.
14.35
         


6B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Biologia
Kierczak Urszula
25
Język angielski
Buzek Ewa
38
  WF
Gazurek Henryk
HALA1
 
2.
8.55
WF
Gazurek Henryk
HALA1
WF
Gazurek Henryk
HALA2
Język angielski
Buzek Ewa
38
Informatyka
Biernacki Robert
30
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
3.
9.50
Religia
Strządała Grzegorz
10
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Język angielski
Buzek Ewa
38
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
Legierska Joanna
42
4.
10.40
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
5.
11.50
Technika
Biernacki Robert
38
Religia
Strządała Grzegorz
10
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
6.
12.55
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Wychowawcza
Pince-Polok Grażyna
39
WF
Gazurek Henryk
HALA1
  Język polski
Skrzydłowska Halina
18
7.
13.45
    Plastyka
Barbara Bielesz
19
   
8.
14.35
         


6C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
WF
Gazurek Henryk
HALA2
Biologia
Kierczak Urszula
25
  Język angielski
Buzek Ewa
32
2.
8.55
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Język angielski
Buzek Ewa
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Religia
Strządała Grzegorz
10
Religia
Strządała Grzegorz
10
3.
9.50
Informatyka
Biernacki Robert
30
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Język angielski
Buzek Ewa
38
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
Historia
Krężelok Elżbieta
31
4.
10.40
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Wychowawcza
Buzek Ewa
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Historia
Krężelok Elżbieta
31
WF
Gazurek Henryk
HALA1
5.
11.50
Język polski
Skrzydłowska Halina
33
Język polski
Skrzydłowska Halina
19
Plastyka
Gorzołka Renata
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
WF
Gazurek Henryk
HALA1
6.
12.55
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
Legierska Joanna
34
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Technika
Biernacki Robert
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
31
7.
13.45
         
8.
14.35
         


7A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Język niemiecki
Fojcik Blanka
34
WDŻ
Kierczak Urszula
25
Historia
Krężelok Elżbieta
34
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Historia
Krężelok Elżbieta
31
2.
8.55
Fizyka
Czulak Wojciech
38
Informatyka
Biernacki Robert
30
Chemia
Hernas Lucyna
39
Język niemiecki
Fojcik Blanka
38
Fizyka
Czulak Wojciech
38
3.
9.50
WF
Gazurek Henryk
HALA1
WF
Gazurek Henryk
HALA2
Biologia
Kierczak Urszula
33
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
4.
10.40
Religia
Strządała Grzegorz
10
WF
Gazurek Henryk
HALA1
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Biologia
Kierczak Urszula
25
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
5.
11.50
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Muzyka
Kohut Piotr
32
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z HISTORII
Krężelok Elżbieta
31
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
31
6.
12.55
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Zaj. TEATRALNE
Suszka Cecylia
19
Zaj. MUZYCZNE
Kohut Piotr
Czytelnia
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
39
Plastyka
Barbara Bielesz
38
WF
Gazurek Henryk
HALA1
7.
13.45
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Religia
Strządała Grzegorz
10
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
Doradztwo zawodowe
Marek Magdalena
31
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
8.
14.35
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
Chemia
Hernas Lucyna
25
Wychowawcza
Kożdoń-Waligóra Ewa
31
   


7B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Historia
Krężelok Elżbieta
31
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Język polski
Suszka Cecylia
19
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Fizyka
Czulak Wojciech
38
2.
8.55
WDŻ
Kierczak Urszula
25
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język niemiecki
Staniek Aneta
31
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
3.
9.50
Język polski
Suszka Cecylia
19
Biologia
Kierczak Urszula
25
Chemia
Hernas Lucyna
25
Religia
Strządała Grzegorz
10
Język niemiecki
Staniek Aneta
34
4.
10.40
Fizyka
Czulak Wojciech
38
Muzyka
Kawulok Beata
Czytelnia
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Geografia
Legierska Joanna
34
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
5.
11.50
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Chemia
Hernas Lucyna
25
Wychowawcza
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Biologia
Kierczak Urszula
25
WF
Hulawy Jarosław
HALA3
6.
12.55
Informatyka
Biernacki Robert
30
Zaj. TEATRALNE
Suszka Cecylia
19
Zaj. MUZYCZNE
Kohut Piotr
Czytelnia
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
33
Język polski
Suszka Cecylia
19
Geografia
Legierska Joanna
34
7.
13.45
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
Historia
Krężelok Elżbieta
31
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
Plastyka
Barbara Bielesz
38
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
32
8.
14.35
Religia
Strządała Grzegorz
10
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z HISTORII
Krężelok Elżbieta
31
  Doradztwo zawodowe
Marek Magdalena
31
 


8A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Historia
Juroszek Janusz
39
Język polski
Suszka Cecylia
19
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Język niemiecki
Fojcik Blanka
19
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
2.
8.55
Język niemiecki
Fojcik Blanka
42
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
34
Biologia
Kierczak Urszula
25
3.
9.50
Fizyka
Czulak Wojciech
38
Wychowawcza
Suszka Cecylia
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Fizyka
Czulak Wojciech
38
4.
10.40
WOS
Juroszek Janusz
33
Zaj. MUZYCZNE
Kohut Piotr
32
Zaj. TEATRALNE
Suszka Cecylia
34
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
WF
Hulawy Jarosław
HALA1
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
5.
11.50
Język polski
Suszka Cecylia
19
WF
Hulawy Jarosław
HALA3
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Język polski
Suszka Cecylia
19
6.
12.55
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z J.POL.
Suszka Cecylia
19
Chemia
Hernas Lucyna
25
EDB
Hernas Lucyna
25
Historia
Juroszek Janusz
33
Religia
Strządała Grzegorz
10
7.
13.45
Religia
Strządała Grzegorz
10
Informatyka
Biernacki Robert
30
Chemia
Hernas Lucyna
25
Język polski
Suszka Cecylia
19
WOS
Juroszek Janusz
33
8.
14.35
         


8B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Fizyka
Czulak Wojciech
38
Język polski
Czepczor Magdalena
31
Język polski
Czepczor Magdalena
18
Język niemiecki
Staniek Aneta
32
Biologia
Kierczak Urszula
34
2.
8.55
Historia
Juroszek Janusz
34
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z J.POL.
Czepczor Magdalena
31
Język polski
Czepczor Magdalena
18
Język polski
Czepczor Magdalena
18
Język niemiecki
Staniek Aneta
18
3.
9.50
WOS
Juroszek Janusz
33
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
WF
Hulawy Jarosław
HALA3
Religia
Strządała Grzegorz
10
4.
10.40
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Zaj. MUZYCZNE
Kohut Piotr
32
Zaj. TEATRALNE
Suszka Cecylia
34
EDB
Hernas Lucyna
34
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Fizyka
Czulak Wojciech
38
5.
11.50
Język polski
Czepczor Magdalena
18
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Chemia
Hernas Lucyna
25
Historia
Juroszek Janusz
38
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
6.
12.55
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Religia
Strządała Grzegorz
10
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
32
Wychowawcza
Hulawy Jarosław
Czytelnia
7.
13.45
WF
Hulawy Jarosław
HALA2
Chemia
Hernas Lucyna
25
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
31
WOS
Juroszek Janusz
32
 
8.
14.35
  Informatyka
Biernacki Robert
30
     

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl