Plan lekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Istebnej obowiązujący od 5 października 2020r.


1A1B1C2A2B
2C3A3B3C4A
4B4C5A5B6A
6B6C6D7A7B
7C8A8B


1A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Solawa Sylwia
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
2.
8.55-9.40
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
Religia
Mojeścik Barbara
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
3.
9.50-10.35
EWS
Solawa Sylwia
11_
Język angielski
Buzek Ewa
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
4.
10.40-11.25
Język angielski
Buzek Ewa
11_
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Gadacz Elżbieta
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
EWS
Solawa Sylwia
11_
WF
Solawa Sylwia
11_
5.
11.50-12.35
    EWS
Solawa Sylwia
11_
WF
Solawa Sylwia
Religia
Mojeścik Barbara
11_
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


1B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Polok Sabina
14_
WF
Szymańska Agata
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
2.
8.55-9.40
Religia
Mojeścik Barbara
14_
Religia
Mojeścik Barbara
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
3.
9.50-10.35
EWS
Szymańska Agata
14_
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
4.
10.40-11.25
EWS
Szymańska Agata
14_
WF
Szymańska Agata
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
WF
Szymańska Agata
5.
11.50-12.35
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
EWS
Szymańska Agata
14_
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


1C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
EWS
Kobielusz Joanna
15_
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
15_
WF
Kobielusz Joanna
WF
Kobielusz Joanna
 
2.
8.55-9.40
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
3.
9.50-10.35
Religia
Mojeścik Barbara
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
4.
10.40-11.25
WF
Kobielusz Joanna
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
Religia
Mojeścik Barbara
15_
5.
11.50-12.35
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Gadacz Elżbieta
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
  Język angielski
Czajkowski Grzegorz
15_
EWS
Kobielusz Joanna
15_
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


2A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Buzek Ewa
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Haratyk-Woźniczka Danuta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
2.
8.55-9.40
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
3.
9.50-10.35
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
WF
Gadacz Elżbieta
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
Religia
Mojeścik Barbara
13_
4.
10.40-11.25
WF
Gadacz Elżbieta
Religia
Mojeścik Barbara
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
5.
11.50-12.35
  Język angielski
Buzek Ewa
13_
EWS
Gadacz Elżbieta
13_
WF
Gadacz Elżbieta
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


2B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Polok Sabina
Religia
Mojeścik Barbara
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Kobielusz Joanna
28_
2.
8.55-9.40
Język angielski
Buzek Ewa
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
Język angielski
Buzek Ewa
28_
3.
9.50-10.35
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
4.
10.40-11.25
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
EWS
Polok Sabina
28_
Religia
Mojeścik Barbara
28_
EWS
Polok Sabina
28_
5.
11.50-12.35
EWS
Polok Sabina
28_
  WF
Polok Sabina
  WF
Polok Sabina
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


2C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Przybyła Teresa
21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
Język angielski
Przybyła Teresa
21_
EWS
Janoszek Anna

21_
2.
8.55-9.40
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
WF
Janoszek Anna
Religia
Mojeścik Barbara
21_
Religia
Mojeścik Barbara
21_
3.
9.50-10.35
EWS
Janoszek Anna

21_
WF
Janoszek Anna
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
4.
10.40-11.25
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
EWS
Janoszek Anna

21_
5.
11.50-12.35
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
Solawa Sylwia
21_
  EWS
Janoszek Anna

21_
WF
Janoszek Anna
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


3A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Szymańska Agata
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
Religia
Mojeścik Barbara
14_
WF
Juroszek Katarzyna
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
2.
8.55-9.40
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
WF
Juroszek Katarzyna
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
3.
9.50-10.35
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
4.
10.40-11.25
WF
Juroszek Katarzyna
Zajęcia rozwijające kodowanie
Suszka Andrzej
30
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
29_
5.
11.50-12.35
Język angielski
Przybyła Teresa
29_
Język angielski
Przybyła Teresa
29_
EWS
Juroszek Katarzyna
15_
Religia
Mojeścik Barbara
29_
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


3B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Zajęcia rozwijające kodowanie
Suszka Andrzej
30
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Haratyk-Woźniczka Danuta
26_
Język angielski
Przybyła Teresa
26_
Religia
Mojeścik Barbara
26_
Religia
Mojeścik Barbara
26_
2.
8.55-9.40
Język angielski
Przybyła Teresa
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
3.
9.50-10.35
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
4.
10.40-11.25
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
EWS
Zowada Mirosława
26_
5.
11.50-12.35
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
26_
  WF
Zowada Mirosława
WF
Zowada Mirosława
HALA1
WF
Zowada Mirosława
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


3C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Zowada Mirosława
20_
2.
8.55-9.40
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
Język angielski
Przybyła Teresa
20_
3.
9.50-10.35
EWS
Krężelok Anna
20_
Religia
Mojeścik Barbara
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
4.
10.40-11.25
Religia
Mojeścik Barbara
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
Język angielski
Przybyła Teresa
20_
EWS
Krężelok Anna
20_
5.
11.50-12.35
Zajęcia rozwijające kodowanie
Suszka Andrzej
30
WF
Krężelok Anna
WF
Krężelok Anna
  WF
Krężelok Anna
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


4A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język polski
Czepczor Magdalena
Świetlica
WDŻ
Kierczak Urszula
Świetlica
Język polski
Czepczor Magdalena
Świetlica
Informatyka
Biernacki Robert
30
Język angielski
Buzek Ewa
Świetlica
2.
8.55-9.40
Język polski
Czepczor Magdalena
Świetlica
Plastyka
Gorzołka Renata
Świetlica
Wychowawcza
Hulawy Jarosław
Świetlica
Język polski
Czepczor Magdalena
Świetlica
Język polski
Czepczor Magdalena
Świetlica
3.
9.50-10.35
Muzyka
Knopek Błażej
Świetlica
Technika
Biernacki Robert
Świetlica
Przyroda
Legierska Joanna
Świetlica
Religia
Mojeścik Barbara
Świetlica
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
Świetlica
4.
10.40-11.25
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
Świetlica
Język angielski
Buzek Ewa
Świetlica
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
Świetlica
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
Świetlica
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
Świetlica
5.
11.50-12.35
Historia
Juroszek Janusz
Świetlica
Religia
Mojeścik Barbara
Świetlica
Język angielski
Buzek Ewa
Świetlica
Przyroda
Legierska Joanna
Świetlica
WF
Hulawy Jarosław
6.
12.55-13.40
WF
Hulawy Jarosław
WF
Hulawy Jarosław
WF
Hulawy Jarosław
   
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


4B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Religia
Mojeścik Barbara
34
WF
Gazurek Henryk
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
34
WF
Gazurek Henryk
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
34
2.
8.55-9.40
WF
Gazurek Henryk
Język polski
Suszka Cecylia
34
Informatyka
Biernacki Robert
30
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
34
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
34
3.
9.50-10.35
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
34
Język polski
Suszka Cecylia
34
Język polski
Suszka Cecylia
34
Język polski
Suszka Cecylia
34
WF
Gazurek Henryk
4.
10.40-11.25
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
34
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
34
Religia
Mojeścik Barbara
34
Wychowawcza
Gazurek Henryk
34
Plastyka
Gorzołka Renata
34
5.
11.50-12.35
Język polski
Suszka Cecylia
34
Przyroda
Legierska Joanna
34
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
34
Technika
Biernacki Robert
34
 
6.
12.55-13.40
Historia
Juroszek Janusz
34
  Muzyka
Knopek Błażej
34
Przyroda
Legierska Joanna
34
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


4C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Przyroda
Legierska Joanna
19
    Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
19
 
2.
8.55-9.40
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
19
Informatyka
Biernacki Robert
30
Przyroda
Legierska Joanna
19
Język angielski
Przybyła Teresa
19
WF
Hulawy Jarosław
3.
9.50-10.35
Język polski
Suszka Cecylia
19
Historia
Juroszek Janusz
19
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
19
Technika
Biernacki Robert
19
Język angielski
Przybyła Teresa
19
4.
10.40-11.25
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
19
Język angielski
Przybyła Teresa
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
Wychowawcza
Suszka Cecylia
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
5.
11.50-12.35
WF
Hulawy Jarosław
WF
Hulawy Jarosław
WF
Hulawy Jarosław
Język polski
Suszka Cecylia
19
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
19
6.
12.55-13.40
Religia
Mojeścik Barbara
19
Religia
Mojeścik Barbara
19
Plastyka
Gorzołka Renata
19
Język polski
Suszka Cecylia
19
 
7.
13.45-14.30
    Muzyka
Knopek Błażej
19
   
8.
14.35-15.20
         


5A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Religia
Strządała Grzegorz
41
Język polski
Łupieżowiec Teresa
41
Język polski
Łupieżowiec Teresa
41
Język polski
Łupieżowiec Teresa
41
 
2.
8.55-9.40
Język polski
Łupieżowiec Teresa
41
Historia
Juroszek Janusz
41
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
41
Informatyka
Biernacki Robert
30
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
3.
9.50-10.35
Historia
Juroszek Janusz
41
Biologia
Kierczak Urszula
41
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Plastyka
Gorzołka Renata
41
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
41
4.
10.40-11.25
WF
Gazurek Henryk
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
WF
Gazurek Henryk
Technika
Biernacki Robert
41
Muzyka
Knopek Błażej
41
5.
11.50-12.35
Język polski
Łupieżowiec Teresa
41
Wychowawcza
Wawrzacz Anna
41
WF
Gazurek Henryk
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
41
Religia
Strządała Grzegorz
41
6.
12.55-13.40
Matematyka
Wawrzacz Anna
41
Geografia
Legierska Joanna
41
  WF
Gazurek Henryk
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


5B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język polski
Łupieżowiec Teresa
10
Plastyka
Gorzołka Renata
10
Historia
Krężelok Elżbieta
10
WDŻ
Kierczak Urszula
10
 
2.
8.55-9.40
Historia
Krężelok Elżbieta
10
Biologia
Kierczak Urszula
10
Wychowawcza
Krężelok Elżbieta
10
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
10
WF
Gazurek Henryk
3.
9.50-10.35
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
10
Matematyka
Wawrzacz Anna
10
WF
Gazurek Henryk
Język polski
Łupieżowiec Teresa
10
Matematyka
Wawrzacz Anna
10
4.
10.40-11.25
Technika
Biernacki Robert
10
Geografia
Legierska Joanna
10
Matematyka
Wawrzacz Anna
10
Język polski
Łupieżowiec Teresa
10
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
10
5.
11.50-12.35
WF
Gazurek Henryk
Muzyka
Knopek Błażej
10
Język polski
Łupieżowiec Teresa
10
Matematyka
Wawrzacz Anna
10
Język polski
Łupieżowiec Teresa
10
6.
12.55-13.40
WF
Gazurek Henryk
    Religia
Mojeścik Barbara
10
Religia
Mojeścik Barbara
10
7.
13.45-14.30
      Informatyka
Biernacki Robert
30
 
8.
14.35-15.20
         


6A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WDŻ
Kierczak Urszula
32
Matematyka
Wawrzacz Anna
32
Matematyka
Wawrzacz Anna
32
  Technika
Biernacki Robert
32
2.
8.55-9.40
Biologia
Kierczak Urszula
32
Religia
Strządała Grzegorz
32
Język angielski
Przybyła Teresa
32
Język polski
Suszka Cecylia
32
Informatyka
Biernacki Robert
30
3.
9.50-10.35
Historia
Krężelok Elżbieta
32
Logiczne myślenie
Łacek Anna
32
Muzyka
Knopek Błażej
32
Wychowawcza
Przybyła Teresa
32
Plastyka
Gorzołka Renata
32
4.
10.40-11.25
Język polski
Suszka Cecylia
32
Język polski
Suszka Cecylia
32
Geografia
Legierska Joanna
32
WF
Hulawy Jarosław
Matematyka
Wawrzacz Anna
32
5.
11.50-12.35
Matematyka
Wawrzacz Anna
32
Historia
Krężelok Elżbieta
32
Język polski
Suszka Cecylia
32
Język angielski
Przybyła Teresa
32
Język angielski
Przybyła Teresa
32
6.
12.55-13.40
Zaj, rozw. kreat. regionalne
Łupieżowiec Teresa
32
  Język polski
Suszka Cecylia
32
Religia
Strządała Grzegorz
32
WF
Hulawy Jarosław
7.
13.45-14.30
    WF
Hulawy Jarosław
  WF
Hulawy Jarosław
8.
14.35-15.20
         


6B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język polski
Michałek Monika
39
Matematyka
Łacek Anna
39
WDŻ
Kierczak Urszula
39
Plastyka
Gorzołka Renata
39
Religia
Strządała Grzegorz
39
2.
8.55-9.40
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
39
WF
Gazurek Henryk
Biologia
Kierczak Urszula
39
WF
Gazurek Henryk
Język polski
Michałek Monika
39
3.
9.50-10.35
Wychowawcza
Biernacki Robert
39
Muzyka
Knopek Błażej
39
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
39
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
39
Informatyka
Biernacki Robert
30
4.
10.40-11.25
Matematyka
Łacek Anna
39
Religia
Strządała Grzegorz
39
Zaj, rozw. kreat. regionalne
Łupieżowiec Teresa
39
Język polski
Michałek Monika
39
Matematyka
Łacek Anna
39
5.
11.50-12.35
Technika
Biernacki Robert
39
Logiczne myślenie
Łacek Anna
39
Język polski
Michałek Monika
39
Matematyka
Łacek Anna
39
WF
Gazurek Henryk
6.
12.55-13.40
Historia
Krężelok Elżbieta
39
Język polski
Michałek Monika
39
Geografia
Legierska Joanna
39
Historia
Krężelok Elżbieta
39
WF
Gazurek Henryk
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


6C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
33
  Język polski
Michałek Monika
33
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
33
Logiczne myślenie
Wawrzacz Anna
33
2.
8.55-9.40
Język polski
Michałek Monika
33
Geografia
Legierska Joanna
33
Język polski
Michałek Monika
33
Język polski
Michałek Monika
33
Plastyka
Gorzołka Renata
33
3.
9.50-10.35
Religia
Strządała Grzegorz
33
Religia
Strządała Grzegorz
33
Biologia
Kierczak Urszula
33
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
33
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
33
4.
10.40-11.25
Historia
Krężelok Elżbieta
33
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
33
Historia
Krężelok Elżbieta
33
WF
Kawulok Aleksandra
Technika
Biernacki Robert
33
5.
11.50-12.35
WF
Kawulok Aleksandra
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
33
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
33
WF
Kawulok Aleksandra
Język polski
Michałek Monika
33
6.
12.55-13.40
WF
Kawulok Aleksandra
Muzyka
Knopek Błażej
33
  Informatyka
Biernacki Robert
30
Zaj, rozw. kreat. regionalne
Łupieżowiec Teresa
33
7.
13.45-14.30
  Wychowawcza
Michałek Monika
33
     
8.
14.35-15.20
         


6D
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Historia
Krężelok Elżbieta
25
Religia
Strządała Grzegorz
25
Logiczne myślenie
Łacek Anna
25
Muzyka
Knopek Błażej
25
Plastyka
Gorzołka Renata
25
2.
8.55-9.40
Geografia
Legierska Joanna
25
Matematyka
Łacek Anna
25
Technika
Łacek Anna
25
Zaj, rozw. kreat. regionalne
Łupieżowiec Teresa
25
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
25
3.
9.50-10.35
Język polski
Michałek Monika
25
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
25
Język polski
Michałek Monika
25
Religia
Strządała Grzegorz
25
Język polski
Michałek Monika
25
4.
10.40-11.25
WF
Kawulok Aleksandra
Biologia
Kierczak Urszula
25
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
25
Matematyka
Łacek Anna
25
Język polski
Michałek Monika
25
5.
11.50-12.35
Matematyka
Łacek Anna
25
Informatyka
Biernacki Robert
30
Historia
Krężelok Elżbieta
25
Język polski
Michałek Monika
25
Matematyka
Łacek Anna
25
6.
12.55-13.40
  Wychowawcza
Kierczak Urszula
25
  WF
Kawulok Aleksandra
WF
Kawulok Aleksandra
7.
13.45-14.30
      WF
Kawulok Aleksandra
 
8.
14.35-15.20
         


7A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Biologia
Polok Agnieszka
18
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
18
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
18
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
18
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
2.
8.55-9.40
Chemia
Hernas Lucyna
18
Język niemiecki
Staniek Aneta
18
Język niemiecki
Staniek Aneta
18
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
18
3.
9.50-10.35
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Informatyka
Suszka Andrzej
30
Historia
Krężelok Elżbieta
18
WDŻ
Kierczak Urszula
18
Religia
Strządała Grzegorz
18
4.
10.40-11.25
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Geografia
Haratyk Janina
18
Język polski
Skrzydłowska Halina
18
Religia
Strządała Grzegorz
18
Geografia
Haratyk Janina
18
5.
11.50-12.35
Historia
Krężelok Elżbieta
18
Fizyka
Czulak Wojciech
18
Plastyka
Gorzołka Renata
18
Wychowawcza
Skrzydłowska Halina
18
WF
Kawulok Aleksandra
6.
12.55-13.40
Zajęcia medialne 7
Suszka Andrzej
Zajęcia muzyczne 7
Knopek Błażej
Zajęcia teatralne 7
Suszka Cecylia
Język angielski
Buzek Ewa
18
Chemia
Hernas Lucyna
18
Fizyka
Czulak Wojciech
18
Język angielski
Buzek Ewa
18
7.
13.45-14.30
WF
Kawulok Aleksandra
Muzyka
Knopek Błażej
18
Język angielski
Buzek Ewa
18
Biologia
Polok Agnieszka
18
 
8.
14.35-15.20
WF
Kawulok Aleksandra
    WF
Kawulok Aleksandra
 


7B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
31
Geografia
Haratyk Janina
31
Język niemiecki
Staniek Aneta
31
Biologia
Polok Agnieszka
31
Historia
Krężelok Elżbieta
31
2.
8.55-9.40
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Fizyka
Czulak Wojciech
31
Wychowawcza
Pince-Polok Grażyna
31
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
31
Geografia
Haratyk Janina
31
3.
9.50-10.35
Informatyka
Suszka Andrzej
30
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
31
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
31
WF
Gazurek Henryk
Język angielski
Buzek Ewa
31
4.
10.40-11.25
Chemia
Hernas Lucyna
31
Język niemiecki
Staniek Aneta
31
Język angielski
Buzek Ewa
31
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Religia
Strządała Grzegorz
31
5.
11.50-12.35
Muzyka
Knopek Błażej
31
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
Fizyka
Czulak Wojciech
31
Język polski
Skrzydłowska Halina
31
6.
12.55-13.40
Zajęcia medialne 7
Suszka Andrzej
Zajęcia muzyczne 7
Knopek Błażej
Zajęcia teatralne 7
Suszka Cecylia
Historia
Krężelok Elżbieta
31
WF
Gazurek Henryk
Język angielski
Buzek Ewa
31
Biologia
Polok Agnieszka
31
7.
13.45-14.30
WF
Gazurek Henryk
Religia
Strządała Grzegorz
31
WDŻ
Kierczak Urszula
31
Chemia
Hernas Lucyna
31
Plastyka
Gorzołka Renata
31
8.
14.35-15.20
WF
Gazurek Henryk
       


7C
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Chemia
Hernas Lucyna
38
Fizyka
Czulak Wojciech
38
WF
Hulawy Jarosław
Matematyka
Wawrzacz Anna
38
Geografia
Haratyk Janina
38
2.
8.55-9.40
Religia
Strządała Grzegorz
38
Geografia
Haratyk Janina
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
38
Biologia
Kierczak Urszula
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
38
3.
9.50-10.35
Język angielski
Buzek Ewa
38
Język niemiecki
Staniek Aneta
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
38
4.
10.40-11.25
Informatyka
Suszka Andrzej
30
Historia
Krężelok Elżbieta
38
Muzyka
Knopek Błażej
38
Chemia
Hernas Lucyna
38
Język angielski
Buzek Ewa
38
5.
11.50-12.35
Język polski
Skrzydłowska Halina
38
Biologia
Kierczak Urszula
38
Język niemiecki
Staniek Aneta
38
Historia
Krężelok Elżbieta
38
Matematyka
Wawrzacz Anna
38
6.
12.55-13.40
Zajęcia medialne 7
Suszka Andrzej
Zajęcia muzyczne 7
Knopek Błażej
Zajęcia teatralne 7
Suszka Cecylia
Religia
Strządała Grzegorz
38
Język angielski
Buzek Ewa
38
Język polski
Skrzydłowska Halina
38
Plastyka
Gorzołka Renata
38
7.
13.45-14.30
WF
Hulawy Jarosław
WF
Hulawy Jarosław
  Wychowawcza
Buzek Ewa
38
Fizyka
Czulak Wojciech
38
8.
14.35-15.20
  WDŻ
Kierczak Urszula
38
    WF
Hulawy Jarosław


8A
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Gazurek Henryk
Język niemiecki
Staniek Aneta
Czytelnia
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
Czytelnia
Język polski
Skrzydłowska Halina
Czytelnia
Biologia
Kierczak Urszula
Czytelnia
2.
8.55-9.40
Informatyka
Biernacki Robert
30
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
Czytelnia
Wychowawcza
Knopek Błażej
Czytelnia
Historia
Krężelok Elżbieta
Czytelnia
Religia
Strządała Grzegorz
Czytelnia
3.
9.50-10.35
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
Czytelnia
Fizyka
Czulak Wojciech
Czytelnia
Język niemiecki
Staniek Aneta
Czytelnia
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
Czytelnia
Geografia
Haratyk Janina
Czytelnia
4.
10.40-11.25
WOS
Juroszek Janusz
Czytelnia
Język polski
Skrzydłowska Halina
Czytelnia
WOS
Juroszek Janusz
Czytelnia
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
Czytelnia
Język polski
Skrzydłowska Halina
Czytelnia
5.
11.50-12.35
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
Czytelnia
Religia
Strządała Grzegorz
Czytelnia
Chemia
Hernas Lucyna
Czytelnia
Chemia
Hernas Lucyna
Zajęcia teatralne 8
Suszka Cecylia
Zajęcia plastyczne 8
Gorzołka Renata
6.
12.55-13.40
Język polski
Skrzydłowska Halina
Czytelnia
Język polski
Skrzydłowska Halina
Czytelnia
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
Czytelnia
EDB
Hernas Lucyna
Czytelnia
Fizyka
Czulak Wojciech
Czytelnia
7.
13.45-14.30
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Czajkowski Grzegorz
Czytelnia
Historia
Krężelok Elżbieta
Czytelnia
WF
Gazurek Henryk
WF
Gazurek Henryk
WF
Gazurek Henryk
8.
14.35-15.20
    Doradztwo zawodowe
Knopek Błażej
Czytelnia
   


8B
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
WOS
Juroszek Janusz
42
Informatyka
Biernacki Robert
30
Język niemiecki
Staniek Aneta
42
Język polski
Suszka Cecylia
42
2.
8.55-9.40
Język polski
Suszka Cecylia
42
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
42
Język polski
Suszka Cecylia
42
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Czajkowski Grzegorz
42
Język polski
Suszka Cecylia
42
3.
9.50-10.35
EDB
Hernas Lucyna
42
Geografia
Haratyk Janina
42
WF
Hulawy Jarosław
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
WF
Hulawy Jarosław
4.
10.40-11.25
Religia
Strządała Grzegorz
42
Fizyka
Czulak Wojciech
42
Język niemiecki
Staniek Aneta
42
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
42
WF
Hulawy Jarosław
5.
11.50-12.35
Chemia
Hernas Lucyna
42
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
Doradztwo zawodowe
Knopek Błażej
42
Religia
Strządała Grzegorz
42
Zajęcia teatralne 8
Suszka Cecylia
Zajęcia plastyczne 8
Gorzołka Renata
6.
12.55-13.40
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
42
Język polski
Suszka Cecylia
42
Historia
Krężelok Elżbieta
42
WF
Hulawy Jarosław
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
42
7.
13.45-14.30
WOS
Juroszek Janusz
42
Biologia
Kierczak Urszula
42
Chemia
Hernas Lucyna
42
Fizyka
Czulak Wojciech
42
Wychowawcza
Bołdys-Żegocka Barbara
42
8.
14.35-15.20
  Historia
Krężelok Elżbieta
42
     

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl