Plan zajęć Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej obowiązujący od 2.03.2020r.


Biernacki RobertBołdys-Żegocka BarbaraBuzek EwaCzajkowski GrzegorzCzepczor Magdalena
Czulak WojciechFojcik BlankaGadacz ElżbietaGalej MałgorzataGazurek Henryk
Gorzołka RenataHernas LucynaHulawy JarosławHulawy DominikaJanoszek Anna
Juroszek JanuszJuroszek KatarzynaKawulok AleksandraKawulok BeataKędzior Anna
Kierczak UrszulaKobielusz JoannaKohut PiotrJolanta JuroszekJoanna Procner
Barbara BieleszKossowska JoannaKożdoń-Waligóra EwaKrężelok AnnaKrężelok Elżbieta
Legierska JoannaLeżańska-Czulak KatarzynaŁacek AnnaŁupieżowiec TeresaMadzia Dariusz
Marek MagdalenaMichałek MonikaMojeścik BarbaraPatyk SławomiraPince-Polok Grażyna
Polok AgnieszkaPolok SabinaPrzybyła TeresaPressel-Krężelok FaustynaSkrzydłowska Halina
Solawa SylwiaStaniek AnetaStrządała GrzegorzSuszka AndrzejSuszka Cecylia
Szymańska AgataWawrzacz AnnaZowada Mirosława


Biernacki Robert
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
      4A
Technika
42
 
2.
8.55
  7A
Informatyka
30
  6B
Informatyka
30
5B
Informatyka
Czytelnia
3.
9.50
6C
Informatyka
30
    5D
Informatyka
30
6A
Technika
41
4.
10.40
  4A
Informatyka
30
  5B
Wychowawcza
30
4B
Technika
25
5.
11.50
6B
Technika
38
  3B
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
30
3A
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
Czytelnia
4B
Informatyka
30
6.
12.55
7B
Informatyka
30
5C
Informatyka
30
6C
Technika
38
5A
Informatyka
30
6A
Informatyka
30
7.
13.45
  8A
Informatyka
30
     
8.
14.35
  8B
Informatyka
30
     


Bołdys-Żegocka Barbara
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  7B
Matematyka
42
8A
Matematyka
42
  8A
Matematyka
42
2.
8.55
  8A
Matematyka
42
    7B
Matematyka
42
3.
9.50
    8B
Matematyka
42
   
4.
10.40
8B
Matematyka
42
  7B
Matematyka
42
8B
Matematyka
42
 
5.
11.50
7B
Matematyka
42
8B
Matematyka
42
7B
Wychowawcza
42
8A
Matematyka
42
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Buzek Ewa
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  6B
Język angielski
38
1A
Język angielski
13_
1A
Język angielski
13_
6C
Język angielski
32
2.
8.55
  6C
Język angielski
38
6B
Język angielski
38
  1B
Język angielski
28_
3.
9.50
    6C
Język angielski
38
6B
Język angielski
38
 
4.
10.40
6A
Język angielski
34
6C
Wychowawcza
38
    6A
Język angielski
31
5.
11.50
1B
Język angielski
28_
1B
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
28_
    1A
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
13_
6.
12.55
  6A
Język angielski
38
     
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Czajkowski Grzegorz
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
    4B
Język angielski
38
   
2.
8.55
    3A
Język angielski
11_
4B
Język angielski
32
 
3.
9.50
3A
Język angielski
11_
  5B
Język angielski
32
5B
Język angielski
33
 
4.
10.40
3B
Język angielski
14_
  3B
Język angielski
14_
  5B
Język angielski
41
5.
11.50
4B
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
30
      7A
Język angielski
31
6.
12.55
    7B
Język angielski
33
  4B
Język angielski
32
7.
13.45
7B
Język angielski
32
  7A
Język angielski
32
  7B
Język angielski
32
8.
14.35
7A
Język angielski
32
       


Czepczor Magdalena
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  8B
Język polski
31
8B
Język polski
18
   
2.
8.55
  8B
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z J.POL.
31
8B
Język polski
18
8B
Język polski
18
 
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
8B
Język polski
18
       
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Czulak Wojciech
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
8B
Fizyka
38
      7B
Fizyka
38
2.
8.55
7A
Fizyka
38
      7A
Fizyka
38
3.
9.50
8A
Fizyka
38
      8A
Fizyka
38
4.
10.40
7B
Fizyka
38
      8B
Fizyka
38
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Fojcik Blanka
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
7A
Język niemiecki
34
    8A
Język niemiecki
19
 
2.
8.55
8A
Język niemiecki
42
    7A
Język niemiecki
38
 
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Gadacz Elżbieta
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
    1A
EWS
13_
2.
8.55
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
3.
9.50
1A
WF
HALA3
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
WF
HALA2
4.
10.40
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
1A
WF
HALA1
1A
EWS
13_
1A
EWS
13_
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Galej Małgorzata
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Gazurek Henryk
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
5B
WF
HALA1
6C
WF
HALA2
5B
WF
HALA2
6B
WF
HALA1
 
2.
8.55
6B
WF
HALA1
6B
WF
HALA2
5B
WF
HALA3
   
3.
9.50
7A
WF
HALA1
7A
WF
HALA2
4A
WF
HALA1
4A
WF
HALA1
 
4.
10.40
6C
WF
HALA1
7A
WF
HALA1
  4A
WF
HALA2
6C
WF
HALA1
5.
11.50
4A
WF
HALA1
4B
WF
HALA1
  4B
WF
HALA3
6C
WF
HALA1
6.
12.55
4B
WF
HALA1
5B
WF
HALA2
6B
WF
HALA1
4B
WF
HALA3
7A
WF
HALA1
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Gorzołka Renata
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
    6C
Plastyka
38
  5A
Plastyka
38
6.
12.55
5B
Plastyka
38
4B
Plastyka
34
4A
Plastyka
19
  5C
Plastyka
19
7.
13.45
5D
Plastyka
19
       
8.
14.35
         


Hernas Lucyna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
    7A
Chemia
39
   
3.
9.50
    7B
Chemia
25
   
4.
10.40
    8B
EDB
34
   
5.
11.50
  7B
Chemia
25
8B
Chemia
25
   
6.
12.55
  8A
Chemia
25
8A
EDB
25
   
7.
13.45
  8B
Chemia
25
8A
Chemia
25
   
8.
14.35
  7A
Chemia
25
     


Hulawy Jarosław
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
    5A
WF
HALA1
7B
WF
HALA2
5A
WF
HALA1
2.
8.55
    6A
WF
HALA1
5A
WF
HALA2
6A
WF
HALA1
3.
9.50
    6A
WF
HALA2
8B
WF
HALA3
 
4.
10.40
    8A
WF
HALA2
8A
WF
HALA1
7B
WF
HALA2
5.
11.50
5A
WF
HALA2
8A
WF
HALA3
8A
WF
HALA2
  7B
WF
HALA3
6.
12.55
8B
WF
HALA2
  8B
WF
HALA2
  8B
Wychowawcza
Czytelnia
7.
13.45
8B
WF
HALA2
6A
WF
HALA2
7B
WF
HALA1
   
8.
14.35
         


Hulawy Dominika
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Janoszek Anna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  1C
WF
HALA3
1C
EWS
21_
1C
WF
HALA3
1C
EWS
21_
2.
8.55
1C
EWS
21_
  1C
EWS
21_
  1C
EWS
21_
3.
9.50
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
4.
10.40
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
1C
EWS
21_
 
5.
11.50
1C
WF
21_
1C
EWS
21_
     
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Juroszek Janusz
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
8A
Historia
39
       
2.
8.55
8B
Historia
34
       
3.
9.50
8B
WOS
33
       
4.
10.40
8A
WOS
33
       
5.
11.50
      8B
Historia
38
 
6.
12.55
      8A
Historia
33
 
7.
13.45
      8B
WOS
32
8A
WOS
33
8.
14.35
         


Juroszek Katarzyna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
 
2.
8.55
2A
EWS
29_
2A
WF
HALA3
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
 
3.
9.50
2A
EWS
29_
2A
EWS
30
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
2A
EWS
29_
4.
10.40
  2A
EWS
29_
    2A
EWS
29_
5.
11.50
  2A
EWS
29_
2A
WF
HALA3
2A
WF
HALA2
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kawulok Aleksandra
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
    5D
WF
HALA2
   
3.
9.50
         
4.
10.40
    5C
WF
HALA3
   
5.
11.50
  5D
WF
HALA2
5C
WF
HALA1
5D
WF
HALA1
 
6.
12.55
  5D
WF
HALA1
  5C
WF
HALA1
 
7.
13.45
  5C
WF
HALA1
     
8.
14.35
         


Kawulok Beata
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
6C
Muzyka
Czytelnia
5A
Muzyka
Czytelnia
  5D
Muzyka
Czytelnia
 
2.
8.55
         
3.
9.50
6A
Muzyka
Czytelnia
5C
Muzyka
Czytelnia
  4B
Muzyka
Czytelnia
4A
Muzyka
Czytelnia
4.
10.40
  7B
Muzyka
Czytelnia
    6B
Muzyka
Czytelnia
5.
11.50
  5B
Muzyka
Czytelnia
     
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kędzior Anna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kierczak Urszula
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
6B
Biologia
25
7A
WDŻ
25
6C
Biologia
25
  8B
Biologia
34
2.
8.55
7B
WDŻ
25
6A
Biologia
25
5A
Biologia
25
  8A
Biologia
25
3.
9.50
5B
Biologia
25
7B
Biologia
25
7A
Biologia
33
5C
Biologia
25
 
4.
10.40
5D
Biologia
25
  5D
Wychowawcza
25
7A
Biologia
25
 
5.
11.50
      7B
Biologia
25
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kobielusz Joanna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
3C
WF
HALA3
3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
3C
EWS
30
3C
EWS
15_
2.
8.55
3C
EWS
15_
3C
WF
HALA1
3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
3.
9.50
3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
  3C
WF
HALA2
3C
EWS
15_
4.
10.40
  3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
3C
EWS
15_
 
5.
11.50
3C
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
15_
    3C
EWS
15_
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kohut Piotr
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
  8A
Zaj. MUZYCZNE
32
8B
Zaj. MUZYCZNE
32
     
5.
11.50
  7A
Muzyka
32
     
6.
12.55
  7A
Zaj. MUZYCZNE
Czytelnia
7B
Zaj. MUZYCZNE
Czytelnia
     
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Jolanta Juroszek
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Joanna Procner
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Barbara Bielesz
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
      6A
Plastyka
19
 
6.
12.55
      7A
Plastyka
38
 
7.
13.45
    6B
Plastyka
19
7B
Plastyka
38
 
8.
14.35
         


Kossowska Joanna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Kożdoń-Waligóra Ewa
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
      5A
WDŻ
34
 
2.
8.55
      8A
Geografia
34
 
3.
9.50
      6C
Geografia
34
 
4.
10.40
         
5.
11.50
    7A
Geografia
34
  6B
Geografia
34
6.
12.55
    4B
WDŻ
34
  6C
WDŻ
31
7.
13.45
    8B
Geografia
31
  7A
Geografia
34
8.
14.35
    7A
Wychowawcza
31
   


Krężelok Anna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
2C
WF
HALA2
2C
EWS
20_
2C
EWS
30
2C
EWS
20_
2C
WF
HALA3
2.
8.55
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
3.
9.50
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
2C
EWS
20_
4.
10.40
2C
EWS
20_
  2C
EWS
20_
2C
WF
HALA3
 
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Krężelok Elżbieta
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
7B
Historia
31
5B
Historia
32
7A
Historia
34
5C
Historia
31
7A
Historia
31
2.
8.55
4A
Historia
31
  5C
Historia
34
5D
Historia
Czytelnia
5A
Historia
31
3.
9.50
4B
Historia
31
  5D
Historia
31
6A
Historia
31
6C
Historia
31
4.
10.40
4B
Wychowawcza
31
6B
Historia
31
6B
Historia
31
6C
Historia
31
 
5.
11.50
5B
Historia
31
5A
Historia
31
6A
Historia
31
7A
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z HISTORII
31
 
6.
12.55
         
7.
13.45
  7B
Historia
31
     
8.
14.35
  7B
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z HISTORII
31
     


Legierska Joanna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  4B
Przyroda
34
     
2.
8.55
  5A
Geografia
34
    4A
Przyroda
34
3.
9.50
5C
Geografia
34
4A
Przyroda
34
4B
Przyroda
34
  6B
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
42
4.
10.40
      7B
Geografia
34
5D
Geografia
34
5.
11.50
6A
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
34
    5B
Geografia
34
 
6.
12.55
6C
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z PRZYR
34
    6A
Geografia
34
7B
Geografia
34
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Leżańska-Czulak Katarzyna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
4A
Język angielski
32
  5D
Język angielski
32
   
2.
8.55
5C
Język angielski
39
4A
Język angielski
32
8A
Język angielski
32
  5C
Język angielski
32
3.
9.50
  8B
Język angielski
32
  8A
Język angielski
32
5D
Język angielski
25
4.
10.40
4A
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
32
  4A
Język angielski
32
5C
Język angielski
32
8A
Język angielski
32
5.
11.50
5D
Język angielski
32
      8B
Język angielski
32
6.
12.55
      8B
Język angielski
32
 
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Łacek Anna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
        5B
Matematyka
25
2.
8.55
5D
Technika
19
5B
Matematyka
39
    5D
Matematyka
33
3.
9.50
5D
Matematyka
42
5A
Technika
42
    5B
Technika
19
4.
10.40
5B
Matematyka
41
5D
Matematyka
42
     
5.
11.50
    5B
Matematyka
32
  5C
Technika
41
6.
12.55
    5D
Matematyka
42
   
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Łupieżowiec Teresa
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
4B
Język polski
19
4A
Język polski
33
     
2.
8.55
    4A
Język polski
33
   
3.
9.50
  4B
Język polski
18
    4B
Język polski
18
4.
10.40
    4B
Język polski
38
  4A
Język polski
42
5.
11.50
    4B
Język polski
18
4A
Język polski
39
4A
Język polski
42
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Madzia Dariusz
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Marek Magdalena
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
      7A
Doradztwo zawodowe
31
 
8.
14.35
      7B
Doradztwo zawodowe
31
 


Michałek Monika
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
5C
Język polski
33
  5C
Język polski
33
5B
Język polski
33
5D
Język polski
33
2.
8.55
5B
Język polski
33
5D
Język polski
33
  5B
Język polski
33
 
3.
9.50
  5D
Język polski
33
    5C
Język polski
33
4.
10.40
  5B
Język polski
33
5B
Język polski
33
5D
Język polski
33
5C
Język polski
33
5.
11.50
  5C
Wychowawcza
33
5D
Język polski
33
5C
Język polski
33
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Mojeścik Barbara
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
1B
Religia
28_
2B
Religia
26_
1B
Religia
28_
3A
Religia
11_
3A
Religia
11_
2.
8.55
4B
Religia
10
1C
Religia
21_
  1C
Religia
21_
2A
Religia
29_
3.
9.50
5A
Religia
18
5B
Religia
31
3C
Religia
15_
3B
Religia
14_
 
4.
10.40
3C
Religia
15_
4B
Religia
10
2A
Religia
29_
2B
Religia
26_
2C
Religia
20_
5.
11.50
1A
Religia
13_
3B
Religia
14_
1A
Religia
13_
2C
Religia
20_
5B
Religia
33
6.
12.55
4A
Religia
31
5A
Religia
33
    4A
Religia
33
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Patyk Sławomira
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Pince-Polok Grażyna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
      6A
Matematyka
39
6A
Matematyka
39
2.
8.55
      5C
Matematyka
39
6B
Matematyka
39
3.
9.50
  6B
Matematyka
39
5C
Matematyka
39
7A
Matematyka
39
7A
Matematyka
39
4.
10.40
5C
Matematyka
39
5C
Matematyka
39
6A
Matematyka
39
   
5.
11.50
7A
Matematyka
39
6A
Matematyka
39
6B
Matematyka
39
   
6.
12.55
6B
Matematyka
39
6B
Wychowawcza
39
7A
Matematyka
39
   
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Polok Agnieszka
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Polok Sabina
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  1B
EWS
28_
  1B
WF
15_
1B
WF
HALA2
2.
8.55
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
WF
1B
EWS
28_
 
3.
9.50
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
4.
10.40
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
EWS
28_
1B
EWS
1B
EWS
28_
5.
11.50
    1B
EWS
28_
   
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Przybyła Teresa
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
1C
Język angielski
21_
      2B
Język angielski
26_
2.
8.55
5A
Język angielski
32
       
3.
9.50
        5A
Język angielski
32
4.
10.40
2A
Język angielski
29_
2C
Język angielski
20_
2B
Język angielski
26_
2A
Język angielski
29_
1C
Język angielski
21_
5.
11.50
2C
Język angielski
20_
3C
Język angielski
15_
1C
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
21_
5A
Język angielski
32
3C
Język angielski
15_
6.
12.55
    5A
Wychowawcza
32
   
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Pressel-Krężelok Faustyna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
         
3.
9.50
         
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Skrzydłowska Halina
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
6A
Język polski
18
  6A
Język polski
31
7A
Język polski
18
 
2.
8.55
6A
Język polski
18
  6C
Język polski
31
6A
Język polski
19
 
3.
9.50
    6B
Język polski
18
   
4.
10.40
6B
Język polski
18
6A
Język polski
18
7A
Język polski
18
6B
Język polski
18
7A
Język polski
18
5.
11.50
6C
Język polski
33
6C
Język polski
19
  6B
Język polski
18
6A
Wychowawcza
18
6.
12.55
7A
Język polski
18
6C
Język polski
18
  6C
Język polski
18
6B
Język polski
18
7.
13.45
7A
Język polski
18
       
8.
14.35
         


Solawa Sylwia
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
3A
EWS
11_
3A
WF
HALA1
3A
WF
HALA3
   
2.
8.55
3A
WF
HALA2
3A
EWS
11_
  3A
EWS
11_
 
3.
9.50
  3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
3A
EWS
30
4.
10.40
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
5.
11.50
3A
EWS
11_
3A
EWS
11_
    3A
EWS
11_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Staniek Aneta
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
      8B
Język niemiecki
32
 
2.
8.55
      7B
Język niemiecki
31
8B
Język niemiecki
18
3.
9.50
        7B
Język niemiecki
34
4.
10.40
         
5.
11.50
         
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Strządała Grzegorz
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
         
2.
8.55
  5C
Religia
10
  6C
Religia
10
6C
Religia
10
3.
9.50
6B
Religia
10
6A
Religia
10
  7B
Religia
10
8B
Religia
10
4.
10.40
7A
Religia
10
    6A
Religia
10
 
5.
11.50
5C
Religia
10
6B
Religia
10
    5D
Religia
10
6.
12.55
5D
Religia
10
8B
Religia
10
    8A
Religia
10
7.
13.45
8A
Religia
10
7A
Religia
10
     
8.
14.35
7B
Religia
10
       


Suszka Andrzej
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
        2A
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
30
2.
8.55
        3A
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
30
3.
9.50
         
4.
10.40
        3C
ZAJĘCIA KSZT. KREATYWNOŚĆ Z INF
5.
11.50
        2C
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Czytelnia
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Suszka Cecylia
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  8A
Język polski
19
7B
Język polski
19
   
2.
8.55
  7B
Język polski
19
7B
Język polski
19
   
3.
9.50
7B
Język polski
19
8A
Wychowawcza
19
8A
Język polski
19
   
4.
10.40
5A
Język polski
19
8B
Zaj. TEATRALNE
34
8A
Zaj. TEATRALNE
34
5A
Język polski
19
5A
Język polski
19
5A
Język polski
19
5.
11.50
8A
Język polski
19
  5A
Język polski
19
  8A
Język polski
19
6.
12.55
8A
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z J.POL.
19
7A
Zaj. TEATRALNE
19
7B
Zaj. TEATRALNE
19
  7B
Język polski
19
 
7.
13.45
      8A
Język polski
19
 
8.
14.35
         


Szymańska Agata
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
3B
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
2.
8.55
3B
EWS
HALA3
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3.
9.50
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
  3B
WF
HALA1
4.
10.40
  3B
WF
HALA3
  3B
EWS
14_
3B
EWS
14_
5.
11.50
3B
WF
HALA3
    3B
EWS
30
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Wawrzacz Anna
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
5A
Matematyka
41
  4A
Matematyka
41
4B
Matematyka
41
4A
Matematyka
41
2.
8.55
6C
Matematyka
41
4B
Matematyka
41
4B
Matematyka
41
4A
Matematyka
41
4B
Matematyka
41
3.
9.50
4A
Matematyka
41
6C
Matematyka
41
5A
Matematyka
41
5A
Matematyka
41
 
4.
10.40
  5A
Matematyka
41
6C
Matematyka
41
4B
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI
41
 
5.
11.50
  4A
Wychowawcza
41
4A
KOŁO ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI
41
6C
Matematyka
41
 
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         


Zowada Mirosława
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
2B
EWS
26_
  2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
 
2.
8.55
2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
2B
WF
HALA2
3.
9.50
2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
2B
EWS
30
2B
EWS
26_
2B
EWS
26_
4.
10.40
2B
WF
HALA2
2B
EWS
26_
    2B
EWS
26_
5.
11.50
2B
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
26_
2B
WF
    2B
EWS
26_
6.
12.55
         
7.
13.45
         
8.
14.35
         

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl