Plan lekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Istebnej obowiązujący od 5 października 2020r.


Biernacki RobertBołdys-Żegocka BarbaraBuzek EwaCzajkowski GrzegorzCzepczor Magdalena
Czulak WojciechGadacz ElżbietaGalej MałgorzataGazurek HenrykHernas Lucyna
Hulawy JarosławHulawy DominikaJanoszek Anna Juroszek JanuszJuroszek Katarzyna
Kawulok AleksandraKawulok BeataKędzior AnnaKierczak UrszulaKobielusz Joanna
Jolanta JuroszekJoanna ProcnerHaratyk-Woźniczka DanutaKiereś KrzysztofKnopek Błażej
Gorzołka RenataKossowska JoannaHaratyk JaninaKrężelok AnnaKrężelok Elżbieta
Legierska JoannaLeżańska-Czulak KatarzynaŁacek AnnaŁupieżowiec TeresaMadzia Dariusz
Marek MagdalenaMichałek MonikaMojeścik BarbaraPatyk SławomiraPince-Polok Grażyna
Polok AgnieszkaPolok SabinaPrzybyła TeresaPressel-Krężelok FaustynaSkrzydłowska Halina
Staniek AnetaStrządała GrzegorzSuszka AndrzejSuszka CecyliaSzymańska Agata
Wawrzacz AnnaSolawa SylwiaZowada Mirosława


Biernacki Robert
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    8B
Informatyka
30
4A
Informatyka
30
6A
Technika
32
2.
8.55-9.40
8A
Informatyka
30
4C
Informatyka
30
4B
Informatyka
30
5A
Informatyka
30
6A
Informatyka
30
3.
9.50-10.35
6B
Wychowawcza
39
4A
Technika
Świetlica
  4C
Technika
19
6B
Informatyka
30
4.
10.40-11.25
5B
Technika
10
    5A
Technika
41
6C
Technika
33
5.
11.50-12.35
6B
Technika
39
6D
Informatyka
30
  4B
Technika
34
 
6.
12.55-13.40
      6C
Informatyka
30
 
7.
13.45-14.30
      5B
Informatyka
30
 
8.
14.35-15.20
         


Bołdys-Żegocka Barbara
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
8B
Matematyka
42
    4C
Matematyka
19
 
2.
8.55-9.40
4C
Matematyka
19
    4B
Matematyka
34
4B
Matematyka
34
3.
9.50-10.35
    4C
Matematyka
19
8B
Matematyka
42
4A
Matematyka
Świetlica
4.
10.40-11.25
4A
Matematyka
Świetlica
4B
Matematyka
34
4A
Matematyka
Świetlica
4A
Matematyka
Świetlica
 
5.
11.50-12.35
  8B
Matematyka
42
4B
Matematyka
34
  4C
Matematyka
19
6.
12.55-13.40
        8B
Matematyka
42
7.
13.45-14.30
        8B
Wychowawcza
42
8.
14.35-15.20
         


Buzek Ewa
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2A
Język angielski
13_
      4A
Język angielski
Świetlica
2.
8.55-9.40
2B
Język angielski
28_
      2B
Język angielski
28_
3.
9.50-10.35
7C
Język angielski
38
1A
Język angielski
11_
    7B
Język angielski
31
4.
10.40-11.25
1A
Język angielski
11_
4A
Język angielski
Świetlica
7B
Język angielski
31
  7C
Język angielski
38
5.
11.50-12.35
  2A
Język angielski
13_
4A
Język angielski
Świetlica
   
6.
12.55-13.40
  7A
Język angielski
18
7C
Język angielski
38
7B
Język angielski
31
7A
Język angielski
18
7.
13.45-14.30
    7A
Język angielski
18
7C
Wychowawcza
38
 
8.
14.35-15.20
         


Czajkowski Grzegorz
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  1C
Język angielski
15_
8A
Język angielski
Czytelnia
1B
Język angielski
14_
 
2.
8.55-9.40
  8B
Język angielski
42
  8B
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
42
 
3.
9.50-10.35
  1B
Język angielski
14_
  8A
Język angielski
Czytelnia
 
4.
10.40-11.25
      8B
Język angielski
42
 
5.
11.50-12.35
8A
Język angielski
Czytelnia
    1C
Język angielski
15_
 
6.
12.55-13.40
8B
Język angielski
42
       
7.
13.45-14.30
8A
KÓŁKO ROZW. Z J.ANG.
Czytelnia
       
8.
14.35-15.20
         


Czepczor Magdalena
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4A
Język polski
Świetlica
  4A
Język polski
Świetlica
   
2.
8.55-9.40
4A
Język polski
Świetlica
    4A
Język polski
Świetlica
4A
Język polski
Świetlica
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Czulak Wojciech
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  7C
Fizyka
38
     
2.
8.55-9.40
  7B
Fizyka
31
     
3.
9.50-10.35
  8A
Fizyka
Czytelnia
     
4.
10.40-11.25
  8B
Fizyka
42
     
5.
11.50-12.35
  7A
Fizyka
18
  7B
Fizyka
31
 
6.
12.55-13.40
      7A
Fizyka
18
8A
Fizyka
Czytelnia
7.
13.45-14.30
      8B
Fizyka
42
7C
Fizyka
38
8.
14.35-15.20
         


Gadacz Elżbieta
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  2A
EWS
13_
  2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2.
8.55-9.40
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
3.
9.50-10.35
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2A
WF
2A
EWS
13_
 
4.
10.40-11.25
2A
WF
1A
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
11_
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
2A
EWS
13_
5.
11.50-12.35
1C
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
15_
  2A
EWS
13_
2A
WF
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Galej Małgorzata
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Gazurek Henryk
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
8A
WF
4B
WF
  4B
WF
 
2.
8.55-9.40
4B
WF
6B
WF
  6B
WF
5B
WF
3.
9.50-10.35
    5B
WF
7B
WF
4B
WF
4.
10.40-11.25
5A
WF
  5A
WF
4B
Wychowawcza
34
 
5.
11.50-12.35
5B
WF
  5A
WF
  6B
WF
6.
12.55-13.40
5B
WF
  7B
WF
5A
WF
6B
WF
7.
13.45-14.30
7B
WF
  8A
WF
8A
WF
8A
WF
8.
14.35-15.20
7B
WF
       


Hernas Lucyna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
7C
Chemia
38
       
2.
8.55-9.40
7A
Chemia
18
       
3.
9.50-10.35
8B
EDB
42
       
4.
10.40-11.25
7B
Chemia
31
    7C
Chemia
38
 
5.
11.50-12.35
8B
Chemia
42
  8A
Chemia
Czytelnia
8A
Chemia
 
6.
12.55-13.40
    7A
Chemia
18
8A
EDB
Czytelnia
 
7.
13.45-14.30
    8B
Chemia
42
7B
Chemia
31
 
8.
14.35-15.20
         


Hulawy Jarosław
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    7C
WF
   
2.
8.55-9.40
    4A
Wychowawcza
Świetlica
  4C
WF
3.
9.50-10.35
    8B
WF
  8B
WF
4.
10.40-11.25
      6A
WF
8B
WF
5.
11.50-12.35
4C
WF
4C
WF
4C
WF
  4A
WF
6.
12.55-13.40
4A
WF
4A
WF
4A
WF
8B
WF
6A
WF
7.
13.45-14.30
7C
WF
7C
WF
6A
WF
  6A
WF
8.
14.35-15.20
        7C
WF


Hulawy Dominika
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Janoszek Anna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
  2C
EWS
21_
2.
8.55-9.40
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
2C
WF
   
3.
9.50-10.35
2C
EWS
21_
2C
WF
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
4.
10.40-11.25
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
2C
EWS
21_
5.
11.50-12.35
    2C
EWS
21_
2C
WF
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Juroszek Janusz
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  8B
WOS
42
     
2.
8.55-9.40
  5A
Historia
41
     
3.
9.50-10.35
5A
Historia
41
4C
Historia
19
     
4.
10.40-11.25
8A
WOS
Czytelnia
  8A
WOS
Czytelnia
   
5.
11.50-12.35
4A
Historia
Świetlica
       
6.
12.55-13.40
4B
Historia
34
       
7.
13.45-14.30
8B
WOS
42
       
8.
14.35-15.20
         


Juroszek Katarzyna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3A
EWS
29_
  3A
WF
3A
EWS
29_
2.
8.55-9.40
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3A
WF
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3.
9.50-10.35
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
4.
10.40-11.25
3A
WF
  3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
3A
EWS
29_
5.
11.50-12.35
    3A
EWS
15_
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Kawulok Aleksandra
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
6D
WF
    6C
WF
 
5.
11.50-12.35
6C
WF
    6C
WF
7A
WF
6.
12.55-13.40
6C
WF
    6D
WF
6D
WF
7.
13.45-14.30
7A
WF
    6D
WF
 
8.
14.35-15.20
7A
WF
    7A
WF
 


Kawulok Beata
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Kędzior Anna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Kierczak Urszula
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6A
WDŻ
32
4A
WDŻ
Świetlica
6B
WDŻ
39
5B
WDŻ
10
8A
Biologia
Czytelnia
2.
8.55-9.40
6A
Biologia
32
5B
Biologia
10
6B
Biologia
39
7C
Biologia
38
 
3.
9.50-10.35
  5A
Biologia
41
6C
Biologia
33
7A
WDŻ
18
 
4.
10.40-11.25
  6D
Biologia
25
     
5.
11.50-12.35
  7C
Biologia
38
     
6.
12.55-13.40
  6D
Wychowawcza
25
     
7.
13.45-14.30
  8B
Biologia
42
7B
WDŻ
31
   
8.
14.35-15.20
  7C
WDŻ
38
     


Kobielusz Joanna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1C
EWS
15_
  1C
WF
1C
WF
2B
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
28_
2.
8.55-9.40
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
3.
9.50-10.35
  1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
4.
10.40-11.25
1C
WF
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
1C
EWS
15_
 
5.
11.50-12.35
  1C
EWS
15_
    1C
EWS
15_
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Jolanta Juroszek
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Joanna Procner
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Haratyk-Woźniczka Danuta
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3B
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
26_
2A
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
13_
   
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
3B
EWS_
26_
       
4.
10.40-11.25
3B
EWS_
26_
       
5.
11.50-12.35
3B
EWS_
26_
       
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Kiereś Krzysztof
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Knopek Błażej
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      6D
Muzyka
25
 
2.
8.55-9.40
    8A
Wychowawcza
Czytelnia
   
3.
9.50-10.35
4A
Muzyka
Świetlica
6B
Muzyka
39
6A
Muzyka
32
   
4.
10.40-11.25
    7C
Muzyka
38
  5A
Muzyka
41
5.
11.50-12.35
7B
Muzyka
31
5B
Muzyka
10
8B
Doradztwo zawodowe
42
   
6.
12.55-13.40
7A
Zajęcia muzyczne 7
7B
Zajęcia muzyczne 7
7C
Zajęcia muzyczne 7
6C
Muzyka
33
4B
Muzyka
34
   
7.
13.45-14.30
  7A
Muzyka
18
4C
Muzyka
19
   
8.
14.35-15.20
    8A
Doradztwo zawodowe
Czytelnia
   


Gorzołka Renata
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  5B
Plastyka
10
  6B
Plastyka
39
6D
Plastyka
25
2.
8.55-9.40
  4A
Plastyka
Świetlica
    6C
Plastyka
33
3.
9.50-10.35
      5A
Plastyka
41
6A
Plastyka
32
4.
10.40-11.25
        4B
Plastyka
34
5.
11.50-12.35
    7A
Plastyka
18
  8B
Zajęcia plastyczne 8
8A
Zajęcia plastyczne 8
6.
12.55-13.40
    4C
Plastyka
19
  7C
Plastyka
38
7.
13.45-14.30
        7B
Plastyka
31
8.
14.35-15.20
         


Kossowska Joanna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Haratyk Janina
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  7B
Geografia
31
    7C
Geografia
38
2.
8.55-9.40
  7C
Geografia
38
    7B
Geografia
31
3.
9.50-10.35
  8B
Geografia
42
    8A
Geografia
Czytelnia
4.
10.40-11.25
  7A
Geografia
18
    7A
Geografia
18
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Krężelok Anna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
 
2.
8.55-9.40
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
 
3.
9.50-10.35
3C
EWS
20_
  3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
4.
10.40-11.25
  3C
EWS
20_
3C
EWS
20_
  3C
EWS
20_
5.
11.50-12.35
  3C
WF
3C
WF
  3C
WF
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Krężelok Elżbieta
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6D
Historia
25
  5B
Historia
10
  7B
Historia
31
2.
8.55-9.40
5B
Historia
10
  5B
Wychowawcza
10
8A
Historia
Czytelnia
 
3.
9.50-10.35
6A
Historia
32
  7A
Historia
18
   
4.
10.40-11.25
6C
Historia
33
7C
Historia
38
6C
Historia
33
   
5.
11.50-12.35
7A
Historia
18
6A
Historia
32
6D
Historia
25
7C
Historia
38
 
6.
12.55-13.40
6B
Historia
39
7B
Historia
31
8B
Historia
42
6B
Historia
39
 
7.
13.45-14.30
  8A
Historia
Czytelnia
     
8.
14.35-15.20
  8B
Historia
42
     


Legierska Joanna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4C
Przyroda
19
       
2.
8.55-9.40
6D
Geografia
25
6C
Geografia
33
4C
Przyroda
19
   
3.
9.50-10.35
    4A
Przyroda
Świetlica
   
4.
10.40-11.25
  5B
Geografia
10
6A
Geografia
32
   
5.
11.50-12.35
  4B
Przyroda
34
  4A
Przyroda
Świetlica
 
6.
12.55-13.40
  5A
Geografia
41
6B
Geografia
39
4B
Przyroda
34
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Leżańska-Czulak Katarzyna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6C
Język angielski
33
  4B
Język angielski
34
6C
Język angielski
33
4B
Język angielski
34
2.
8.55-9.40
6B
Język angielski
39
  5A
Język angielski
41
5B
Język angielski
10
6D
Język angielski
25
3.
9.50-10.35
5B
Język angielski
10
6D
Język angielski
25
6B
Język angielski
39
6B
Język angielski
39
5A
Język angielski
41
4.
10.40-11.25
4B
Język angielski
34
6C
Język angielski
33
6D
Język angielski
25
  5B
Język angielski
10
5.
11.50-12.35
      5A
Język angielski
41
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Łacek Anna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  6B
Matematyka
39
6D
Logiczne myślenie
25
   
2.
8.55-9.40
  6D
Matematyka
25
6D
Technika
25
   
3.
9.50-10.35
  6A
Logiczne myślenie
32
     
4.
10.40-11.25
6B
Matematyka
39
    6D
Matematyka
25
6B
Matematyka
39
5.
11.50-12.35
6D
Matematyka
25
6B
Logiczne myślenie
39
  6B
Matematyka
39
6D
Matematyka
25
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Łupieżowiec Teresa
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5B
Język polski
10
5A
Język polski
41
5A
Język polski
41
5A
Język polski
41
 
2.
8.55-9.40
5A
Język polski
41
    6D
Zaj, rozw. kreat. regionalne
25
 
3.
9.50-10.35
      5B
Język polski
10
 
4.
10.40-11.25
    6B
Zaj, rozw. kreat. regionalne
39
5B
Język polski
10
 
5.
11.50-12.35
5A
Język polski
41
  5B
Język polski
10
  5B
Język polski
10
6.
12.55-13.40
6A
Zaj, rozw. kreat. regionalne
32
      6C
Zaj, rozw. kreat. regionalne
33
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Madzia Dariusz
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Marek Magdalena
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Michałek Monika
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6B
Język polski
39
  6C
Język polski
33
   
2.
8.55-9.40
6C
Język polski
33
  6C
Język polski
33
6C
Język polski
33
6B
Język polski
39
3.
9.50-10.35
6D
Język polski
25
  6D
Język polski
25
  6D
Język polski
25
4.
10.40-11.25
      6B
Język polski
39
6D
Język polski
25
5.
11.50-12.35
    6B
Język polski
39
6D
Język polski
25
6C
Język polski
33
6.
12.55-13.40
  6B
Język polski
39
     
7.
13.45-14.30
  6C
Wychowawcza
33
     
8.
14.35-15.20
         


Mojeścik Barbara
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4B
Religia
34
2B
Religia
28_
3A
Religia
14_
3B
Religia
26_
3B
Religia
26_
2.
8.55-9.40
1B
Religia
14_
1B
Religia
14_
1A
Religia
11_
2C
Religia
21_
2C
Religia
21_
3.
9.50-10.35
1C
Religia
15_
3C
Religia
20_
  4A
Religia
Świetlica
2A
Religia
13_
4.
10.40-11.25
3C
Religia
20_
2A
Religia
13_
4B
Religia
34
2B
Religia
28_
1C
Religia
15_
5.
11.50-12.35
  4A
Religia
Świetlica
  3A
Religia
29_
1A
Religia
11_
6.
12.55-13.40
4C
Religia
19
4C
Religia
19
  5B
Religia
10
5B
Religia
10
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Patyk Sławomira
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Pince-Polok Grażyna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
7B
Matematyka
31
7A
Matematyka
18
7A
Matematyka
18
7A
Matematyka
18
 
2.
8.55-9.40
  8A
Matematyka
Czytelnia
7B
Wychowawcza
31
7B
Matematyka
31
7A
Matematyka
18
3.
9.50-10.35
8A
Matematyka
Czytelnia
7B
Matematyka
31
7B
Matematyka
31
6C
Matematyka
33
6C
Matematyka
33
4.
10.40-11.25
      8A
Matematyka
Czytelnia
 
5.
11.50-12.35
  6C
Matematyka
33
6C
Matematyka
33
   
6.
12.55-13.40
    8A
Matematyka
Czytelnia
   
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Polok Agnieszka
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
7A
Biologia
18
    7B
Biologia
31
 
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
        7B
Biologia
31
7.
13.45-14.30
      7A
Biologia
18
 
8.
14.35-15.20
         


Polok Sabina
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2B
WF
1B
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
14_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
 
2.
8.55-9.40
  2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
 
3.
9.50-10.35
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
4.
10.40-11.25
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
2B
EWS
28_
  2B
EWS
28_
5.
11.50-12.35
2B
EWS
28_
  2B
WF
  2B
WF
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Przybyła Teresa
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2C
Język angielski
21_
  3B
Język angielski
26_
2C
Język angielski
21_
 
2.
8.55-9.40
3B
Język angielski
26_
  6A
Język angielski
32
4C
Język angielski
19
3C
Język angielski
20_
3.
9.50-10.35
4B
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
34
    6A
Wychowawcza
32
4C
Język angielski
19
4.
10.40-11.25
4C
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
19
4C
Język angielski
19
  3C
Język angielski
20_
4A
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Świetlica
5.
11.50-12.35
3A
Język angielski
29_
3A
Język angielski
29_
  6A
Język angielski
32
6A
Język angielski
32
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Pressel-Krężelok Faustyna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.40-11.25
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Skrzydłowska Halina
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      8A
Język polski
Czytelnia
7A
Język polski
18
2.
8.55-9.40
7B
Język polski
31
    7A
Język polski
18
7C
Język polski
38
3.
9.50-10.35
7A
Język polski
18
  7C
Język polski
38
  7C
Język polski
38
4.
10.40-11.25
7A
Język polski
18
8A
Język polski
Czytelnia
7A
Język polski
18
7B
Język polski
31
8A
Język polski
Czytelnia
5.
11.50-12.35
7C
Język polski
38
7B
Język polski
31
7B
Język polski
31
7A
Wychowawcza
18
7B
Język polski
31
6.
12.55-13.40
8A
Język polski
Czytelnia
8A
Język polski
Czytelnia
  7C
Język polski
38
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Staniek Aneta
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  8A
Język niemiecki
Czytelnia
7B
Język niemiecki
31
8B
Język niemiecki
42
 
2.
8.55-9.40
  7A
Język niemiecki
18
7A
Język niemiecki
18
   
3.
9.50-10.35
  7C
Język niemiecki
38
8A
Język niemiecki
Czytelnia
   
4.
10.40-11.25
  7B
Język niemiecki
31
8B
Język niemiecki
42
   
5.
11.50-12.35
    7C
Język niemiecki
38
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Strządała Grzegorz
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5A
Religia
41
6D
Religia
25
    6B
Religia
39
2.
8.55-9.40
7C
Religia
38
6A
Religia
32
    8A
Religia
Czytelnia
3.
9.50-10.35
6C
Religia
33
6C
Religia
33
  6D
Religia
25
7A
Religia
18
4.
10.40-11.25
8B
Religia
42
6B
Religia
39
  7A
Religia
18
7B
Religia
31
5.
11.50-12.35
  8A
Religia
Czytelnia
  8B
Religia
42
5A
Religia
41
6.
12.55-13.40
  7C
Religia
38
  6A
Religia
32
 
7.
13.45-14.30
  7B
Religia
31
     
8.
14.35-15.20
         


Suszka Andrzej
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3B
Zajęcia rozwijające kodowanie
30
       
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
7B
Informatyka
30
7A
Informatyka
30
     
4.
10.40-11.25
7C
Informatyka
30
3A
Zajęcia rozwijające kodowanie
30
     
5.
11.50-12.35
3C
Zajęcia rozwijające kodowanie
30
       
6.
12.55-13.40
7A
Zajęcia medialne 7
7B
Zajęcia medialne 7
7C
Zajęcia medialne 7
       
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Suszka Cecylia
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        8B
Język polski
42
2.
8.55-9.40
8B
Język polski
42
4B
Język polski
34
8B
Język polski
42
6A
Język polski
32
8B
Język polski
42
3.
9.50-10.35
4C
Język polski
19
4B
Język polski
34
4B
Język polski
34
4B
Język polski
34
 
4.
10.40-11.25
6A
Język polski
32
6A
Język polski
32
4C
Język polski
19
4C
Wychowawcza
19
4C
Język polski
19
5.
11.50-12.35
4B
Język polski
34
  6A
Język polski
32
4C
Język polski
19
8B
Zajęcia teatralne 8
8A
Zajęcia teatralne 8
6.
12.55-13.40
7A
Zajęcia teatralne 7
7B
Zajęcia teatralne 7
7C
Zajęcia teatralne 7
8B
Język polski
42
6A
Język polski
32
4C
Język polski
19
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Szymańska Agata
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3A
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
29_
  1B
WF
  1B
EWS
14_
2.
8.55-9.40
    1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
3.
9.50-10.35
1B
EWS
14_
  1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
4.
10.40-11.25
1B
EWS
14_
1B
WF
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
1B
WF
5.
11.50-12.35
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
1B
EWS
14_
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Wawrzacz Anna
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  6A
Matematyka
32
6A
Matematyka
32
7C
Matematyka
38
6C
Logiczne myślenie
33
2.
8.55-9.40
    7C
Matematyka
38
  5A
Matematyka
41
3.
9.50-10.35
  5B
Matematyka
10
5A
Matematyka
41
7C
Matematyka
38
5B
Matematyka
10
4.
10.40-11.25
  5A
Matematyka
41
5B
Matematyka
10
  6A
Matematyka
32
5.
11.50-12.35
6A
Matematyka
32
5A
Wychowawcza
41
  5B
Matematyka
10
7C
Matematyka
38
6.
12.55-13.40
5A
Matematyka
41
       
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Solawa Sylwia
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1A
WF
1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
2.
8.55-9.40
1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
  1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
3.
9.50-10.35
1A
EWS
11_
  1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
4.
10.40-11.25
    1A
EWS
11_
1A
EWS
11_
1A
WF
11_
5.
11.50-12.35
2C
Zajęcia rozwijające kreat. 1 i 2
21_
  1A
EWS
11_
1A
WF
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Zowada Mirosława
Data publikacji: 2019-10-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        3C
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
20_
2.
8.55-9.40
  3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3.
9.50-10.35
  3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
4.
10.40-11.25
  3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
3B
EWS
26_
5.
11.50-12.35
    3B
WF
3B
WF
HALA1
3B
WF
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl