Plan obowiązuje od 04.09.2017


Hala 1Hala 2Hala 3Hala 4Sala10
Czytelniasala 6Sala 11Sala 13Sala 14
Sala 15Sala 18Sala 19Sala 20Sala 21
Sala 25Sala 26Sala 28Sala 29Sala 30
Sala 31 Sala 32Sala 33Sala 34Sala 38
Sala 39Sala 41Sala 42


Hala 1
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3F
WF
Kawulok Aleksandra
7B
WF gr I
Hulawy Jarosław
2E
WF
Pudalik Marcin
6B
WF
Hulawy Jarosław
7B
WF gr II
Hulawy Jarosław
8.50 - 9.35 5B
WF
Galej Małgorzata
7B
WF gr I
Hulawy Jarosław
    7B
WF gr II
Hulawy Jarosław
9.45 - 10.30 4B
WF
Galej Małgorzata
4A
WF
Hulawy Jarosław
6B
WF
Hulawy Jarosław
6A
WF
Hulawy Jarosław
5B
WF
Galej Małgorzata
10.40 - 11.25 4A
WF
Hulawy Jarosław
6A
WF
Hulawy Jarosław
6A
WF
Hulawy Jarosław
  4C
WF
Galej Małgorzata
11.45 - 12.30 6A
WF
Hulawy Jarosław
6B
WF
Hulawy Jarosław
    3B
WF
Jałowiczor Amelia
12.50 - 13.35 6B
WF
Hulawy Jarosław
3F
WF
Kawulok Aleksandra
3D
WF
Jałowiczor Amelia
2B
WF
Jałowiczor Amelia
3B
WF
Jałowiczor Amelia
13.45 - 14.30   2A
WF
Kawulok Aleksandra
3E
WF
Jałowiczor Amelia
2F
WF
Pudalik Marcin
7A
WF
Galej Małgorzata
14.40 - 15.25 2E
WF
Pudalik Marcin
2A
WF
Kawulok Aleksandra
7B
WF gr I
Hulawy Jarosław
3A
WF
Pudalik Marcin
7A
WF
Galej Małgorzata
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Hala 2
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4C
WF
Galej Małgorzata
    5B
WF
Galej Małgorzata
 
8.50 - 9.35     3C
WF
Kawulok Aleksandra
4A
WF
Hulawy Jarosław
 
9.45 - 10.30 3C
WF
Kawulok Aleksandra
  3F
WF
Kawulok Aleksandra
3E
WF
Jałowiczor Amelia
3E
WF
Jałowiczor Amelia
10.40 - 11.25   4B
WF
Galej Małgorzata
3F
WF
Kawulok Aleksandra
4B
WF
Galej Małgorzata
4A
WF
Hulawy Jarosław
11.45 - 12.30   5A
WF
Galej Małgorzata
5A
GDW
Galej Małgorzata
2B
WF
Jałowiczor Amelia
4B
WF
Galej Małgorzata
12.50 - 13.35   7A
WF
Galej Małgorzata
5A
WF
Galej Małgorzata
2E
WF
Pudalik Marcin
 
13.45 - 14.30 7B
WF gr II
Hulawy Jarosław
3B
WF
Jałowiczor Amelia
7B
WF gr I
Hulawy Jarosław
3D
WF
Jałowiczor Amelia
2B
WF
Jałowiczor Amelia
14.40 - 15.25 7B
WF gr II
Hulawy Jarosław
  2D
WF
Nosowicz Michał
  2B
WF
Jałowiczor Amelia
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Hala 3
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3D
WF
Jałowiczor Amelia
4C
WF
Galej Małgorzata
3C
WF
Kawulok Aleksandra
   
8.50 - 9.35 3D
WF
Jałowiczor Amelia
5B
WF
Galej Małgorzata
3A
WF
Pudalik Marcin
5A
WF
Galej Małgorzata
 
9.45 - 10.30   2C
WF
Nosowicz Michał
3A
WF
Pudalik Marcin
4C
WF
Galej Małgorzata
2C
WF
Nosowicz Michał
10.40 - 11.25 3C
WF
Kawulok Aleksandra
2C
WF
Nosowicz Michał
    2C
WF
Nosowicz Michał
11.45 - 12.30       2E
WF
Pudalik Marcin
 
12.50 - 13.35 2F
WF
Pudalik Marcin
3B
WF
Jałowiczor Amelia
2F
WF
Pudalik Marcin
  5A
WF
Galej Małgorzata
13.45 - 14.30 3A
WF
Pudalik Marcin
2D
WF
Nosowicz Michał
2D
WF
Nosowicz Michał
   
14.40 - 15.25   2D
WF
Nosowicz Michał
     
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Hala 4
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.50 - 9.35          
9.45 - 10.30          
10.40 - 11.25         3E
WF
Jałowiczor Amelia
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30   7A
WF
Galej Małgorzata
2A
WF
Kawulok Aleksandra
   
14.40 - 15.25     2A
WF
Kawulok Aleksandra
   
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala10
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45         2E
J.ang Igr
Jochacy Ewelina
8.50 - 9.35 2D
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2E
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2F
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
       
9.45 - 10.30 2B
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2A
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2C
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
       
10.40 - 11.25          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30     2F
WF
Pudalik Marcin
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Czytelnia
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4A
Muzyka
Kohut Piotr
6B
Inform Igr.
Łacek Anna
2D
Muzyka
Kawulok Beata
  3C
Informatyka
Łacek Anna
8.50 - 9.35 2D
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2E
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2F
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2E
Inform Igr.
Suszka Andrzej
  3A
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
3B
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
3C
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2B
J.ang I
Przybyła Teresa
2A
J.ang I
Przybyła Teresa
9.45 - 10.30 2A
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2B
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2C
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
  2F
J.ang Igr
Przybyła Teresa
   
10.40 - 11.25 2B
Inform IIgr
Łacek Anna
  7A
J.ang IIgr
Karp Joanna
2F
J.francuski I
Mucha Natalia
 
11.45 - 12.30 7B
J.niem I
Staniek Aneta
2A
Inform IIgr
Łacek Anna
3B
GDW
Kawulok Beata
5B
Muzyka
Kohut Piotr
2F
Muzyka
Kawulok Beata
12.50 - 13.35 2E
Muzyka
Kawulok Beata
    6A
Muzyka
Kohut Piotr
 
13.45 - 14.30 7A
Inform IIgr
Łacek Anna
    6B
Muzyka
Kohut Piotr
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



sala 6
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45         2A
J.niemiecki
Staniek Aneta
8.50 - 9.35         2C
J.francuski I
Mucha Natalia
9.45 - 10.30          
10.40 - 11.25          
11.45 - 12.30   2C
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
     
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 11
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2B
J.polski
Michałek Monika
5B
J.ang
Karp Joanna
6B
J.ang
Karp Joanna
2F
WDŻ
Glebowicz-Gazurek Alicja
5A
Przyroda
Haratyk Janina
8.50 - 9.35 2B
J.polski
Michałek Monika
6A
J.ang
Karp Joanna
5A
J.ang
Karp Joanna
2B
J.polski
Michałek Monika
6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
9.45 - 10.30 2D
Religia
Tomaszek Grzegorz
7B
J.ang Igr
Karp Joanna
7B
J.ang Igr
Karp Joanna
3C
J.polski
Michałek Monika
3D
J.polski
Michałek Monika
10.40 - 11.25 3F
J.polski
Michałek Monika
3D
J.polski
Michałek Monika
3A
Religia
Strządała Grzegorz
3D
J.polski
Michałek Monika
3F
J.polski
Michałek Monika
11.45 - 12.30 3C
J.polski
Michałek Monika
3C
J.polski
Michałek Monika
3C
GDW
Michałek Monika
3F
J.polski
Michałek Monika
3D
J.polski
Michałek Monika
12.50 - 13.35   2B
J.polski
Michałek Monika
3C
J.polski
Michałek Monika
3F
J.polski
Michałek Monika
2B
J.polski
Michałek Monika
13.45 - 14.30   3F
J.polski
Michałek Monika
3D
J.polski
Michałek Monika
  3C
J.polski
Michałek Monika
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 13
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5B
J.ang
Karp Joanna
2F
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
2F
J.francuski I
Mucha Natalia
3D
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
3E
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
3F
Zaj.art-muzyka
Kohut Piotr
2E
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
8.50 - 9.35 7B
J.ang Igr
Karp Joanna
2D
J.ang
Gretkowska Agnieszka
7A
J.polski
Czepczor Magdalena
2E
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
4A
J.ang
Buzek Ewa
9.45 - 10.30 2E
J.francuski I
Mucha Natalia
5A
Przyroda
Haratyk Janina
2F
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
2C
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
2F
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
10.40 - 11.25 6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
3E
J.ang
Gretkowska Agnieszka
3D
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
2D
J.ang
Gretkowska Agnieszka
3D
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
11.45 - 12.30 6B
J.ang
Karp Joanna
3B
J.francuski I
Mucha Natalia
  3D
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
3E
J.ang
Gretkowska Agnieszka
12.50 - 13.35 5A
J.ang
Karp Joanna
3C
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
7A
J.niem II
Fojcik Blanka
3E
J.ang
Gretkowska Agnieszka
2D
J.ang
Gretkowska Agnieszka
13.45 - 14.30   3E
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
2C
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 14
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   2E
Matematyka
Szarzec Elżbieta
3B
Matematyka
Szarzec Elżbieta
2E
Matematyka
Szarzec Elżbieta
4A
Religia
Strządała Grzegorz
8.50 - 9.35 3C
Matematyka
Łacek Anna
3B
Matematyka
Szarzec Elżbieta
2F
Matematyka
Łacek Anna
2A
Matematyka
Szarzec Elżbieta
6B
Religia
Strządała Grzegorz
9.45 - 10.30 2F
Matematyka
Łacek Anna
2A
Matematyka
Szarzec Elżbieta
2E
Matematyka
Szarzec Elżbieta
  7B
Religia
Strządała Grzegorz
10.40 - 11.25 3D
Religia
Tomaszek Grzegorz
2A
J.francuski I
Mucha Natalia
2A
Matematyka
Szarzec Elżbieta
3B
Matematyka
Szarzec Elżbieta
2A
Religia
Strządała Grzegorz
11.45 - 12.30 3B
Matematyka
Szarzec Elżbieta
7A
Chemia
Hernas Lucyna
2E
GDW
Szarzec Elżbieta
2D
J.francuski I
Mucha Natalia
5A
Religia
Strządała Grzegorz
12.50 - 13.35 2A
Matematyka
Szarzec Elżbieta
    3A
J.francuski I
Mucha Natalia
3C
Religia
Strządała Grzegorz
13.45 - 14.30 2E
Matematyka
Szarzec Elżbieta
2B
J.francuski I
Mucha Natalia
  2B
J.francuski I
Mucha Natalia
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 15
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 6A
Religia
Strządała Grzegorz
5A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
4C
Religia
Strządała Grzegorz
4B
Religia
Strządała Grzegorz
5B
Religia
Mojeścik Barbara
8.50 - 9.35 6A
Przyroda
Haratyk Janina
4C
Edukacja Regionalna
Łupieżowiec Teresa
3E
Religia
Strządała Grzegorz
6A
Religia
Strządała Grzegorz
7A
Religia
Mojeścik Barbara
9.45 - 10.30 4C
Religia
Strządała Grzegorz
2E
J.ang IIgr
Gretkowska Agnieszka
3B
Religia
Strządała Grzegorz
6B
Religia
Strządała Grzegorz
3F
Religia
Tomaszek Grzegorz
10.40 - 11.25 2A
Religia
Strządała Grzegorz
3F
Religia
Tomaszek Grzegorz
5B
Religia
Mojeścik Barbara
5A
Religia
Strządała Grzegorz
2D
Religia
Tomaszek Grzegorz
11.45 - 12.30 3A
Religia
Strządała Grzegorz
2B
Religia
Tomaszek Grzegorz
7A
GDW
Mojeścik Barbara
3E
Religia
Strządała Grzegorz
2E
Religia
Tomaszek Grzegorz
12.50 - 13.35 4A
Religia
Strządała Grzegorz
2F
Religia
Tomaszek Grzegorz
2A
J.ang IIIgr
Przybyła Teresa
2B
J.ang IIIgr
Przybyła Teresa
3C
Religia
Strządała Grzegorz
3D
Religia
Tomaszek Grzegorz
13.45 - 14.30 4B
Religia
Strządała Grzegorz
  7A
Religia
Mojeścik Barbara
3B
Religia
Strządała Grzegorz
 
14.40 - 15.25       7B
Religia
Strządała Grzegorz
 
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 18
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2A
J.polski
Skrzydłowska Halina
  2A
J.polski
Skrzydłowska Halina
4C
J.polski
Skrzydłowska Halina
3B
J.polski
Skrzydłowska Halina
8.50 - 9.35 4A
J.polski
Skrzydłowska Halina
2C
J.francuski I
Mucha Natalia
4B
J.polski
Skrzydłowska Halina
4C
J.polski
Skrzydłowska Halina
3B
J.polski
Skrzydłowska Halina
9.45 - 10.30 3B
J.polski
Skrzydłowska Halina
4B
J.polski
Skrzydłowska Halina
4C
J.polski
Skrzydłowska Halina
4A
J.polski
Skrzydłowska Halina
4B
J.ang
Buzek Ewa
10.40 - 11.25 4B
J.polski
Skrzydłowska Halina
4A
J.polski
Skrzydłowska Halina
4A
J.polski
Skrzydłowska Halina
4A
J.polski
Skrzydłowska Halina
4B
J.polski
Skrzydłowska Halina
11.45 - 12.30 4B
J.polski
Skrzydłowska Halina
4C
J.polski
Skrzydłowska Halina
4A
GDW
Skrzydłowska Halina
3B
J.polski
Skrzydłowska Halina
6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
12.50 - 13.35 4C
J.polski
Skrzydłowska Halina
2A
J.polski
Skrzydłowska Halina
3B
J.polski
Skrzydłowska Halina
2A
J.polski
Skrzydłowska Halina
6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
13.45 - 14.30       3E
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 19
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   3B
J.ang IIgr
Jochacy Ewelina
5A
Plastyka
Konarzewska Danuta
3D
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
3E
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
3F
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2A
J.francuski I
Mucha Natalia
8.50 - 9.35 2D
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2E
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2F
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
3F
J.ang
Jochacy Ewelina
2C
Plastyka
Krężelok Magdalena
3A
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
3B
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
3C
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2B
J.ang III
Jochacy Ewelina
2A
J.ang III
Jochacy Ewelina
9.45 - 10.30 2A
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2B
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2C
Zaj.art.plastyka
Krężelok Magdalena
2E
J.ang Igr
Jochacy Ewelina
4A
Plastyka
Konarzewska Danuta
2A
Plastyka
Krężelok Magdalena
3B
J.ang IIgr
Jochacy Ewelina
10.40 - 11.25 4C
J.ang
Buzek Ewa
2F
Inform IIgr
Ligocki Bogdan
4B
Plastyka
Konarzewska Danuta
3F
J.ang
Jochacy Ewelina
6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
11.45 - 12.30 2A
J.ang III
Jochacy Ewelina
2B
J.ang III
Jochacy Ewelina
5B
Plastyka
Konarzewska Danuta
6A
GDW
Konarzewska Danuta
4C
Plastyka
Konarzewska Danuta
6B
J.ang
Karp Joanna
12.50 - 13.35 3B
J.ang IIgr
Jochacy Ewelina
6A
Plastyka
Konarzewska Danuta
2A
J.ang III
Jochacy Ewelina
2B
J.ang III
Jochacy Ewelina
7A
Plastyka
Konarzewska Danuta
 
13.45 - 14.30 3F
J.ang
Jochacy Ewelina
    7B
Plastyka
Konarzewska Danuta
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 20
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2C
J.polski
Matuszny Barbara
2F
J.ang Igr
Przybyła Teresa
7B
J.polski
Czepczor Magdalena
2A
J.ang I
Przybyła Teresa
2B
J.ang I
Przybyła Teresa
2C
Religia
Tomaszek Grzegorz
8.50 - 9.35 3E
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
6B
Przyroda
Haratyk Janina
6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
5B
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
5B
Historia
Krężelok Elżbieta
9.45 - 10.30 3E
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
5A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
2F
J.ang Igr
Przybyła Teresa
10.40 - 11.25 2F
WOS
Juroszek Janusz
4C
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
3E
J.niemiecki
Staniek Aneta
3D
J.ang Igr
Przybyła Teresa
11.45 - 12.30 2A
J.ang I
Przybyła Teresa
2B
J.ang I
Przybyła Teresa
6A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
2C
GDW
Matuszny Barbara
  7B
J.polski
Czepczor Magdalena
12.50 - 13.35 3C
J.niemiecki
Staniek Aneta
3E
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
2C
J.polski
Matuszny Barbara
2C
J.polski
Matuszny Barbara
 
13.45 - 14.30 3D
J.niem II
Staniek Aneta
  3C
J.ang
Przybyła Teresa
2C
J.polski
Matuszny Barbara
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 21
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4B
Edukacja Regionalna
Łupieżowiec Teresa
2D
J.polski
Suszka Cecylia
  3F
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
3D
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
3E
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2D
J.polski
Suszka Cecylia
8.50 - 9.35 5A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
  5B
J.polski
Suszka Cecylia
3C
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
3A
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
3B
Zaj.art-teatr
Suszka Cecylia
2E
J.polski
Suszka Cecylia
9.45 - 10.30 6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
3A
J.polski
Suszka Cecylia
5B
J.polski
Suszka Cecylia
3A
J.polski
Suszka Cecylia
2E
J.polski
Suszka Cecylia
10.40 - 11.25 5B
J.polski
Suszka Cecylia
5B
J.polski
Suszka Cecylia
2D
J.polski
Suszka Cecylia
3A
J.polski
Suszka Cecylia
3A
J.polski
Suszka Cecylia
11.45 - 12.30 2E
J.polski
Suszka Cecylia
2E
J.polski
Suszka Cecylia
3A
GDW
Suszka Cecylia
2F
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
5B
J.polski
Suszka Cecylia
12.50 - 13.35 3A
J.polski
Suszka Cecylia
2D
J.polski
Suszka Cecylia
2E
J.polski
Suszka Cecylia
2F
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
6A
J.ang
Karp Joanna
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 25
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   3F
Chemia
Zarzeczna Monika
3A
Chemia
Hernas Lucyna
7A
Chemia
Hernas Lucyna
3D
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
8.50 - 9.35   3E
Chemia
Zarzeczna Monika
3B
Chemia
Hernas Lucyna
7B
Chemia
Hernas Lucyna
3C
Chemia
Hernas Lucyna
9.45 - 10.30 7A
J.ang IIgr
Karp Joanna
3D
Chemia
Zarzeczna Monika
2A
Chemia
Hernas Lucyna
3B
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
5A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
10.40 - 11.25 3E
Chemia
Zarzeczna Monika
2B
Chemia
Zarzeczna Monika
3C
Chemia
Hernas Lucyna
  3B
Chemia
Hernas Lucyna
11.45 - 12.30 3F
Chemia
Zarzeczna Monika
2D
Chemia
Zarzeczna Monika
3D
GDW
Jałowiczor Amelia
3D
J.ang Igr
Przybyła Teresa
3A
Chemia
Hernas Lucyna
12.50 - 13.35 3D
Chemia
Zarzeczna Monika
2E
Chemia
Zarzeczna Monika
3F
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
   
13.45 - 14.30 2F
Chemia
Zarzeczna Monika
2C
Chemia
Zarzeczna Monika
3A
Eduk dla bezp.
Hernas Lucyna
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 26
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3B
Biologia
Kierczak Urszula
3C
Biologia
Kierczak Urszula
3F
Biologia
Kierczak Urszula
6A
Przyroda
Haratyk Janina
7A
WDŻ
Kierczak Urszula
8.50 - 9.35 2A
Biologia
Kierczak Urszula
2A
Biologia
Kierczak Urszula
6B
Plastyka
Konarzewska Danuta
4B
Historia
Krężelok Elżbieta
3A
Biologia
Kierczak Urszula
9.45 - 10.30 3D
Biologia
Kierczak Urszula
2D
Biologia
Kierczak Urszula
3E
Biologia
Kierczak Urszula
2D
Biologia
Kierczak Urszula
2B
Biologia
Kierczak Urszula
10.40 - 11.25 2C
Biologia
Kierczak Urszula
2E
Biologia
Kierczak Urszula
2F
Biologia
Kierczak Urszula
2B
Biologia
Kierczak Urszula
2E
Biologia
Kierczak Urszula
11.45 - 12.30 4C
Przyroda
Legierska Joanna
4A
Przyroda
Legierska Joanna
6B
GDW
Hulawy Jarosław
7A
J.polski
Czepczor Magdalena
2C
Biologia
Kierczak Urszula
12.50 - 13.35 7B
Biologia
Polok Agnieszka
  6B
Przyroda
Haratyk Janina
  2F
Biologia
Kierczak Urszula
13.45 - 14.30     6A
Przyroda
Haratyk Janina
7A
Biologia
Polok Agnieszka
7B
WDŻ
Kierczak Urszula
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 28
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2D
Geografia
Dziewior Anna
3E
J.niemiecki
Staniek Aneta
4B
Matematyka
Goryczka Elżbieta
4A
Historia
Krężelok Elżbieta
3C
J.ang
Przybyła Teresa
8.50 - 9.35 3A
J.francuski I
Mucha Natalia
2C
J.niemiecki
Staniek Aneta
4A
Matematyka
Goryczka Elżbieta
3D
J.niem II
Staniek Aneta
2C
J.niemiecki
Staniek Aneta
9.45 - 10.30   7A
J.polski
Czepczor Magdalena
7B
J.ang IIgr
Leżańska-Czulak Katarzyna
5B
Historia
Krężelok Elżbieta
6B
Przyroda
Haratyk Janina
10.40 - 11.25 7A
J.niem I
Staniek Aneta
7A
J.polski
Czepczor Magdalena
2E
Geografia
Dziewior Anna
6A
J.ang
Karp Joanna
2F
Geografia
Dziewior Anna
11.45 - 12.30 5B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
3B
J.niemiecki
Staniek Aneta
2D
GDW
Dziewior Anna
2A
WOS
Juroszek Janusz
3F
Geografia
Dziewior Anna
12.50 - 13.35   4B
Przyroda
Legierska Joanna
3E
Geografia
Dziewior Anna
3D
WOS
Juroszek Janusz
3E
Geografia
Dziewior Anna
13.45 - 14.30   2B
J.niemiecki
Staniek Aneta
3F
Geografia
Dziewior Anna
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 29
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3C
WOS
Juroszek Janusz
3B
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
4A
J.ang
Buzek Ewa
2A
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
2B
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
3A
J.ang
Leżańska-Czulak Katarzyna
8.50 - 9.35 7B
J.ang IIgr
Leżańska-Czulak Katarzyna
3A
J.ang
Leżańska-Czulak Katarzyna
4C
J.ang
Buzek Ewa
2E
J.ang Igr
Jochacy Ewelina
2B
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
2A
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
9.45 - 10.30 7A
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
7B
J.ang IIgr
Leżańska-Czulak Katarzyna
4B
J.ang
Buzek Ewa
2C
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
3B
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
10.40 - 11.25 3A
J.ang
Leżańska-Czulak Katarzyna
7B
Chemia
Hernas Lucyna
7A
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
6B
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
7A
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
11.45 - 12.30 2A
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
2B
J.ang II
Leżańska-Czulak Katarzyna
2C
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
4C
GDW
Buzek Ewa
5A
J.ang
Karp Joanna
 
12.50 - 13.35 3B
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
3A
J.ang
Leżańska-Czulak Katarzyna
2A
J.ang IV
Leżańska-Czulak Katarzyna
2B
J.ang IV
Leżańska-Czulak Katarzyna
5B
J.ang
Karp Joanna
 
13.45 - 14.30     2C
J.ang Igr
Leżańska-Czulak Katarzyna
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 30
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 7A
Inform Igr.
Łacek Anna
2C
Inform Igr.
Suszka Andrzej
6A
Inform IIgr
Łacek Anna
  3A
Informatyka
Suszka Andrzej
8.50 - 9.35   2E
Inform IIgr
Ligocki Bogdan
    7B
Inform Igr.
Łacek Anna
9.45 - 10.30   3C
J.niemiecki
Staniek Aneta
  4B
Informatyka
Biernacki Robert
3B
Informatyka
Suszka Andrzej
10.40 - 11.25 2B
Inform Igr.
Suszka Andrzej
2F
Inform Igr.
Suszka Andrzej
5A
Informatyka
Łacek Anna
4C
Informatyka
Biernacki Robert
3D
Informatyka
Suszka Andrzej
11.45 - 12.30 2D
Informatyka
Suszka Andrzej
2A
Inform Igr.
Suszka Andrzej
2F
GDW
Łacek Anna
4A
Informatyka
Biernacki Robert
3E
Informatyka
Suszka Andrzej
12.50 - 13.35 6A
Inform Igr.
Łacek Anna
6B
Inform IIgr
Łacek Anna
5B
Informatyka
Łacek Anna
  2C
Inform IIgr
Suszka Andrzej
13.45 - 14.30 3F
Informatyka
Suszka Andrzej
  7B
Inform IIgr
Łacek Anna
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 31
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2E
Religia
Tomaszek Grzegorz
3D
Historia
Kiereś Krzysztof
3D
Historia
Kiereś Krzysztof
3B
J.francuski I
Mucha Natalia
6A
WDŻ
Krężelok Elżbieta
8.50 - 9.35 7A
Historia
Kiereś Krzysztof
7A
Historia
Kiereś Krzysztof
2B
Historia
Kiereś Krzysztof
6B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
5A
Historia
Kiereś Krzysztof
9.45 - 10.30 5A
Przyroda
Haratyk Janina
3B
Historia
Kiereś Krzysztof
2B
WOS
Juroszek Janusz
7B
J.polski
Czepczor Magdalena
2A
Historia
Kiereś Krzysztof
10.40 - 11.25 3B
Historia
Kiereś Krzysztof
2A
J.niemiecki
Staniek Aneta
7B
J.niem I
Staniek Aneta
7B
J.polski
Czepczor Magdalena
6A
Historia
Bogdał Iwona
11.45 - 12.30 5A
Historia
Kiereś Krzysztof
7B
J.polski
Czepczor Magdalena
7B
GDW
Czepczor Magdalena
3C
Historia
Kiereś Krzysztof
2B
Historia
Kiereś Krzysztof
12.50 - 13.35       7B
Historia
Kiereś Krzysztof
 
13.45 - 14.30       3A
Historia
Kiereś Krzysztof
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 32
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2F
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
4B
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
2F
J.niemiecki
Fojcik Blanka
3B
J.niemiecki
Staniek Aneta
3E
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
8.50 - 9.35 3A
J.niemiecki
Fojcik Blanka
4A
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
2E
J.niemiecki
Fojcik Blanka
3D
J.niem I
Fojcik Blanka
4B
Przyroda
Legierska Joanna
9.45 - 10.30 2E
J.niemiecki
Fojcik Blanka
6A
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
2D
J.niemiecki
Fojcik Blanka
3F
J.niemiecki
Fojcik Blanka
4C
Przyroda
Legierska Joanna
10.40 - 11.25 7A
J.niem II
Fojcik Blanka
5A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
7B
J.niem II
Fojcik Blanka
2F
J.niemiecki
Fojcik Blanka
 
11.45 - 12.30 7B
J.niem II
Fojcik Blanka
4B
Muzyka
Kohut Piotr
3F
GDW
Fojcik Blanka
2D
J.niemiecki
Fojcik Blanka
7A
Biologia
Polok Agnieszka
12.50 - 13.35 3F
J.niemiecki
Fojcik Blanka
4C
Muzyka
Kohut Piotr
2D
WOS
Juroszek Janusz
3A
J.niemiecki
Fojcik Blanka
 
13.45 - 14.30 3D
J.niem I
Fojcik Blanka
7B
Muzyka
Kohut Piotr
2E
WOS
Juroszek Janusz
3F
WOS
Juroszek Janusz
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 33
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 6B
Przyroda
Haratyk Janina
6A
Przyroda
Haratyk Janina
3E
Historia
Bogdał Iwona
5A
Zaj.tech.
Kawulok Urszula
2F
Historia
Bogdał Iwona
8.50 - 9.35 6B
Historia
Bogdał Iwona
2F
Historia
Bogdał Iwona
3F
Historia
Bogdał Iwona
3E
Historia
Bogdał Iwona
2F
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
9.45 - 10.30 3A
WOS
Juroszek Janusz
3F
Historia
Bogdał Iwona
2C
Historia
Bogdał Iwona
2E
Historia
Bogdał Iwona
2D
Historia
Bogdał Iwona
10.40 - 11.25 2E
Historia
Bogdał Iwona
2D
Historia
Bogdał Iwona
3D
J.ang Igr
Przybyła Teresa
2C
Historia
Bogdał Iwona
2B
WDŻ
Glebowicz-Gazurek Alicja
11.45 - 12.30 4A
J.ang
Buzek Ewa
  3E
GDW
Bogdał Iwona
6A
Historia
Bogdał Iwona
3C
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
12.50 - 13.35 4B
J.ang
Buzek Ewa
  4C
Historia
Krężelok Elżbieta
6B
Historia
Bogdał Iwona
3A
Historia
Kiereś Krzysztof
13.45 - 14.30     6B
WDŻ
Krężelok Elżbieta
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 34
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 7B
Historia
Kiereś Krzysztof
2B
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
7A
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3A
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3F
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
8.50 - 9.35 2C
Religia
Tomaszek Grzegorz
3C
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
2A
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
2C
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3D
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
9.45 - 10.30 5B
Przyroda
Legierska Joanna
5B
Przyroda
Legierska Joanna
3D
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
7A
Muzyka
Kohut Piotr
3C
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
10.40 - 11.25 7B
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3B
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3B
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
2A
Historia
Kiereś Krzysztof
5B
Przyroda
Legierska Joanna
11.45 - 12.30 7A
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
3A
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
2A
GDW
Kożdoń-Waligóra Ewa
6B
J.polski
Łupieżowiec Teresa
4A
Przyroda
Legierska Joanna
12.50 - 13.35 3E
WOS
Juroszek Janusz
3D
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
7B
Geografia
Kożdoń-Waligóra Ewa
4A
Edukacja Regionalna
Łupieżowiec Teresa
 
13.45 - 14.30     3B
WDŻ
Kożdoń-Waligóra Ewa
6A
J.polski
Łupieżowiec Teresa
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 38
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   2A
Fizyka
Czulak Wojciech
  2D
Fizyka
Kubica Gizela
4C
J.ang
Buzek Ewa
8.50 - 9.35 3B
WOS
Juroszek Janusz
3D
Fizyka
Czulak Wojciech
2E
J.francuski I
Mucha Natalia
7A
Fizyka
Kubica Gizela
4C
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
9.45 - 10.30 3F
Fizyka
Kubica Gizela
2B
Fizyka
Czulak Wojciech
2D
J.francuski I
Mucha Natalia
2F
Fizyka
Kubica Gizela
3A
Fizyka
Czulak Wojciech
10.40 - 11.25 2D
Fizyka
Kubica Gizela
  2C
WOS
Juroszek Janusz
2E
Fizyka
Kubica Gizela
3C
Historia
Kiereś Krzysztof
11.45 - 12.30 2C
Fizyka
Kubica Gizela
3E
Fizyka
Czulak Wojciech
  7B
Fizyka
Czulak Wojciech
2A
Fizyka
Czulak Wojciech
12.50 - 13.35 7A
Fizyka
Kubica Gizela
    3B
Fizyka
Czulak Wojciech
7B
Fizyka
Czulak Wojciech
13.45 - 14.30       3C
Fizyka
Czulak Wojciech
 
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 39
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
8.50 - 9.35 3F
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
3F
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
3F
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
9.45 - 10.30 7B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
4C
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
7A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
10.40 - 11.25   3A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
Plastyka
Krężelok Magdalena
7A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7A
J.ang IIgr
Karp Joanna
11.45 - 12.30 2F
Religia
Tomaszek Grzegorz
3F
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2B
GDW
Pince-Polok Grażyna
3A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
 
12.50 - 13.35 2B
Religia
Tomaszek Grzegorz
7B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
3A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
   
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 41
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3E
Matematyka
Goryczka Elżbieta
4A
Matematyka
Goryczka Elżbieta
2C
Matematyka
Bestwina Henryk
2C
Matematyka
Bestwina Henryk
4B
Matematyka
Goryczka Elżbieta
8.50 - 9.35 4B
Matematyka
Goryczka Elżbieta
4B
Matematyka
Goryczka Elżbieta
3D
Matematyka
Bestwina Henryk
2F
Matematyka
Łacek Anna
3E
Matematyka
Goryczka Elżbieta
9.45 - 10.30 4A
Matematyka
Goryczka Elżbieta
3E
Matematyka
Goryczka Elżbieta
3C
Matematyka
Łacek Anna
3D
Matematyka
Bestwina Henryk
4A
Matematyka
Goryczka Elżbieta
10.40 - 11.25 5A
Muzyka
Kohut Piotr
6B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
3E
Matematyka
Goryczka Elżbieta
3C
J.ang
Przybyła Teresa
7B
Biologia
Polok Agnieszka
11.45 - 12.30 3D
Matematyka
Bestwina Henryk
3D
Matematyka
Bestwina Henryk
4B
GDW
Goryczka Elżbieta
2C
Fizyka
Kubica Gizela
2D
WDŻ
Glebowicz-Gazurek Alicja
12.50 - 13.35 2C
Matematyka
Bestwina Henryk
2C
Matematyka
Bestwina Henryk
7A
J.niem I
Staniek Aneta
  7A
J.polski
Czepczor Magdalena
13.45 - 14.30     2B
J.niemiecki
Staniek Aneta
   
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017



Sala 42
Data publikacji: 2017-09-04

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
3A
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
5B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
3C
Matematyka
Łacek Anna
6B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
8.50 - 9.35 4C
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
5A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
2D
Matematyka
Wawrzacz Anna
2D
Matematyka
Wawrzacz Anna
2D
Matematyka
Wawrzacz Anna
9.45 - 10.30 6B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
2F
Matematyka
Łacek Anna
5A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
  6A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
10.40 - 11.25 6A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
3C
Matematyka
Łacek Anna
4C
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
5B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
5A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
11.45 - 12.30 3E
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
2F
J.polski
Paluszkiewicz Agnieszka
5B
GDW
Bołdys-Żegocka Barbara
   
12.50 - 13.35 2D
Matematyka
Wawrzacz Anna
5B
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
6A
Matematyka
Bołdys-Żegocka Barbara
  3F
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
13.45 - 14.30 3B
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
      3D
Zaj.tech.
Ligocki Bogdan
14.40 - 15.25          
Plan obowiązuje od 04.09.2017


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl