Plan lekcji SP 1 w Istebnej obowiązujący od 7.10.2021r.


DZ1DZokrIpDZ10DZ1125
DZ2DZ4DZ31819
20DZokrP301114
2926151328
2110ŚwietlicaCzytelniaHALA1
HALA2HALA3HALA4


DZ1
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3B
EWS
Zawada Maria
3B
Zajęcia kształtujące kreatywność
Zawada Maria
3B
EWS
Zawada Maria
3B
EWS
Zawada Maria
3B
EWS
Zawada Maria
2.
8.55-9.40
3B
EWS
Zawada Maria
  3B
EWS
Zawada Maria
3B
Język angielski
Buzek Ewa
3B
EWS
Zawada Maria
3.
9.50-10.35
3B
EWS
Zawada Maria
3B
Religia
Mojeścik Barbara
3B
EWS
Zawada Maria
3B
EWS
Zawada Maria
 
4.
10.45-11.30
3B
Religia
Mojeścik Barbara
3B
EWS
Zawada Maria
  3B
EWS
Zawada Maria
 
5.
11.50-12.35
3B
Język angielski
Buzek Ewa
3B
EWS
Zawada Maria
  3B
EWS
Zawada Maria
 
6.
12.55-13.40
        4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZokrIp
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
Religia
Mojeścik Barbara
  3A
Język angielski
Buzek Ewa
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
2.
8.55-9.40
3A
Religia
Mojeścik Barbara
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3.
9.50-10.35
3A
Język angielski
Buzek Ewa
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
4.
10.45-11.30
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
3A
Zajęcia kształtujące kreatywność
Gadacz Elżbieta
 
5.
11.50-12.35
3A
EWS
Gadacz Elżbieta
       
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZ10
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2B
Religia
Mojeścik Barbara
  2B
EWS
Szymańska Agata
2B
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
2B
Zajęcia kształtujące kreatywność
Szymańska Agata
2.
8.55-9.40
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
Religia
Mojeścik Barbara
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
3.
9.50-10.35
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
4.
10.45-11.30
  2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
2B
EWS
Szymańska Agata
5.
11.50-12.35
  2B
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
2B
WF
Szymańska Agata
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZ11
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2C
Zajęcia kształtujące kreatywność
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
Religia
Mojeścik Barbara
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2.
8.55-9.40
2C
EWS
Kobielusz Joanna
  2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
3.
9.50-10.35
2C
Religia
Mojeścik Barbara
  2C
EWS
Kobielusz Joanna
  2C
EWS
Kobielusz Joanna
4.
10.45-11.30
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
  2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
EWS
Kobielusz Joanna
5.
11.50-12.35
2C
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
2C
EWS
Kobielusz Joanna
2C
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



25
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4B
Wychowawcza
Leżańska-Czulak Katarzyna
4B
Plastyka
Gorzołka Renata
4B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
  4B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
2.
8.55-9.40
4B
Matematyka
Łacek Anna
4B
Muzyka
Knopek Błażej
4B
Język polski
Michałek Monika
4B
Historia
Krężelok Elżbieta
4B
Przyroda
Hulawy Dominika
3.
9.50-10.35
4B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
4B
Język polski
Michałek Monika
4B
Technika
Biernacki Robert
4B
Przyroda
Hulawy Dominika
4B
Matematyka
Łacek Anna
4.
10.45-11.30
4B
Język polski
Michałek Monika
4B
Język polski
Michałek Monika
  4B
Religia
Mojeścik Barbara
4B
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
5.
11.50-12.35
    4B
Religia
Mojeścik Barbara
4B
Język polski
Michałek Monika
 
6.
12.55-13.40
  4B
Matematyka
Łacek Anna
4B
WDŻ
Kierczak Urszula
4B
Matematyka
Łacek Anna
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZ2
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1B
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
1B
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
WF
Zowada Mirosława
2.
8.55-9.40
1B
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
EWS
Zowada Mirosława
3.
9.50-10.35
1B
EWS_
Haratyk-Woźniczka Danuta
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
Religia
Mojeścik Barbara
  1B
Religia
Mojeścik Barbara
4.
10.45-11.30
1B
EWS
Zowada Mirosława
  1B
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
1B
EWS
Zowada Mirosława
1B
EWS
Zowada Mirosława
5.
11.50-12.35
1B
Zajęcia kształtujące kreatywność
Zowada Mirosława
    1B
EWS
Zowada Mirosława
 
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZ4
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
Język angielski
Buzek Ewa
2A
Religia
Mojeścik Barbara
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2.
8.55-9.40
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
3.
9.50-10.35
2A
Zajęcia kształtujące kreatywność
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
    2A
EWS
Krężelok Anna
4.
10.45-11.30
2A
Język angielski
Buzek Ewa
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
EWS
Krężelok Anna
2A
Religia
Mojeścik Barbara
5.
11.50-12.35
    2A
EWS
Krężelok Anna
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



DZ3
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  1A
EWS
Juroszek Katarzyna
  1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
Religia
Mojeścik Barbara
2.
8.55-9.40
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
Religia
Mojeścik Barbara
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
3.
9.50-10.35
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
Zajęcia kształtujące kreatywność
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
4.
10.45-11.30
1A
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
1A
Język angielski
Czajkowski Grzegorz
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
1A
EWS
Juroszek Katarzyna
5.
11.50-12.35
  1A
EWS
Juroszek Katarzyna
     
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



18
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
8A
Religia
Kamiński Wojciech
8A
Historia
Krężelok Elżbieta
  8A
Język niemiecki
Staniek Aneta
8A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
2.
8.55-9.40
8A
WOS
Juroszek Janusz
8A
Język niemiecki
Staniek Aneta
8A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8A
WDŻ
Kierczak Urszula
8A
Fizyka
Czulak Wojciech
3.
9.50-10.35
8A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8A
Chemia
Hernas Lucyna
8A
Język angielski
Buzek Ewa
8A
Chemia
Hernas Lucyna
8A
Religia
Kamiński Wojciech
4.
10.45-11.30
  8A
Biologia
Polok Agnieszka
8A
EDB
Hernas Lucyna
8A
Język angielski
Buzek Ewa
8A
Język angielski
Buzek Ewa
5.
11.50-12.35
8A
Historia
Krężelok Elżbieta
8A
WOS
Juroszek Janusz
8A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
8A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6.
12.55-13.40
  8A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
8A
Geografia
Czerniecka Adriana
8A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
8A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
7.
13.45-14.30
8A
Zajęcia teatralne 8
Suszka Cecylia
8B
Zajęcia teatralne 8
Suszka Cecylia
8C
Zajęcia teatralne 8
Suszka Cecylia
  8A
Fizyka
Czulak Wojciech
8A
Wychowawcza
Pressel-Krężelok Faustyna
 
8.
14.35-15.20
         



19
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  5C
Historia
Juroszek Janusz
5C
Język angielski
Przybyła Teresa
5C
Język angielski
Przybyła Teresa
 
2.
8.55-9.40
5C
Technika
Biernacki Robert
5C
Matematyka
Łacek Anna
5C
Plastyka
Gorzołka Renata
5C
Język polski
Suszka Cecylia
5C
Matematyka
Łacek Anna
3.
9.50-10.35
5C
Język polski
Suszka Cecylia
5C
Muzyka
Knopek Błażej
5C
Język polski
Suszka Cecylia
5C
Historia
Juroszek Janusz
5C
Język polski
Suszka Cecylia
4.
10.45-11.30
5C
Wychowawcza
Suszka Cecylia
  5C
Język polski
Suszka Cecylia
5C
Matematyka
Łacek Anna
 
5.
11.50-12.35
5C
Biologia
Kierczak Urszula
5C
Geografia
Haratyk Renata
5C
Matematyka
Łacek Anna
5C
Religia
Mojeścik Barbara
 
6.
12.55-13.40
5C
Język angielski
Przybyła Teresa
  5C
Religia
Mojeścik Barbara
   
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



20
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4A
Język polski
Suszka Cecylia
4A
Matematyka
Łacek Anna
  4A
Matematyka
Łacek Anna
4A
Język angielski
Przybyła Teresa
2.
8.55-9.40
4A
Język polski
Suszka Cecylia
4A
Plastyka
Gorzołka Renata
    4A
Język polski
Suszka Cecylia
3.
9.50-10.35
  4A
Język polski
Suszka Cecylia
4A
Język angielski
Przybyła Teresa
4A
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
4A
Historia
Krężelok Elżbieta
4.
10.45-11.30
  4A
Religia
Mojeścik Barbara
4A
Przyroda
Hulawy Dominika
4A
Język polski
Suszka Cecylia
4A
Matematyka
Łacek Anna
5.
11.50-12.35
4A
Język angielski
Przybyła Teresa
4A
Muzyka
Knopek Błażej
4A
Technika
Biernacki Robert
4A
Wychowawcza
Galej Małgorzata
 
6.
12.55-13.40
4A
Religia
Mojeścik Barbara
4A
Przyroda
Hulawy Dominika
4A
Matematyka
Łacek Anna
   
7.
13.45-14.30
4A
WDŻ
Kierczak Urszula
       
8.
14.35-15.20
         



DZokrP
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
 
2.
8.55-9.40
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
  3C
EWS
Janoszek Anna
3C
Religia
Mojeścik Barbara
3.
9.50-10.35
3C
Zajęcia kształtujące kreatywność
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
4.
10.45-11.30
3C
Język angielski
Przybyła Teresa
  3C
Religia
Mojeścik Barbara
3C
EWS
Janoszek Anna
3C
EWS
Janoszek Anna
5.
11.50-12.35
  3C
EWS
Janoszek Anna
3C
Język angielski
Przybyła Teresa
  3C
WF
Janoszek Anna
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



30
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  5B
Informatyka
Biernacki Robert
3A
Zajęcia komputerowe 123
Gadacz Elżbieta
4B
Informatyka
Suszka Andrzej
5C
Informatyka
Biernacki Robert
2.
8.55-9.40
    3C
Zajęcia komputerowe 123
Janoszek Anna
4A
Informatyka
Suszka Andrzej
7C
INF 7c_2
Biernacki Robert
3.
9.50-10.35
  2C
Zajęcia komputerowe 123
Kobielusz Joanna
2A
Zajęcia komputerowe 123
Krężelok Anna
6B
Informatyka
Biernacki Robert
3B
Zajęcia komputerowe 123
Zawada Maria
4.
10.45-11.30
2B
Zajęcia komputerowe 123
Szymańska Agata
  7A
Informatyka
Biernacki Robert
4C
Informatyka
Suszka Andrzej
7C
INF 7c_1
Biernacki Robert
5.
11.50-12.35
8B
Informatyka
Suszka Andrzej
1B
Zajęcia komputerowe 123
Zowada Mirosława
1A
Zajęcia komputerowe 123
Juroszek Katarzyna
6A
Informatyka
Biernacki Robert
5A
Informatyka
Biernacki Robert
6.
12.55-13.40
8A
Informatyka
Suszka Andrzej
  7B
Informatyka
Biernacki Robert
   
7.
13.45-14.30
8A
Zajęcia medialne 8
Suszka Andrzej
8B
Zajęcia medialne 8
Suszka Andrzej
8C
Zajęcia medialne 8
Suszka Andrzej
       
8.
14.35-15.20
8C
Informatyka
Suszka Andrzej
       



11
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
8B
Geografia
Czerniecka Adriana
8B
Biologia
Polok Agnieszka
8B
Historia
Krężelok Elżbieta
8B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
2.
8.55-9.40
8B
Religia
Kamiński Wojciech
8B
WOS
Juroszek Janusz
8B
Język angielski
Buzek Ewa
8B
Chemia
Hernas Lucyna
8B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
3.
9.50-10.35
8B
WOS
Juroszek Janusz
8B
Język angielski
Buzek Ewa
8B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8B
Historia
Krężelok Elżbieta
8B
Wychowawcza
Pince-Polok Grażyna
4.
10.45-11.30
8B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
8B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8B
Język niemiecki
Staniek Aneta
8B
Fizyka
Czulak Wojciech
5.
11.50-12.35
  8B
Język niemiecki
Staniek Aneta
8B
Chemia
Hernas Lucyna
8B
EDB
Hernas Lucyna
8B
Język angielski
Buzek Ewa
6.
12.55-13.40
8B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
  8B
Fizyka
Czulak Wojciech
  8B
Religia
Kamiński Wojciech
7.
13.45-14.30
8A
Zajęcia muzyczne 8
Knopek Błażej
8B
Zajęcia muzyczne 8
Knopek Błażej
8C
Zajęcia muzyczne 8
Knopek Błażej
8B
WDŻ
Kierczak Urszula
8B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
   
8.
14.35-15.20
         



14
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
7A
Biologia
Kierczak Urszula
7A
Język polski
Suszka Cecylia
7A
Język polski
Suszka Cecylia
7A
Język polski
Suszka Cecylia
7A
Doradztwo zawodowe
Kawulok Zuzanna
2.
8.55-9.40
7A
Geografia
Czerniecka Adriana
7A
Język angielski
Przybyła Teresa
7A
Wychowawcza
Przybyła Teresa
7A
Język niemiecki
Staniek Aneta
7A
Język angielski
Przybyła Teresa
3.
9.50-10.35
7A
Fizyka
Czulak Wojciech
7A
Matematyka
Wawrzacz Anna
7A
Geografia
Czerniecka Adriana
7A
Matematyka
Wawrzacz Anna
7A
Fizyka
Czulak Wojciech
4.
10.45-11.30
7A
Matematyka
Wawrzacz Anna
    7A
Chemia
Hernas Lucyna
7A
Matematyka
Wawrzacz Anna
5.
11.50-12.35
7A
Język polski
Suszka Cecylia
7A
Religia
Kamiński Wojciech
7A
Biologia
Kierczak Urszula
7A
Język angielski
Przybyła Teresa
7A
Język polski
Suszka Cecylia
6.
12.55-13.40
7A
Historia
Krężelok Elżbieta
7A
Chemia
Hernas Lucyna
7A
Logiczne myślenie
Knopek Błażej
7A
Historia
Krężelok Elżbieta
7A
Plastyka
Gorzołka Renata
7.
13.45-14.30
  7A
Język niemiecki
Staniek Aneta
  7A
Muzyka
Knopek Błażej
7A
Religia
Kamiński Wojciech
8.
14.35-15.20
         



29
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  7C
Logiczne myślenie
Knopek Błażej
7C
Geografia
Czerniecka Adriana
  7C
Biologia
Kierczak Urszula
2.
8.55-9.40
7C
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7C
Historia
Krężelok Elżbieta
7C
Chemia
Hernas Lucyna
  7C
ANG 7c 1
Leżańska-Czulak Katarzyna
3.
9.50-10.35
7C
Geografia
Czerniecka Adriana
7C
ANG 7c 2
Leżańska-Czulak Katarzyna
7C
Język polski
Michałek Monika
7C
ANG 7c 2
Leżańska-Czulak Katarzyna
 
4.
10.45-11.30
7C
Historia
Krężelok Elżbieta
7C
Religia
Kamiński Wojciech
7C
Fizyka
Czulak Wojciech
7C
Język polski
Michałek Monika
7C
ANG 7c 2
Leżańska-Czulak Katarzyna
5.
11.50-12.35
7C
Język polski
Michałek Monika
7C
Język polski
Michałek Monika
  7C
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7C
Język polski
Michałek Monika
6.
12.55-13.40
7C
Wychowawcza
Michałek Monika
7C
ANG 7c 1
Leżańska-Czulak Katarzyna
7C
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7C
ANG 7c 1
Leżańska-Czulak Katarzyna
7C
Fizyka
Czulak Wojciech
7.
13.45-14.30
7C
Religia
Kamiński Wojciech
7C
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
7C
Biologia
Kierczak Urszula
7C
Chemia
Hernas Lucyna
7C
Plastyka
Gorzołka Renata
8.
14.35-15.20
7C
Muzyka
Knopek Błażej
    7C
Doradztwo zawodowe
Kawulok Zuzanna
 



26
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5B
Wychowawcza
Gazurek Henryk
  5B
Plastyka
Gorzołka Renata
  5B
Język polski
Suszka Cecylia
2.
8.55-9.40
  5B
Język polski
Suszka Cecylia
5B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5B
Historia
Juroszek Janusz
5B
Religia
Kamiński Wojciech
3.
9.50-10.35
5B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
5B
Język polski
Suszka Cecylia
 
4.
10.45-11.30
5B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
5B
Historia
Juroszek Janusz
  5B
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
 
5.
11.50-12.35
5B
Technika
Biernacki Robert
5B
Biologia
Kierczak Urszula
5B
Język polski
Suszka Cecylia
5B
Muzyka
Knopek Błażej
5B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
6.
12.55-13.40
5B
Religia
Kamiński Wojciech
  5B
Język polski
Suszka Cecylia
5B
Geografia
Haratyk Renata
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



15
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
8C
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8C
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8C
Fizyka
Czulak Wojciech
8C
Matematyka
Wawrzacz Anna
 
2.
8.55-9.40
8C
Matematyka
Wawrzacz Anna
8C
Matematyka
Wawrzacz Anna
8C
Geografia
Czerniecka Adriana
8C
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
8C
Język angielski
Buzek Ewa
3.
9.50-10.35
8C
Religia
Kamiński Wojciech
8C
Historia
Krężelok Elżbieta
8C
Chemia
Hernas Lucyna
8C
WDŻ
Kierczak Urszula
8C
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
4.
10.45-11.30
8C
WOS
Juroszek Janusz
8C
Język niemiecki
Staniek Aneta
8C
Język angielski
Buzek Ewa
8C
WOS
Juroszek Janusz
8C
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
5.
11.50-12.35
  8C
EDB
Hernas Lucyna
8C
Wychowawcza
Buzek Ewa
8C
Historia
Krężelok Elżbieta
8C
Matematyka
Wawrzacz Anna
6.
12.55-13.40
  8C
Religia
Kamiński Wojciech
8C
Biologia
Polok Agnieszka
8C
Chemia
Hernas Lucyna
 
7.
13.45-14.30
  8C
Język angielski
Buzek Ewa
  8C
Język niemiecki
Staniek Aneta
8C
Fizyka
Czulak Wojciech
8.
14.35-15.20
         



13
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
7B
Język polski
Michałek Monika
7B
Język niemiecki
Staniek Aneta
7B
Biologia
Kierczak Urszula
7B
Chemia
Hernas Lucyna
7B
Fizyka
Czulak Wojciech
2.
8.55-9.40
7B
Biologia
Kierczak Urszula
7B
Chemia
Hernas Lucyna
7B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
7B
Matematyka
Łacek Anna
7B
Historia
Krężelok Elżbieta
3.
9.50-10.35
7B
Matematyka
Łacek Anna
7B
Wychowawcza
Biernacki Robert
7B
Fizyka
Czulak Wojciech
7B
Język polski
Michałek Monika
7B
Język polski
Michałek Monika
4.
10.45-11.30
7B
Geografia
Czerniecka Adriana
7B
Matematyka
Łacek Anna
7B
Muzyka
Knopek Błażej
7B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
7B
Język polski
Michałek Monika
5.
11.50-12.35
7B
Plastyka
Gorzołka Renata
7B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
7B
Geografia
Czerniecka Adriana
7B
Język niemiecki
Staniek Aneta
7B
Matematyka
Łacek Anna
6.
12.55-13.40
7B
Logiczne myślenie
Knopek Błażej
7B
Język polski
Michałek Monika
  7B
Religia
Kamiński Wojciech
 
7.
13.45-14.30
  7B
Religia
Kamiński Wojciech
  7B
Historia
Krężelok Elżbieta
 
8.
14.35-15.20
         



28
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6A
Technika
Biernacki Robert
6A
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
    6A
Matematyka
Wawrzacz Anna
2.
8.55-9.40
6A
Historia
Krężelok Elżbieta
6A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6A
Biologia
Kierczak Urszula
6A
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
6A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
3.
9.50-10.35
  6A
Religia
Kamiński Wojciech
6A
Historia
Krężelok Elżbieta
6A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6A
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
4.
10.45-11.30
6A
Plastyka
Gorzołka Renata
  6A
Geografia
Czerniecka Adriana
6A
Matematyka
Wawrzacz Anna
6A
Muzyka
Knopek Błażej
5.
11.50-12.35
6A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
  6A
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
  6A
Religia
Kamiński Wojciech
6.
12.55-13.40
6A
WDŻ
Kierczak Urszula
6A
Matematyka
Wawrzacz Anna
6A
Matematyka
Wawrzacz Anna
6A
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Knopek Błażej
6A
Wychowawcza
Wawrzacz Anna
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



21
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4C
Matematyka
Łacek Anna
4C
Język angielski
Przybyła Teresa
4C
Język polski
Michałek Monika
4C
WDŻ
Kierczak Urszula
4C
Matematyka
Łacek Anna
2.
8.55-9.40
4C
Język polski
Michałek Monika
4C
Język polski
Michałek Monika
4C
Historia
Krężelok Elżbieta
4C
Język polski
Michałek Monika
4C
Język polski
Michałek Monika
3.
9.50-10.35
4C
Technika
Biernacki Robert
4C
Matematyka
Łacek Anna
4C
Przyroda
Hulawy Dominika
4C
Religia
Mojeścik Barbara
4C
Język angielski
Przybyła Teresa
4.
10.45-11.30
4C
Wychowawcza
Łacek Anna
4C
Plastyka
Gorzołka Renata
4C
Język angielski
Przybyła Teresa
   
5.
11.50-12.35
4C
Muzyka
Knopek Błażej
4C
Przyroda
Hulawy Dominika
  4C
Matematyka
Łacek Anna
4C
Religia
Mojeścik Barbara
6.
12.55-13.40
      4C
Zajęcia kształtujące kreat., um. uczenia się
Przybyła Teresa
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



10
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
  7C
NIEM 7c_1
Staniek Aneta
  7C
NIEM 7c_1
Staniek Aneta
 
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
  7C
NIEM 7c_2
Staniek Aneta
  7C
NIEM 7c_2
Staniek Aneta
 
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



Świetlica
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5A
Język polski
Czepczor Magdalena
5A
Język polski
Czepczor Magdalena
5A
Język polski
Czepczor Magdalena
5A
Historia
Juroszek Janusz
 
2.
8.55-9.40
  5A
Język polski
Czepczor Magdalena
5A
Wychowawcza
Hulawy Dominika
5A
Język polski
Czepczor Magdalena
5A
Biologia
Kierczak Urszula
3.
9.50-10.35
  5A
Historia
Juroszek Janusz
5A
Plastyka
Gorzołka Renata
5A
Język angielski
Buzek Ewa
5A
Język angielski
Buzek Ewa
4.
10.45-11.30
5A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5A
Język angielski
Buzek Ewa
5A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5A
Technika
Biernacki Robert
5A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5.
11.50-12.35
5A
Religia
Mojeścik Barbara
5A
Matematyka
Pince-Polok Grażyna
5A
Muzyka
Knopek Błażej
   
6.
12.55-13.40
  5A
Geografia
Haratyk Renata
    5A
Religia
Mojeścik Barbara
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         



Czytelnia
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6B
Matematyka
Wawrzacz Anna
  6B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6B
Wychowawcza
Krężelok Elżbieta
6B
Historia
Krężelok Elżbieta
2.
8.55-9.40
6B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
6B
Technika
Biernacki Robert
6B
Matematyka
Wawrzacz Anna
6B
Plastyka
Gorzołka Renata
3.
9.50-10.35
6B
Historia
Krężelok Elżbieta
6B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6B
Muzyka
Knopek Błażej
  6B
Matematyka
Wawrzacz Anna
4.
10.45-11.30
  6B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
6B
Biologia
Kierczak Urszula
6B
ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
Przybyła Teresa
6B
Religia
Kamiński Wojciech
5.
11.50-12.35
6B
Religia
Kamiński Wojciech
6B
Matematyka
Wawrzacz Anna
  6B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
 
6.
12.55-13.40
6B
Język angielski
Leżańska-Czulak Katarzyna
6B
WDŻ
Kierczak Urszula
  6B
Język polski
Pressel-Krężelok Faustyna
 
7.
13.45-14.30
      6B
Geografia
Haratyk Renata
 
8.
14.35-15.20
         



HALA1
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5C
WF
Hulawy Dominika
  1A
WF
Juroszek Katarzyna
7C
WF
Hulawy Dominika
5A
WF
Hulawy Dominika
2.
8.55-9.40
5B
WF
Gazurek Henryk
2C
WF
Kobielusz Joanna
4A
WF
Galej Małgorzata
7C
WF
Hulawy Dominika
 
3.
9.50-10.35
4A
WF
Galej Małgorzata
    1B
WF
Zowada Mirosława
7C
WF
Hulawy Dominika
4.
10.45-11.30
6B
WF
Gazurek Henryk
6A
WF
Gazurek Henryk
2C
WF
Kobielusz Joanna
  5C
WF
Hulawy Dominika
5.
11.50-12.35
2B
WF
Szymańska Agata
4B
WF
Galej Małgorzata
7C
WF
Hulawy Dominika
  4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
6.
12.55-13.40
4B
WF
Galej Małgorzata
8B
WF
Gazurek Henryk
6B
WF
Gazurek Henryk
  7B
WF
Gazurek Henryk
7.
13.45-14.30
7A
WF
Galej Małgorzata
    4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
8A
WF
Hulawy Dominika
8.
14.35-15.20
7A
WF
Galej Małgorzata
4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
8B
WF
Gazurek Henryk
7B
WF
Gazurek Henryk
8A
WF
Hulawy Dominika



HALA2
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    4A
WF
Galej Małgorzata
   
2.
8.55-9.40
5A
WF
Hulawy Dominika
3B
WF
Zawada Maria
     
3.
9.50-10.35
5A
WF
Hulawy Dominika
    2C
WF
Kobielusz Joanna
5B
WF
Gazurek Henryk
4.
10.45-11.30
8A
WF
Hulawy Dominika
3C
WF
Janoszek Anna
4B
WF
Galej Małgorzata
  5B
WF
Gazurek Henryk
5.
11.50-12.35
4B
WF
Galej Małgorzata
6A
WF
Gazurek Henryk
6B
WF
Gazurek Henryk
3A
WF
Gadacz Elżbieta
5C
WF
Hulawy Dominika
6.
12.55-13.40
8C
WF
Hulawy Dominika
  5A
WF
Hulawy Dominika
4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
8C
WF
Hulawy Dominika
7.
13.45-14.30
  4A
Zajęcia sportowe
Galej Małgorzata
7B
WF
Gazurek Henryk
  7B
WF
Gazurek Henryk
8.
14.35-15.20
  8C
WF
Hulawy Dominika
  7A
WF
Galej Małgorzata
 



HALA3
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1A
WF
Juroszek Katarzyna
2B
WF
Szymańska Agata
6A
WF
Gazurek Henryk
   
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
6A
WF
Gazurek Henryk
    2A
WF
Krężelok Anna
 
4.
10.45-11.30
4A
WF
Galej Małgorzata
7A
WF
Galej Małgorzata
3B
WF
Zawada Maria
  3A
WF
Gadacz Elżbieta
5.
11.50-12.35
2A
WF
Krężelok Anna
2A
WF
Krężelok Anna
4C
WF
Galej Małgorzata
3C
WF
Janoszek Anna
 
6.
12.55-13.40
  4C
WF
Galej Małgorzata
4C
WF
Galej Małgorzata
8B
WF
Gazurek Henryk
 
7.
13.45-14.30
  8A
WF
Hulawy Dominika
  8B
WF
Gazurek Henryk
 
8.
14.35-15.20
         



HALA4
Data publikacji: 2021-10-22

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
  5C
WF
Hulawy Dominika
5B
WF
Gazurek Henryk
  4C
WF
Galej Małgorzata
5.
11.50-12.35
8C
WF
Hulawy Dominika
  3A
WF
Gadacz Elżbieta
1A
WF
Juroszek Katarzyna
6B
WF
Gazurek Henryk
6.
12.55-13.40
         
7.
13.45-14.30
         
8.
14.35-15.20
         


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl